Menu
Nowości
Komputer EXS - CHROMA
Komputer EXS - CHROMA
20 299,99 zł
szt.
HTC Vive HTC Focus 3 - Business Edition
HTC Vive HTC Focus 3 - Business Edition
6 999,99 zł
szt.
ZOTAC Gaming GeForce RTX 4070 Ti Trinity 12GB GDDR6X
ZOTAC Gaming GeForce RTX 4070 Ti Trinity 12GB GDDR6X
5 199,99 zł

Filtry przeciwpyłowe

Filtr przeciwpyłowy dla obudów oraz wentylatorów

To dobrze znany problem: Jeśli otworzysz raz nową i nieskazitelną obudowę komputera po roku, ponieważ procesor robi się podejrzanie ciepły nawet w zimie, strasznie gruba warstwa kurzu ukrywa widok sprzętu. Pył domowy składa się z najdrobniejszych cząstek zawieszonych w powietrzu atmosferycznym, złożonych z dużej liczby substancji organicznych i nieorganicznych. W komputerze PC niefiltrowany pył utrudnia cyrkulację powietrza, która jest niezbędna do chłodzenia sprzętu. Filtry przeciwpyłowe dla wentylatorów i chłodnic są przeznaczone do skutecznego zapobiegania zapyleniu wnętrza komputera.

Kurz, rozwiąż problem z kurzu za pomocą filtrów!

Dobry przepływ powietrza w komputerze PC ma tę wadę, że dużo pyłu jest zasysane z powietrza w danym pomieszczeniu. Łatwo montowane filtry przeciwpyłowe w wentylatorach zasysających można ponownie zdemontować, dzięki czemu łatwiej można je wyczyścić. Można je wygodnie odkurzyć i zmyć. Dzięki temu filtry te są szczególnie praktyczne w skutecznym zwalczaniu osadów pyłowych na dużych powierzchniach.

Liczne formaty rozmiarów filtrów przeciwpyłowych bazują na formatach wentylatorów o rozstawie otworów 80, 92, 120, 140, 200 i 230 mm lub chłodnic podwójnych, potrójnych i poczwórnych o szerokości 240, 280, 360, 420 i 560 mm. Filtry są dostępne w wersjach okrągłej, kwadratowej lub prostokątnej, co zapewnia wysoką kompatybilność z obudowami i wszechstronne możliwości rozmieszczenia.
Zamknięta siatka z (antystatycznej) tkaniny z tworzywa sztucznego zapewnia, że filtry przeciwpyłowe zapewniają trwałą, niezawodną ochronę przed przedostawaniem się cząstek pyłu do wnętrza komputera. Kasety filtracyjne i kratki wentylacyjne z wbudowanymi filtrami przeciwpyłowymi są mocno przykręcone do odpowiednich szczelin wentylatora, a elastyczne filtry przeciwpyłowe z krawędziami magnetycznymi mogą być również mocowane do obudów z tworzywa sztucznego za pomocą dostarczonej ramki magnetycznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl