Menu

Modding komputera

 Lamptron HM035 Hardware Monitor Lamptron HM035 Hardware Monitor
Producent: Lamptron
Cena: 362,55 zł
szt.
zobacz więcej
  • 2 - 5 dni
Akasa FLEXA FP5H PWM Splitter Hub - czarny Akasa FLEXA FP5H PWM Splitter Hub - czarny
Producent: Akasa
Cena: 46,94 zł
zobacz więcej
  • 2 - 5 dni
Akasa Przedłużacz kabla RGB firmy - 50 cm Akasa Przedłużacz kabla RGB firmy - 50 cm
Producent: Akasa
Cena: 53,19 zł
zobacz więcej
  • 2-7 dni
  • 2 - 5 dni
aqua computer HUBBY7 interner USB 2.0 Hub aqua computer HUBBY7 interner USB 2.0 Hub
Producent: aqua computer
Cena: 100,92 zł
zobacz więcej
  • promocja
  • 24 h

Obudowa i Modowanie

Czasy, w których obudowy komputerowe miały być tylko funkcjonalne, dawno minęły. W dzisiejszych czasach właściciel dużej lub średniej obudowy HTPC lub małego Cube, podkreślają w swoim przypadku swój własny styl i smak. Użytkownik komputera może powrócić do ogromnego repertuaru obudowy o różnych rozmiarach, kształtach, materiałach i kolorach. Szczególnie popularne serie to na przykład Shinobi lub Prodigy firmy BitFenix, Phantom lub Switch firmy NZXT, anidees AI-6 lub AI-4, Cooler Masters 690 lub HAF, Enthoo Primo firmy Phanteks, In Wins GRone lub 904, Silverstones Fortress lub La Scala, a także wiele wysokiej jakości obudów komputerowych firmy Lian Li.

Obudowy z wieloma akcesoriami = nieograniczone możliwości rozbudowy

Po podjęciu decyzji o zakupie określonej obudowy komputera PC, nie ma potrzeby zatrzymywania się tylko w tym miejscu - wiele akcesoriów różnych producentów oferuje szeroki wachlarz opcji rozbudowy:

Oznacza to, że większość obudów komputerowych można wyposażyć w dodatkowe wentylatory o różnych wielkościach w celu zapewnienia optymalnego chłodzenia powietrzem. Aby regulować ich prędkość i pozwalać im pojawiać się tylko wtedy, gdy jest to konieczne, na rynku dostępne są różne sterowniki wentylatorów kontrolery wentylatorów).
Łączność obudów i komputerów stacjonarnych można znacznie rozszerzyć za pomocą USB i paneli wielofunkcyjnych oraz czytników kart, dzięki czemu do komputera można podłączyć jeszcze więcej urządzeń peryferyjnych, takich jak myszy, klawiatury, zestawy słuchawkowe, zewnętrzne dyski twarde, pamięci USB itp.
Dla modnych entuzjastów warto kupić opcjonalnie dostępne panele boczne z oknami (boczne panele okienne), zwłaszcza jeśli wszystko wewnątrz obudowy wyposażone jest w stylowo oplatane kable lub nawet żarzące się taśmy LED.
W niektórych obudowach PC dostępne są zestawy filtrów przeciwpyłowych do doposażenia. PC FORCE oferuje również specjalnie dopasowane zestawy mat izolacyjnych do większości serii obudów, które mogą sprawić, że komputer będzie znacznie cichszy. Jeśli nie masz czasu czy też ochoty na wymierzanie, klejenie, wycinanie mat izolacyjnych, skorzystaj z oferty już izolowanych obudów z ogromnej gamy na pcforce.pl

Nowości
Lian Li GB-002 Uchwyt karty graficznej
Lian Li GB-002 Uchwyt karty graficznej
72,45 zł
szt.
Alpenföhn Dolomit Premium - 120mm czarny
Alpenföhn Dolomit Premium - 120mm czarny
298,00 zł
Alpenföhn Dolomit Advanced - 120mm czarny
Alpenföhn Dolomit Advanced - 120mm czarny
249,92 zł
Alpenföhn Dolomit - 92mm czarny
Alpenföhn Dolomit - 92mm czarny
186,84 zł
Noctua U14S DX-4189 CPU-Cooler - 140mm
Noctua U14S DX-4189 CPU-Cooler - 140mm
579,07 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl