Komputer EXS Standard 2D

Dostępność: Na zamówienie
Cena:
0,00 zł
0,01 zł 0.01
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: PCForce
Kod produktu: 5966-988CE
img
Konfigurator
wybierz inny
+0 zł
Szczegóły
Opis produktu:
wybierz inny
+0 zł
Szczegóły
Opis produktu:

Opis

 


Komputer EXS Standard 2D

 

 

Komputer EXS Standard 2D reprezentuje bazowy poziom stacji roboczych dla grafiki komputerowej. W podstawowej wersji zestaw został wyposażony w procesor Intel i5 8600K oraz profesjonalną kartę graficzną NVIDIA QUADRO P1000. Pozostałe komponenty to 16GB pamięci. Przestrzeń dyskowa to dysk SSD WD Black 250GB oraz HDD 2TB Seagate 7200rpm.

Zastosowanie:

- Aplikacje do obróbki obrazu,

- Obróbka grafiki,

- Podstawa 3D

Komputer EXS Standard 2D jest zestawem w pełni modyfikowalnym. Każdy podzespół komputera na życzenie klienta może ulec zmianie co daje pełna kontrolę nad pozyskiwanym sprzętem. 
Z tego powodu przedstawiona przez nas konfiguracja zestawu jest formą propozycji jaką nasz zespół uznaje za optymalną.

jshfkjahsdlfhfh hksajfhkhfk skhf fasdffnbndbfmnsbdmfnbsdm,fbsmdbfms,dbfmm,sdbf,dsbm,fbsdm,fbs,dmfbs,md

 hjsfhakjshf khfaklsfh sa fas fkhhsh'sdfnmf,.msndf,.nmds.nf,dsnf.s,mdnfd.snffd,nfm,dsnf,sdnf.,sdnfm,.sdnf,.sdfn

  fkj hfjfk ahfklashlkshfkhsjfha;s'nds,mnf,dnf,.snf,.sdnfsndf.nsf.ndsfns.dnf.sdnf.nsdfnsd.fnsdfnsd.fnds.fns.dfn.dd

hfaskjdhfksdhfkshfkalshjkldahf'hjdkfhdhfkdljhfkalhflkdhfkldjhfhdfk

jhf hdahfhd h f

taw z wyjścia jest przeznaczony do samodzielnego złożenia, lecz klient może zakupić usługę złożenia jednostki, co w efekcie sprawia że wysyłamy w pełni działający, przetestowany komputer. Tym oczywiście zajmie się nasz zespół.

Każdy zakupiony w naszym sklepie zestaw z serii EXS posiada dodatkowe wsparcie techniczne w postaci konsultanta, który doradza i pomaga we właściwym wyborze jak i potencjalnych problemach ze sprzętem w trakcie jego użytkowania.

Zestawy EXS nie posiadają systemu operacyjnego. System Windows jest w zestawach EXS kwestią opcjonalną z racji indywidualnych wymagań klientów.

 

Wybór najlepszej opcji PC dla Gracza

 

 

Wybór odpowiedniej konfiguracji z pośród setek komponentów w możliwych tysiącach kombinacji podczas tworzenia nowego komputera klasy PC Gaming to nie łatwe zadanie.

Jednym z najważniejszych elementów Komputera dla gracza, na który należy zwrócić szczególną uwagę, jest to dobór odpowiedniej karty graficznej. To karta graficzna odpowiada za ilość wyświetlanych klatek na sekundę czyli element odpowiedzialny za płynność obrazu przekazanego na ekran monitora. Wysoki wynik uzyskanych klatek pozwala na komfortową grę w sposób płynny. Niski wynik klatek ukazuje nieregularną płynność obrazu co w przełożeniu na odbiór dalekie jest od komfortu grania szczególnie w tytuły takie jak CS GO czy Overwatch.

Dodatkowym czynnikiem wpływającym na jakość odbioru wizualnego gier komputerowych jest rozdzielczość ekranu monitora.

Im wyższa rozdzielczość tym ładniejszy i czystszy obraz jaki można dostrzec na ekranie monitora. Aczkolwiek za wyższą rozdzielczością ekranu idzie wydajność samej karty graficznej.

Poniższe zestawienie ułatwi Tobie zrozumieć na czym polega wybór odpowiedniej karty graficznej serii NVIDIA względem danej specyfiki gier komputerowych.

 

 

Karty graficzne     Najlepsze do   optymalna rozdzielczość
GTX 1050     Gry online takie jak League of Legends, Minecraft, World of Warcraft,Dota2   1920 x 1080 (Full HD)
GTX 1050Ti     Wysokie ustawienia we wszystkich grach   1920 x 1080 (Full HD)
3GB GTX 1060     Maksymalne ustawienia we wszystkich grach   1920 x 1080 (Full HD)
6GB GTX 1060     Wysokie ustawienia we wszystkich grach   2560 x 1440 (QHD)
GTX 1070     Maksymalne ustawienia we wszystkich grach   2560 x 1440 (QHD)
GTX 1080     Maksymalne ustawienia we wszystkich grach   2560 x 1440 (QHD)
or 3840 x 2160 (4K)
TITAN X     Maksymalne ustawienia we wszystkich grach   2560 x 1440 (QHD)
or 3840 x 2160 (4K)

 

 

sagfagfdbfdsbsdnafbnbsdfnsdbfm hfd,sfa  hfdshfk jh kj hjkh l h klh khklh jkhkh kkhljkl hk ;jh khkljh kh klh ;lh hh khkhk k;  ;l j;ljl jlj ljl;j ljll;jkjljghkg oijoiojjji jojioj jj;oj; ijj ijj ljljiojopj;jjio;jlkj ljl jljljjjljll;jii jlj;l j;l jl;jlliij l l;jl;j l;j ljijljljljkj kjk ljl jkl kjl jk jkjljl jljlj lj l ljljljlj lj lkl jl jl hlkhojljlj llkjlj l l kjlj ljljl jl j lj l ;j i j;lj;ljljljljljljljlk k klj lj

Dlaczego kupić składany komputer?

 

 

Profesjonalnie złożone zestawy PC względem tych złożonych indywidualnie przez klienta.

Każdy dziś może złożyć samodzielnie swój nowy komputer PC. W takim razie jaka jest różnica pomiędzy samodzielnie złożonym PC a komputerami EXS?

Mamy bardzo duże doświadczenie w budowie bardzo wydajnych maszyn Gamingowych ale również profesjonalnych stacji roboczych. Naszym zadaniem jest dostarczenie Tobie optymalnego sprzętu w zamian za przeznaczony budżet.

Dodatkowo każda konfiguracja złożona przez nasz zespół jest gruntownie testowana zanim zostanie finalnie przekazana w ręce klienta. Każdy problem jaki pojawi się po złożeniu sprzętu jest automatycznie weryfikowany i korygowany na poziomie sklepu przed przekazaniem komputera kurierowi.

Oszczędzając w ten sposób czas oraz niepotrzebny stres związany z mniejszym bądź większym problemem.

 

Testy

 

 

Składanie komputera składa się z dwóch etapów. Jeden to dobór i złożenie podzespołów, drugi to instalacja oprogramowania systemowego oraz wszelkich sterowników.

Każda konfiguracja po złożeniu jest intensywnie testowana przez 24H od momentu złożenia w całość.

Wszelkie oprogramowanie takie jak system operacyjny czy sterowniki są poddawane testom stabilności, by po przekazaniu złożonego komputera w ręce klienta, sprzęt działał w sposób optymalny oraz stabilny.

 

 

Wsparcie techniczne

 

 

Nasze wsparcie techniczne jest do dyspozycji klienta przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy w ten sposób szybką reakcję pomiędzy serwisem a potencjalnym problemem z jakim spotkał się nasz klient.

 

 

Jakość produktów

 

Budując nasze komputery dobrane przez nas podzespoły posiadają współczynnik najwyższej jakości. Staramy się nie używać podzespołów budżetowych przyczyniających się do późniejszych problemów z eksploatacją sprzętu zakupionego w naszym sklepie.

Dokładamy wszelkich starań by nasze komputery reprezentowały najwyższy standard jakości oraz estetyki, by w ten sposób klient z przyjemnością korzystał ze sprzętu zakupionego w naszym sklepie.

 

Gwarancja

 

 

Każda zaprezentowana w sklepie konfiguracja EXS posiada 3 letnią gwarancję.

Dotyczy to również sprzętu jaki zostanie zmodyfikowany na życzenie klienta wybierając jeden z naszych zestawów.

 
/

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl