Arctic Liquid Freezer II 1

Arctic Liquid Freezer II: Mocne chłodzenie wodne AiO

Sercem Arctic Liquid Freezer II jest nowo opracowana pompa sterowana przez PWM o wyższej wydajności i niższym zużyciu energii w porównaniu z poprzednikiem. Producent wyposaża również element pompy w płytę podstawową z miedzi przewodzącej ciepło oraz wentylator 40 mm do chłodzenia transformatorów napięciowych. Wysoka zdolność pochłaniania ciepła i dobry transfer ciepła przez promiennik 280/240/120 mm sprawiają, że ten kompletny system chłodzenia wodnego jest doskonałym wyborem dla systemów o wysokiej wydajności.

Jako wentylatory stosowane są dwa modele Arctic P14 o średnicy 140 mm, które zostały opracowane specjalnie do stosowania na chłodnicach. Wentylatory o średnicy 140/120 milimetrów zapewniają silny przepływ powietrza przy maksymalnej prędkości obrotowej 1800 obr/min. Dzięki 4-pinowemu złączu PWM wentylatory obracają się tylko tak szybko, jak wymaga tego rozwój temperatury na procesorze.

Komentarze do wpisu (1)

30 maja 2020

Hello. And Bye.

Aktualności
Arctic Liquid Freezer II

Arctic Liquid Freezer II: Mocne chłodzenie wodne AiO

Sercem Arctic Liquid Freezer II jest nowo opracowana pompa sterowana przez PWM o wyższej wydajności i niższym zużyciu energii w porównaniu z poprzednikiem.

Asrock X570 AQUA

PŁYTA GŁÓWNA ASROCK X570 AQUA AMD X570 

ASRock X570 Aqua jest płytą główną X570 w formacie E-ATX i jest skierowany do absolutnych entuzjastów.

Obudowa Antec Striker

Antec Striker to thoroughbred showcase zaprojektowany do montażu mocnego sprzętu. Chłodnice 240 mm mogą być instalowane w prawej komorze i z tyłu obudowy.

Obudowa KOLINK HORIZON RGB

Poznaj nowe horyzonty dzięki obudowie Kolink! Stylowy Horizon Midi-Tower oferuje szeroką gamę funkcji w przystępnej cenie, w tym na przykład cztery wentylatory RGB oraz pilot zdalnego sterowania, w tym panele boczne z hartowanego szkła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl