Menu

Filtry przeciwpyłowe

  • 2 - 5 dni

Filtr przeciwpyłowy dla obudów oraz wentylatorów

To dobrze znany problem: Jeśli otworzysz raz nową i nieskazitelną obudowę komputera po roku, ponieważ procesor robi się podejrzanie ciepły nawet w zimie, strasznie gruba warstwa kurzu ukrywa widok sprzętu. Pył domowy składa się z najdrobniejszych cząstek zawieszonych w powietrzu atmosferycznym, złożonych z dużej liczby substancji organicznych i nieorganicznych. W komputerze PC niefiltrowany pył utrudnia cyrkulację powietrza, która jest niezbędna do chłodzenia sprzętu. Filtry przeciwpyłowe dla wentylatorów i chłodnic są przeznaczone do skutecznego zapobiegania zapyleniu wnętrza komputera.

Kurz, rozwiąż problem z kurzu za pomocą filtrów!

Dobry przepływ powietrza w komputerze PC ma tę wadę, że dużo pyłu jest zasysane z powietrza w danym pomieszczeniu. Łatwo montowane filtry przeciwpyłowe w wentylatorach zasysających można ponownie zdemontować, dzięki czemu łatwiej można je wyczyścić. Można je wygodnie odkurzyć i zmyć. Dzięki temu filtry te są szczególnie praktyczne w skutecznym zwalczaniu osadów pyłowych na dużych powierzchniach.

Liczne formaty rozmiarów filtrów przeciwpyłowych bazują na formatach wentylatorów o rozstawie otworów 80, 92, 120, 140, 200 i 230 mm lub chłodnic podwójnych, potrójnych i poczwórnych o szerokości 240, 280, 360, 420 i 560 mm. Filtry są dostępne w wersjach okrągłej, kwadratowej lub prostokątnej, co zapewnia wysoką kompatybilność z obudowami i wszechstronne możliwości rozmieszczenia.
Zamknięta siatka z (antystatycznej) tkaniny z tworzywa sztucznego zapewnia, że filtry przeciwpyłowe zapewniają trwałą, niezawodną ochronę przed przedostawaniem się cząstek pyłu do wnętrza komputera. Kasety filtracyjne i kratki wentylacyjne z wbudowanymi filtrami przeciwpyłowymi są mocno przykręcone do odpowiednich szczelin wentylatora, a elastyczne filtry przeciwpyłowe z krawędziami magnetycznymi mogą być również mocowane do obudów z tworzywa sztucznego za pomocą dostarczonej ramki magnetycznej.

Nowości
Scythe Mugen 5 Black Edition - 120mm
Scythe Mugen 5 Black Edition - 120mm
279,99 zł
szt.
Streacom DB1 Obudowa Mini-ITX - czarna
Streacom DB1 Obudowa Mini-ITX - czarna
499,99 zł
szt.
Streacom DB1 Obudowa Mini-ITX - srebrna
Streacom DB1 Obudowa Mini-ITX - srebrna
499,99 zł
szt.
Zalman Z3 Iceberg Midi-Tower - Biała
Zalman Z3 Iceberg Midi-Tower - Biała
313,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl