Elmak SAVIO AK-37 Emulator monitora do złącza HDMI 4K/UHD

Cena: 20,99 zł 20.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Elmak
Kod produktu: 1_641894

Opis

Emulator monitora do złącza HDMI 4K/UHD

- Obsługiwane rozdzielczości:
1920x1080 dla złącza HDMI 1.2
3840 x 2160 (4K UHD) dla złącza HDMI 1.4
- Urządzenie Plug & Play - nie wymaga sterowników

Emulator monitora rozwiązuje problemy związane z brakiem ładowania sterowników w koparkach kryptowalut z wieloma kartami graficznymi spowodowane brakiem fizycznego monitora.

W koparki kryptowalut do których podczas pracy nie ma stale podłączonego fizycznego monitora, po restarcie karty graficzne często nie są właściwie przypisywane w systemie. Powoduje to problemy z niepoprawnym ładowaniem sterowników oraz pracę GPU z niepełną mocą obliczeniową. Dodatkowo podczas podłączania się zdalnie do koparki kryptowalut np. TeamViewer, rozdzielczość jest często limitowana do 640x480 lub 800x600 co znacząco utrudnia pracę.

W obu przypadkach emulator monitora HDMI rozwiązuje opisane problemy. Po wpięciu emulatora monitora w gniazdo HDMI karty graficznej system widzi podpięty fizyczny monitor pomimo jego braku. Sterowniki kart graficznych ładowane są poprawnie w systemie i GPU pracują z pełną wydajnością. Natomiast podczas pracy zdalnej sesje są uruchamiane z wysoką rozdzielczością aż do 4K.

Emulator monitora jest Plug-and-Play, nie wymaga sterowników, pracuje poprawnie we wszystkich systemach Windows, Linux i macOS.

Przykładowe zastosowanie:
Emulowanie monitora bez fizycznego jego wpięcia do karty graficznej, zwiększenie wydajności kart w przypadku kopania kryptowalut.

Dane techniczne

Zastosowanie Wideo
Typ gwarancji gwarancja zewnętrzna
Okres gwarancji (miesiące) 24
Standard HDMI Ultra HD 4K

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl