>
Aktualności
In Win Winbot 0

Pod względem współczynnika kształtu winbot od In Win to pełno wymiarowa obudowa, ale zdecydowanie nie według projektu.

AMD Ryzen i Radeon 0

Nowe procesory do komputerów stacjonarnych AMD Ryzen™ z układami graficznymi  Radeon™ Vega: krok naprzód w dziedzinie obliczeń.

 

 

 

 

Jak chłodzimy wodą 0

Tym razem małe co nieco z naszego podwórka, mianowicie w pełni przez nas zwodowany sprzęt na sockecie 2011.

Jak chłodzimy Twoje PC 0

Chłodzenie wodne dzieli  się na dwa rodzaje:
Pierwsze to chłodzenie wodne All in One czyli chłodnica z zainstalowanymi wentylatorami oraz blokiem wodnym instalowanym  bezpośrednio na procesorze komputera.

Jaki komputer do 3000 zł? 0

Na tym etapie chcielibyśmy przedstawić dwie konfigurację oparte o procesory AMD względem jednego na Intel. Powód tego jest taki, iż na tym poziomie możliwy jest już balans podzespołami w taki sposób by każda stworzona konfiguracja była kompletna, lecz w kilku formach.

Jaki komputer do 3500 zł? 0

Jaki komputer można złożyć do 3500 zł. Otóż na tym poziomie można już dostosować kilka kombinacji w zależności od preferowanych potrzeb.

Jaki komputer do 4000 zl ? 0

W ten oto sposób dochodzimy do momentu gdzie tak właściwie wybieramy kompletny zestaw do gier, który ma zapewnić najwyższą, jakość odbioru wizualnej, jak i płynności z rozgrywki.

Karta graficzna Radeon™ RX 480 0

Radeon™ RX 480 graphics cards with Polaris Architecture and AMD LiquidVR™ technology deliver beautifully rich and immersive VR experiences with advanced comfort and effortless compatibility with leading VR headsets.

Monitor Predator Z35 0

Predator Z35 – Curved Gaming at Full Throttle. Wybierz się na emocjonującą przejażdżkę, o której zawsze marzyłeś. Zmiażdż przeciwników i przyspiesz do maksymalnej prędkości.

Obudowa Anidees AI Crystal 0

Firma Anidees wprowadziła do swojej oferty obudowę AI-Crystal. Obudowa wyróżnia sie przede wszystkim swoim wyglądem. Producent twierdzi, iz nowy model wyróżnia się dużymi możliwościami montażu podzespołów oraz systemów chłodzenia.

Obudowa Midi-tower IN WIN 0

Obudowa obsługuje wszystkie najmocniejsze płyty główne zaczynając od dwu-procesorowych E-ATX, a kończąc na małych Mini-ITX. Do tego możemy w środku zamontować pełną konfigurację z czterema kartami graficznymi pracującymi w trybie SLI lub CrossFireX. 

Aktualności
Jak chłodzimy Twoje PC

Chłodzenie wodne dzieli  się na dwa rodzaje:
Pierwsze to chłodzenie wodne All in One czyli chłodnica z zainstalowanymi wentylatorami oraz blokiem wodnym instalowanym  bezpośrednio na procesorze komputera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl