Menu
Nowości
Gigabyte MC62-G40 AMD WRX80 Płyta Główna - Socket sWRX8
Gigabyte MC62-G40 AMD WRX80 Płyta Główna - Socket sWRX8
5 159,99 zł
Alphacool ES Distro Plate C5
Alphacool ES Distro Plate C5
249,99 zł
szt.
Scythe Mugen 5 Rev. C CPU-Cooler - 120mm
Scythe Mugen 5 Rev. C CPU-Cooler - 120mm
289,99 zł
szt.
Lamptron HM191 4:1 Hardware Monitor
Lamptron HM191 4:1 Hardware Monitor
1 649,99 zł
szt.

Myszy dla graczy

  • 2 - 5 dni
Endgame Gear XM1 Mysz dla Graczy - Biała Endgame Gear XM1 Mysz dla Graczy - Biała
Producent: Endgame Gear
Cena: 272,83 zł
zobacz więcej
Endgame Gear XM1 Mysz do gier - czarna Endgame Gear XM1 Mysz do gier - czarna
Producent: Endgame Gear
Cena: 272,83 zł
zobacz więcej
  • 2 - 5 dni
  • 2 - 5 dni
  • 2 - 5 dni
  • 2 - 5 dni
  • 2 - 5 dni

Myszy Dla Graczy

Jeśli chcesz skutecznie wygrywać w świecie eSport, potrzebujesz odpowiedniej Myszki Dla Graczy. Zwykła mysz biurowa po prostu już tu nie wystarcza. Myszy dla graczy przynoszą zdecydowaną przewagę w takich kwestiach, jak funkcjonalność, komfort, zmienny poziom DPI i szybkie tempo wyboru. Wszystkie te aspekty muszą być uwzględnione przez gracza zgodnie z jego własnymi standardami, zanim dostanie on mysz do gry.

Właściwa Mysz Dla Graczy to sukces

Zarówno optyczne Myszy Dla Graczy, jak i z sensorami laserowymi nadają się idealnie do gier. Te pierwsze są preferowane przez większość profesjonalnych graczy. Ważny jest poziom wydajności DPI oraz przełącznik DPI, za pomocą którego można bez przeszkód przełączać się pomiędzy różnymi poziomami DPI. Ważna jest również częstotliwość tempa wyboru. Oba aspekty są szczególnie zauważalne w dynamicznych grach FPS. Dodatkowe programowalne przyciski i wewnętrzna pamięć do tworzenia profili makro to cechy, które docenili profesjonalni gracze. Niektóre Myszy Dla Graczy mają nawet przegródkę na małe dociążanie myszy, dzięki czemu użytkownik może regulować wagą swojej Myszy Dla Graczy w określonym zakresie. Ogólnie rzecz biorąc, im więcej użytkownik może dostosować swoją myszkę do gier, tym lepiej nadaje się ona do profesjonalnych rozgrywek. Nie należy zapominać, że przy zakupie Myszy Dla Graczy jest odpowiednia podkładka, która jest specjalnie zaprojektowana dla Twojego własnego typu myszy. Dlatego w przypadku myszy do gier należy zwrócić uwagę na następujące kwestie:

-Sensor: Myszy do gier są dostępne z sensorami optycznymi lub laserowymi.

-Funkcje: Programowalne przyciski, dodatkowe obciążanie, przełącznik DPI lub diody LED są dostępne w zależności od preferencji.

-Ergonomia i wzornictwo: Różne wzory i ergonomiczne kształty decydują o komforcie użytkowania Myszy Dla Graczy.

-Podkładka pod myszkę: Odpowiednia podkładka dostosowana do danego typu sensora może przynieść znaczne korzyści w grach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl