Lian Li

Obudowy tajwańskiej firmy Lian LI, która została założona w 1983 roku, mają niezrównaną jakość wykonania i ustanawiają nowe standardy dla funkcji z każdą generacją. Obudowy są zarówno stabilne, jak i bardzo lekkie.

Oprócz klasycznych formatów, Lian Li regularnie zaskakuje pierwszorzędnymi projektami obudów, na przykład w postaci jachtu lub lokomotywy. Te ściśle ograniczone obudowy na PC są prawdziwymi przedmiotami kolekcjonerskimi i zawsze najważniejszym wydarzeniem, które są nie tylko czymś specjalnym dla graczy. Jacht jako obudowa komputera to prawdziwa atrakcja wizualna.

Lian Li jest również jednym z nielicznych dużych producentów obudów, którzy również mają obudowy do komputerów stacjonarnych w swoim asortymencie. Te obudowy w postaci stołu mogą częściowo pomieścić dwa systemy i są praktycznie przeznaczone do instalacji niestandardowego chłodzenia wodą. Dzięki blatowi ze szkła hartowanego można go podziwiać podczas grania. Ale nawet w biurze projektowym taka walizka na stół przyciągałaby wzrok!

Duża wieża z dwiema komorami lub super kompaktowa obudowa mini TX? Lian Li!
Lian Li oferuje szeroką gamę obudów na komputery, od dużych wież po obudowy HTPC i łączy najnowsze trendy ze sprawdzonymi elementami konstrukcyjnymi. Szczególnie aluminium typowe dla Lian Li w połączeniu z hartowanym szkłem wygląda szczególnie szlachetnie w obudowie typu midi tower lub obudowie micro ATX. Obudowy HTPC Liana Li bez problemu mieszczą się w każdym systemie hi-fi, a kompaktowe cube Mini-ITX są poręczne i mieszczą sprzęt do gier.

Więcej o producencie na stronie Lian Li

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl