Realizacja zamówienia i dostawa

 

Realizacja zamówienia

Realizacja zamówienia rozpoczyna się momencie potwierdzenia rezerwacji produktu, zaksięgowania płatności. O przekazaniu paczki do wysyłki, klient informowany jest pocztą e-mailową. Wiadomość zawiera dane firmy spedycyjnej oraz numer listu przewozowego. 

Termin realizacji zamówienia

Większość zamówień realizujemy w ciągu 24-48 h (wykluczając weekend), jednakże niektóre produkty znajdują się w naszym magazynie głównym, wtedy zamówienie jest realizowane w ciągu 2-5 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia. W szczególnych przypadkach realizacja zamówienia może przedłużyć się do siedmiu dni roboczych. W takich przypadkach Klient jest informowany drogą mailową lub telefoniczną.

Mimo dołożenia wszelkich starań w bezpieczny sposób pakowania naszych przesyłek prosimy o sprawdzenie w obecności kuriera zawartości i stanu przesyłki. W przypadku uszkodzenia lub niezgodności zamówienia z dostarczonym towarem prosimy o nie przyjmowanie przesyłki i niezwłoczny kontakt z biurem obsługi klienta 725 388 444 

Sklep internetowy pcforce.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia z przyczyn technicznych lub wyczerpania zapasów magazynowych.

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, DPD oraz dostarczamy do Paczkomatów InPost. Wysyłki realizujemy na terenie Polski.

W celu wysyłki zamówionego produktu poza granice Polski prosimy o kontakt ze sprzedawca w celu ustalenia kosztów przesyłki na adres mailowy sklep@pcforce.pl .

Sposób dostawy Koszt dostawy  Uwagi dodatkowe

15,50 zł

Odbieraj i nadawaj przesyłki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączą niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy i wygodą odbioru dla klienta.
Za pośrednictwem Paczkomatów InPost możesz odebrać towar o wartości do 5000 zł brutto.
Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu nadania paczki. Na odbiór zamówienia masz 3 dni kalendarzowe - po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost.
Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek, do Paczkomat dostarczane są jedynie przesyłki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm, a waga nie przekracza 25 kg. Przesyłkę możesz wykorzystać do zamówień nie przekraczających 5000 PLN.

Przesyłka kurierska - przedpłata                   
20,00 zł

powyżej 20 kg

30,00 zl

Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia.
Kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru).
Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

Przesyłka kurierska - za pobraniem                
28,00 zł

powyżej 20 kg

30,00 zł

 

Firmy kurierskie

Informujemy , że nie mamy wpływu na pracę kurierów firm spedycyjnych. Nie ma możliwości umawiania się na konkretną godzinę dostawy, nie dysponujemy również numerami telefonów do kurierów. 

Pcforce.pl Anna Grzonka
ul. Gościnna 3
62-800 Kalisz
NIP: 6181929434
Regulamin Sklepu Internetowego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl