EK Water Blocks

                                                                                              
EK Water Blocks to specjalista w dziedzinie chłodzenia wodnego na PC. Modding i chłodzenie wodne to coś dla indywidualistów. Niestety, szczególne zainteresowania klientów rzadko są równoważone przez równie szeroki zakres. Słoweńska firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wysokowydajnych chłodnic wodnych i zbiorników wyrównawczych. Oprócz dobrego stosunku ceny do wydajności, EKWB imponuje ogromnym wyborem różnych wersji i wzorów.

Specjaliści od chłodzenia wodą: EK Water Blocks
Chłodzenie wodne jest bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem do chłodzenia nowoczesnych kart graficznych niskim poziomem hałasu i bezpiecznego uwolnienia ich potencjału OC, ponieważ konwencjonalne chłodnice powietrzne mogą jedynie przezwyciężyć nagrzewanie się tych samochodów przy ogromnym przetaktowaniu w ograniczonym zakresie lub wyjątkowo głośno. EK Water Blocks oferuje ogromny wybór monobloków do kart graficznych i pasujących backplates. Po konwersji karta graficzna może zostać zintegrowana z nowym lub istniejącym niestandardowym systemem chłodzenia wodą.

W obszarze chłodzenia procesora EKWB oferuje proste rozwiązania chłodzące, które tylko chłodzą procesor, a dla poszczególnych płyt głównych specjalista od chłodzenia wodnego oferuje specjalne monobloki, które oprócz procesora również chłodzą transformatory napięcia na płycie głównej. Przede wszystkim oferuje to overclockerom możliwość wyciągnięcia jeszcze większej mocy z procesora, a entuzjaści gracze korzystają ze stale rosnącej wydajności podkręconego procesora. Jako uczta dla oczu, niektóre z tych monobloków płyty głównej CPU mają zintegrowane małe zbiorniki, w których kolorowe płyny chłodzące mogą zapewnić ciekawe efekty.

Jako specjalista w dziedzinie chłodzenia wodnego, EK Water Blocks oferuje szeroką gamę komponentów do chłodzenia wodnego. Bez względu na to, czy jest to montaż, przedłużenie, tuleja obudowy, rurka PETG czy uchwyt pompy, w EK Water Blocks znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do niestandardowego chłodzenia wodą. Oprócz oddzielnych pomp i zbiorników wyrównawczych, EKWB oferuje oszczędzające miejsce kombinacje tych dwóch elementów, a grzejniki są dostępne w różnych rozmiarach. Aby chronić niestandardowe chłodzenie wodą przed rdzą i pozostałościami biologicznymi, EKWB oferuje szereg koncentratów chłodziwa, w różnych kolorach.

Systemy chłodzenia wodnego typu „wszystko w jednym” są bardzo popularne, ponieważ z jednej strony ich wydajność chłodnicza znacznie przewyższa wydajność chłodnic powietrznych, ale z drugiej strony wysiłek montażowy jest prawie tak niski dzięki wstępnemu montażowi i wypełnionej dostawie. Jednak większość tych systemów ma pewne wady: nie można ich rozbudowywać i przez większość czasu części nie pasują do innych dostępnych na rynku komponentów, na przykład ze względu na egzotyczną średnicę węża. EK Water Blocks pomaga teraz w serii „Predator”. Systemy Predator to wyjątkowa seria kompaktowych systemów chłodzenia wodnego, które łączą możliwość rozbudowy tradycyjnych obiegów chłodzenia wodnego z łatwą instalacją modelu „wszystko w jednym”.

Więcej informacji znajdziesz na stronie EKWB

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl