>
O nas

O nas

Pcforce rozpoczęło swoją działalność w czerwcu 2014 roku. Dlaczego założyliśmy sklep internetowy pcforce.pl? Odpowiedź jest bardzo prosta. Sami osobiście jesteśmy zapalonymi graczami gier komputerowych, a na Polskim rynku trudno o dostępność produktów skierowanych bezpośrednio dla "maniaków komputerowych". Sklep pcforce.pl powstał z myślą iż będzie można tutaj zaopatrzyć się w produkty wysokiej jakości. Miedzy innymi dla tych bardziej wymagających. Na Pcforce.pl możesz odnaleźć, mamy nadzieje, to czego poszukujesz. Zawsze służymy radą w temacie branży IT.

Sami operujemy sprzętem dla graczy, który dobieramy pod nasze własne wymagania oraz wymagania klientów. Staramy się oddać zainteresowanym to z czym sami mamy styczność. W ramach naszych testów w zespołowym gronie o produkty, których jeszcze nie ma na naszym rynku a naszym zdaniem powinny być dostępne.

Dokonujemy wszelkich starań  aby wprowadzać na nasz rynek technologię, które cieszą się uznaniem na rynkach zagranicznych a niestety nie są popularne w naszym kraju. Takie podejście urozmaica dostępność jak i popularność produktów na rzecz, których możemy opierać swoje spostrzeżenia co jest dobre a co złe.

Dodatkowo naszą pasją a zarazem faktem dokonanym jest budowa komputerów o każdej możliwej charakterystyce oraz przeznaczeniu. Jednak największą naszą uwagę przykuwa możliwość składania ekstremalnych maszyn. Do tego na ogół staramy się wykorzystać wszystko to co jest oznaczone symbolem jak najwyższej jakości, którą jesteśmy w stanie pozyskać na rynku komputerowym, nie koniecznie w naszym kraju. Posiadamy wgląd w rynki światowe oraz rozbudowany kontakt ze specjalistami w branży komputerowej z różnych krajów, pozyskując jednocześnie wszelkie informację w temacie nowych technologii jak i wymiany poglądów w wykonywanej przez nas pracy.  Dajemy naszym klientom możliwość wyboru stworzonych przez nas konfiguracji, które są podzielone na klasy wydajności w dość rozbudowanej drabinie wariantów zastosowania. Jak i wdrażamy w życie indywidualne wymagania, które klienci chcieli by widzieć w swoich komputerach. Oczywiście cały proces jest wcześniej omawiany ze zleceniodawcą własnej konfiguracji. W rezultacie efektem takiego podejścia są odbiorcy, którym dostarczamy w pełni optymalne komputery gotowe do długotrwałego użytkowania.

 

Nasza oferta komputerów kierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców, są nimi gracze komputerowi zajmujący każde stanowisko wymagań co do samego sprzętu. Osoby zajmujący się sferą Audio w mniejszym bądź większym stopniu oraz profesjonaliści,  jak i również cała rzesza osób związanych z dziedziną Video czy grafików komputerowych.. Dodatkowo posiadamy w ofercie komputery biurowe, laptopy dedykowane dla wszelkiego rodzaju firm jak i na poczet użytku domowego.

 

Naszą ideą nie jest sprzedaż szeroko dostępnego asortymentu przytaczając sobie tytuł „Hiper Marketu Internetowego” tylko ściśle określona dziedzina, w której poruszamy się bardzo dobrze oferując od siebie komputery różnorodnej specyfiki oraz akcesoria. Oferujemy maksymalnie profesjonalne podejście w stosunku świadczenia usług dla naszych klientów.

 

Pcforce.pl Anna Grzonka
u. Gościnna 3
62-800 Kalisz
e-mail: sklep@pcforce.pl
tel: +48 725 388 444

Regulamin Sklepu Internetowego Pcforce.pl

Polityka prywatności

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl