Arctic Liquid Freezer II 0

Arctic Liquid Freezer II: Mocne chłodzenie wodne AiO

Sercem Arctic Liquid Freezer II jest nowo opracowana pompa sterowana przez PWM o wyższej wydajności i niższym zużyciu energii w porównaniu z poprzednikiem. Producent wyposaża również element pompy w płytę podstawową z miedzi przewodzącej ciepło oraz wentylator 40 mm do chłodzenia transformatorów napięciowych. Wysoka zdolność pochłaniania ciepła i dobry transfer ciepła przez promiennik 280/240/120 mm sprawiają, że ten kompletny system chłodzenia wodnego jest doskonałym wyborem dla systemów o wysokiej wydajności.

Jako wentylatory stosowane są dwa modele Arctic P14 o średnicy 140 mm, które zostały opracowane specjalnie do stosowania na chłodnicach. Wentylatory o średnicy 140/120 milimetrów zapewniają silny przepływ powietrza przy maksymalnej prędkości obrotowej 1800 obr/min. Dzięki 4-pinowemu złączu PWM wentylatory obracają się tylko tak szybko, jak wymaga tego rozwój temperatury na procesorze.

Komentarze do wpisu (0)

Aktualności
Arctic Liquid Freezer II

Arctic Liquid Freezer II: Mocne chłodzenie wodne AiO

Sercem Arctic Liquid Freezer II jest nowo opracowana pompa sterowana przez PWM o wyższej wydajności i niższym zużyciu energii w porównaniu z poprzednikiem.

Asrock X570 AQUA

PŁYTA GŁÓWNA ASROCK X570 AQUA AMD X570 

ASRock X570 Aqua jest płytą główną X570 w formacie E-ATX i jest skierowany do absolutnych entuzjastów.

Obudowa Antec Striker

Antec Striker to thoroughbred showcase zaprojektowany do montażu mocnego sprzętu. Chłodnice 240 mm mogą być instalowane w prawej komorze i z tyłu obudowy.

Obudowa KOLINK HORIZON RGB

Poznaj nowe horyzonty dzięki obudowie Kolink! Stylowy Horizon Midi-Tower oferuje szeroką gamę funkcji w przystępnej cenie, w tym na przykład cztery wentylatory RGB oraz pilot zdalnego sterowania, w tym panele boczne z hartowanego szkła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl