Lian Li GALAHAD II LCD 280 Kompletne Chłodzenie Wodne AIO, ARGB - białe

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2 - 5 dni
Cena: 1 099,99 zł 1099.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lian Li
Kod produktu: WASE-771

Opis

Informacje o produkcie - Lian Li GALAHAD II LCD 280 kompletne chłodzenie wodne, ARGB - kolor biały

 • Chłodzenie wodne AiO z chłodnicą 280 mm
 • Osłona pompy z wyświetlaczem IPS o przekątnej 2,88 cala i rozdzielczości 480 x 480 pikseli
 • Wyświetlacz dowolnie konfigurowalny z informacjami o obciążeniu i chłodzeniu oraz animowanymi efektami
 • Cicha praca dzięki pompie Asetek Gen8 i sterowanym wentylatorom PWM
 • Stylowy wygląd z dwoma wentylatorami Lian Li 140 mm ARGB PWM
 • Wysoka wydajność dzięki aluminiowemu radiatorowi ze szczelnymi żebrami chłodzącymi
 • Złączki kątowe 45°, swobodnie obracane, co ułatwia prowadzenie węża
 • Szeroka kompatybilność z gniazdami AMD i Intel (w tym LGA 1700)

Lian Li GALAHAD II LCD 280: Zdefiniuj na nowo swój styl

Lian Li GALAHAD II LCD 280 to elegancki i wydajny system chłodzenia wodnego typu all-in-one z cyfrowo adresowalnym oświetleniem RGB i wentylatorami PWM. Specjalna trójkomorowa konstrukcja, potężna pompa Asetek 8. generacji i wysokiej jakości wentylatory w formacie 140 mm zapewniają wydajne chłodzenie. Pokrywa pompy AiO posiada wyświetlacz IPS, na którym można na przykład wyświetlać temperaturę CPU lub GPU wraz z animowanymi efektami.

INDYWIDUALNIE KONFIGUROWALNY WYŚWIETLACZ IPS

Temperatury lub obciążenie procesora i karty graficznej lub to, jak ciepła jest ciecz chłodząca w danym momencie, wszystkie te informacje mogą być nawet wyświetlane w pętli na 2,88-calowym wyświetlaczu z panelem IPS o rozdzielczości 480 x 480 pikseli. Ale nie tylko zwykły tekst może pojawić się na wyświetlaczu. Można wybrać jeden z dziewięciu efektów tła, aby zindywidualizować wyświetlacz. Można również przesyłać własne teksty, pliki JPG lub PNG, GIF, a nawet filmy MP4 za pośrednictwem oprogramowania Lian Li L-Connect 3. W tym celu wyświetlacz wykorzystuje cztery różne warstwy, z których każda może być zasilana tekstem, obrazami lub znakami wodnymi. Ułatwia to zaprojektowanie chłodzenia AiO zgodnie z własnymi życzeniami.

Potężna wydajność chłodzenia dla wysokowydajnych systemów gamingowych

Aluminiowy radiator z gęstymi żebrami chłodzącymi, który jest produkowany zgodnie z wysokimi standardami technicznymi, zapewnia imponującą wydajność chłodzenia. W połączeniu z wentylatorami zaprojektowanymi z myślą o wysokim ciśnieniu statycznym, Lian Li GALAHAD II LCD 280 AiO zapewnia optymalne chłodzenie, nawet w przypadku podkręconych procesorów. Do tego dochodzi potężna, sterowana PWM pompa Asetek obecnej 8. generacji z 3-fazowym silnikiem, która pracuje wydajnie i cicho przy 32,1 dB(A) nawet przy maksymalnych obrotach 3600 rpm. Blok procesora składa się z miedzianej komory płyty chłodzącej, komory łączącej i komory pompy, co gwarantuje niezakłócony przepływ i wydajne chłodzenie.

Specjalna konstrukcja kieruje ciecz chłodzącą specjalnie i z maksymalnym ciśnieniem do żeber chłodzących podstawy radiatora. Skutkuje to szczególnie szybkim rozpraszaniem ciepła. Trójkomorowa konstrukcja eliminuje również turbulencje wewnątrz chłodnicy i zmniejsza hałas podczas pracy pompy.

Wydajne wentylatory, łatwa instalacja, wysoka kompatybilność

Wentylatory PWM ARGB gwarantują cichą pracę i maksymalną wydajność chłodzenia. Wydajne wentylatory pracują z ciśnieniem statycznym 2,99 mmH2O i maksymalną liczbą 1550 obrotów na minutę. Osiągają maksymalny poziom hałasu 26,7 dB(A) przy maksymalnej mocy - wystarczająco cicho, aby nie być zbyt zauważalnym nawet podczas dłuższych sesji gamingowych.

Wentylatory można podłączyć bezpośrednio do płyty głównej za pomocą 4-pinowego złącza PWM i 3-pinowego złącza ARGB lub użyć dołączonego kabla rozszerzeń, który łączy się z chłodzeniem procesora za pomocą 7-pinowego złącza. Następnie należy podłączyć oświetlenie i sterowanie PWM do wentylatorów, które są podłączone do chłodnicy za pomocą połączenia łańcuchowego. Zasilanie wentylatorów jest dostarczane kablem SATA do zasilacza.

Złącza chłodzenia wodnego AiO są nachylone pod kątem 45° i można je dowolnie obracać. Pozwala to na dowolne ustawienie GALAHAD II LCD 280 w obudowie, wykorzystując wysoką elastyczność węży AiO. W zestawie znajdują się paski na rzepy, które pomagają w optymalnym ustawieniu plecionych rurek. GALAHAD II LCD 280 jest kompatybilny z wieloma gniazdami AMD i Intel oraz oferuje wysoką wydajność i cichą pracę w stylowej i solidnej obudowie.

Wysoka jakość i elegancki wygląd

Wraz z imponującą wydajnością, GALAHAD II LCD 280 wygląda również wyjątkowo stylowo dzięki wyświetlaczowi na pokrywie pompy. Wysokiej jakości aluminiowa obudowa chłodnicy i bloku procesora, w tym dyskretne podświetlenie ARGB, a także tulejowane węże o długości 385 mm zapewniają niezbędną stabilność i szlachetny wygląd. Wentylatory AiO w każdym przypadku prezentują się znakomicie.

Szczegóły techniczne:

 • Kolor biały
 • Chłodnica:
  Wymiary: 319,5 x 140 x 30 mm (dł. x szer. x wys.)
  Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne
  Długość węża: 385 mm w oplocie
 • Wentylator:
  Typ: 2x 140 mm ARGB PWM
  Wymiary: 143 x 140 x 25 mm (dł. x szer. x wys.)
  Połączenie: 4-pin PWM / 3-pin ARGB (5 V)
  Prędkość: maks. 1550 obr./min
  Pojemność dostawy: 152,4 m³/h
  Ciśnienie statyczne: maks. 2,99 mmH2O
  Objętość: 26,7 dB(A)
  Łożysko: Hydrodynamiczne łożysko ślizgowe
  MTTF: 40 000 godzin
  Napięcie nominalne: 12 V DC
 • Chłodnica / pompa:
  Wymiary: 72,15 x 73,05 x 61,68 mm (dł. x szer. x wys.)
  Prędkość: maks. 3200 obr./min, sterowanie PWM
  Głośność: 32,1 dB (A)
  Oświetlenie: ARGB, 3-Pin RGB (5VDG, 5V)
  MTTF: 70 000 godzin
  Połączenie: 4-pinowe PWM, 7-pinowe dla wentylatora
 • Wyświetlacz:
  Typ: panel IPS
  Rozmiar: 2,88 cala
  Rozdzielczość: 480 x 480 pikseli
  Jasność: 500 cd/m²
  Połączenie: USB-C do 9-pinowego USB, wewnętrzne
 • Zgodność (socket):
  Intel: LGA 1700, LGA 1200, LGA 115x
  AMD: AM5, AM4

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl