Antec

Prawie żaden inny producent obudów nie łączy takiego zakresu wzornictwa, jak amerykański producent Antec, który został założony w 1986 roku. Proste i dyskretne ciche obudowy są tak samo częścią zakresu, jak efektownie ukształtowane obudowy dla graczy. Dzięki Szkieletowi Antec nawet całkowicie opuścił zwykłe ścieżki konstrukcyjne i stworzył stół warsztatowy z fajnym designem i mega wentylacją. Ale Antec ugruntował swoją pozycję w segmencie zasilaczy dzięki wysokiej jakości.

Inne segmenty sprzętu, w których obecny jest Antec, to: pełne chłodzenie wodne. Należą one do szerokiej gamy Antec Advance, która obejmuje również pasty termiczne i wentylatory skrzyniowe. Antec oferuje wielofunkcyjne urządzenia do chłodzenia wody dla gniazd procesorów AMD i Intel. Chłodnice wodne AiO firmy Antec oferują częściowo oświetlone wentylatory LED na grzejnikach.

Szeroki wybór obudów, od obudowy Mini-ITX po Big Tower, jest częściowo wyposażony w fabrycznie zainstalowane wentylatory LED i gniazda montażowe do grzejników, dzięki czemu wszystko, od obudowy, przez dodatkowe wentylatory i pełne chłodzenie wodne aż po zasilacz można znaleźć w zakresie, co można znaleźć do obsługi prawdziwego komputera do gier .

Zasilacze firmy Antec należą do wyższej klasy i zapewniają wymaganą moc dla komputera do gier o bardzo wysokiej wydajności, która waha się od standardu bronz 80 plus do gold i platynowego certyfikatu. Przede wszystkim bardzo udana synergia między poszczególnymi produktami sprawia, że Antec jest wiodącą marką, która oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować komputer najwyższej klasy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl