ASUS

Firma ASUS projektuje i buduje całą gamę produktów IT. Od komponentów komputerowych po monitory i tablety, a nawet smartfony i urządzenia sieciowe - wszystko jest w zestawie. Oprócz sprzętu do stacji roboczych, ASUS koncentruje się przede wszystkim na scenie gier i oferuje tutaj specjalne serie projektowe.

ASUS ROG Republic of Gamers i ASUS Strix
Pod marką Republic of Gamers (ROG) ASUS nie tylko sprzedaje produkty specjalizujące się w grach, ale także ożywia całą społeczność. Oprócz sponsorowania wydarzeń eSportowych, ASUS organizuje również samouczki dotyczące podkręcania i zawody w podkręcaniu.

ASUS ROG Strix i ASUS ROG sprzedają nie tylko sprzęt pierwszej klasy, ale także urządzenia peryferyjne, takie jak klawiatury, myszy do gier, zestawy słuchawkowe i monitory. To akcesorium do gier jest zwykle wyposażone w stylowe oświetlenie RGB i ozdobione logo ROG lub STRIX. Aby uzyskać optymalne wrażenia dźwiękowe, ASUS oferuje również karty dźwiękowe, które są absolutnie niezbędne dla wielu profesjonalnych graczy!

Szczególną atrakcją w serii ASUS ROG są notebooki do gier z serii GX, które oprócz wysokiej klasy kart graficznych i niezwykle wydajnych procesorów mają zewnętrzne chłodzenie wodne! Chłodzenie wodne umożliwia podkręcenie tych stylowych notebooków do gier, aby uzyskać maksymalną wydajność w kompaktowej obudowie.

Płyty główne do gier ASUS i wysokiej klasy karty graficzne
ASUS tworzy jedne z najlepszych płyt głównych i oferuje szeroką gamę modeli zarówno dla graczy, jak i overclockerów. Płyty główne do gier ASUS zachwycają wysokiej jakości komponentami, doskonałym BIOS / UEFI oraz funkcjami, takimi jak zintegrowane oświetlenie LED i złącza do taśm LED. Wysokiej jakości komponenty i bardzo dobry BIOS umożliwiają płytom głównym ASUS szczególnie dobre działanie podczas podkręcania. Projekty ASUS korzystają z informacji zwrotnych od społeczności ROG i doświadczenia znanych overclockerów współpracujących z ASUS.

Karty graficzne ASUS są bardzo popularne, podobnie jak płyty główne pierwszej klasy. Wynika to z jednej strony z bardzo wydajnych i innowacyjnych konstrukcji chłodnic, a z  drugiej z doskonałej wydajności kart graficznych ASUS. Na przykład chłodnica kart graficznych Strix ma wydajną konstrukcję chłodnicy Direkt  CU III, a także oferuje opcję sterowania wentylatorami obudowy za pomocą karty graficznej w celu zwiększenia wydajności. Dzięki zastosowaniu diod LED RGB i tablic tylnych karty graficzne Strix firmy ASUS to prawdziwa uczta dla oczu.

Więcej o producencie na stronie ASUS

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl