JONSBO

Marka JONSBO oznacza wyrafinowane wzornictwo, wysokiej jakości materiały, doskonałe wykonanie i wyjątkowy stosunek ceny do wydajności. Chiński producent skrzynek postawił sobie za cel zaspokojenie rzeczywistych potrzeb swoich klientów. Dzięki doskonałym produktom „Made in China” JONSBO był w stanie przekonać entuzjastów komputerów PC na całym świecie od ponad dziesięciu lat i zdobył wiele nagród.

JONSBO: Obudowa PC o szlachetnym designie najwyższej jakości
Zespoły projektowe i programistyczne JONSBO pracują ramię w ramię, aby połączyć funkcjonalne obudowy komputerów PC z klasycznym wyglądem. Uwzględniono pełne spektrum świata budownictwa mieszkaniowego, od obudowy HTPC G3 po wizytówkę dużej wieży MOD3. Mini wieża T8 z uchwytem to idealna obudowa dla graczy w sieci LAN, natomiast wieża midi UMX4 jest przeznaczona do wysokiej klasy systemów do gier.

Dzięki opcjonalnym akcesoriom obudowy, takim jak panel LB-3 RGB LED, szlachetną obudowę można dodatkowo zindywidualizować. Aby dodatkowo optycznie ulepszyć systemy do gier w obudowie JONSBO, producent oferuje również uchwyty kart graficznych, dzięki którym „zapadanie się GPU” jest eliminowane raz na zawsze. Uchwyt GPU VC-4 z cyfrowo adresowanym oświetleniem RGB zapewnia jeszcze więcej kolorów w obudowie.

Więcej o producencie na stronie Jonsbo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl