Menu

Obudowy CUBE

Corsair  Crystal 680X RGB Midi-Tower - Biała z oknem Corsair Crystal 680X RGB Midi-Tower - Biała z oknem
Producent: Corsair
Cena: 1 208,38 zł
zobacz więcej
Corsair Crystal 280X RGB Midi-Tower - czarna Corsair Crystal 280X RGB Midi-Tower - czarna
Producent: Corsair
Cena: 891,53 zł
zobacz więcej
Jonsbo C2 Mini-ITX aluminium - srebro Jonsbo C2 Mini-ITX aluminium - srebro
Producent: Jonsbo
Cena: 206,82 zł
zobacz więcej
Jonsbo V4 Micro-ATX Cube - czarna Jonsbo V4 Micro-ATX Cube - czarna
Producent: Jonsbo
Cena: 298,99 zł
zobacz więcej
Jonsbo V4 Micro-ATX Cube - srebrna Jonsbo V4 Micro-ATX Cube - srebrna
Producent: Jonsbo
Cena: 299,66 zł
szt.
zobacz więcej
  • 2-7 dni
  • 2-7 dni
  • 2-7 dni
  • 2-7 dni
  • 2-7 dni

Funkcje obudowy Cube

 

Zazwyczaj żadna płyta główna  ATX nie mieści się już w obudowie Cube. Podczas gdy mikro ATX mogą być umieszczane w niektórych, ale nie we wszystkich obudowach Cube, Mini-ITX jest najczęściej spotykanym współczynnikiem kształtu obudowy Cube. jednakże w ofercie można również znaleźć bardzo duże gabarytowo obudowy z serii Cube, mieszczące w sobie płyty główne w formacie ATX.


Obudowy Cube zazwyczaj mieszczą karty graficzne średniej wielkości lub coolery procesora, ale ich rozmiary są zazwyczaj ograniczone. W nielicznych przypadkach, specjalne projekty mogą nawet zapewnić miejsce na bardzo długą kartę graficzną wysokiej klasy.


W przypadku obudowy Cube rzadko występuje więcej niż jeden zewnętrzny slot dysku, ale zazwyczaj jest to całkowicie pomijane. W przypadku napędów wewnętrznych liczba ta waha się od jednego do czterech gniazd 3,5"; i 2,5";, w zależności od indywidualnego projektu.


Wentylacja obudów Cube jest różnie rozłożona. Tak więc, dwa do trzech gniazd wentylatora można zwykle znaleźć w większej obudowie tego typu. Ale mniejsze obudowy Cube wyposażane są na ogół w dwa wentylatory. Ponadto, istnieje również wiele obudów Cube, które są przeznaczone do cichej pracy i są dodatkowo izolowane.


Uchwyty chłodnic można również znaleźć w obudowach Cube. Niektóre obudowy oferują montaż chłodnic w zależności od producenta jak i samego modelu obudowy. Większość z obudów typu Cube oferuje tylko dwa przepusty na obudowie dla zewnętrznych systemów chłodzenia wodnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl