Lian Li UNI FAN SL-INF 140 ARGB Reverse Blade Wentylator PWM - 140mm, czarny

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2 - 5 dni
Cena: 149,99 zł 149.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lian Li
Kod produktu: LULI-085

Opis

Informacje o produkcie - Lian Li UNI FAN SL-INF 140 ARGB Reverse Blade PWM - 140mm, czarny

 • Wentylator wlotowy PWM 140 mm w kolorze czarnym z aluminiową ramą
 • Praktyczny system wtykowy dla mniejszej liczby kabli
 • 40 adresowalnych cyfrowo diod LED RGB i efekt lustra nieskończoności
 • Prędkość i oświetlenie można kontrolować za pomocą oprogramowania
 • Maks. prędkość 1600 obr./min przy 28,6 dB(A)
 • Maks. wydajność tłoczenia 121,65 m³/h i maks. ciśnienie statyczne 2,95 mmH2O
 • Gumowy odsprzęgacz redukujący wibracje
 • Uwaga: system wtykowy kompatybilny tylko z LULI-086 lub LULI-085

Lian Li UNI FAN SL-INF 140 Reverse Blade: wentylator nawiewny o dodatkowej mocy!

Lian Li UNI FAN SL-INF 140 Reverse Blade to 140 mm wentylator wlotowy PWM. Wentylatory wlotowe w wersji z odwróconymi łopatkami pozwalają uzyskać jednolity wygląd, gdy są używane z konwencjonalnymi wentylatorami UNI FAN SL-INF. Dzięki wentylatorom z odwróconymi łopatkami można generować przepływ powietrza w przeciwnym kierunku i nadal prezentować stylową stronę z lustrami nieskończoności. Zapewnia to, że zawsze widać najlepszą stronę wentylatora pomimo odwróconego przepływu powietrza - dla jednolitego wyglądu obudowy.

Jako dalszy rozwój UNI FAN SL, ma on ulepszoną objętość przepływu powietrza w porównaniu do UNI FAN SL-INF i jest idealny do stosowania na chłodnicach, ale także świetnie sprawdza się jako wentylator obudowy. Sprytny system złączy daisy-chain zapewnia schludny wygląd z niewielką plątaniną kabli.

Prawdziwą atrakcją Lian Li UNI FAN SL-INF 140 Reverse Blade jest potężne oświetlenie ARGB, które tworzy spektakularne efekty świetlne, szczególnie w połączeniu z lustrami nieskończoności.

Instalacja serii Lian Li UNI FAN SL-INF 140 odbywa się według sprytnej i unikalnej koncepcji: wentylatory mają styki pinowe i są podłączane za pomocą praktycznego systemu wtykowego. W ten sposób kilka wentylatorów UNI FAN SL-INF-140 mm jest połączonych w klaster i nie trzeba ich już łączyć indywidualnie za pomocą kabli - oszczędza to dużo czasu i zapobiega plątaninie kabli. Styki pinowe przesyłają zasilanie, a także sygnały PWM i ARGB.

ZMIENIONY SYSTEM ZŁĄCZY SERII LIAN LI UNI FAN SL-INF 140

System złączy wprowadzony w seriach UNI FAN SL i AL został jeszcze bardziej ulepszony w serii UNI FAN SL-INF 120. Po pierwsze, system złączy został zaprojektowany tak, aby można było wyjąć wtyczkę. Zapobiega to możliwym kolizjom z połączeniami na grzejniku, a jednocześnie zapewnia schludny wygląd.

Ponadto złącze modułu kablowego zostało zmniejszone i przeniesione na środek ramy, co również ułatwia korzystanie z niego na grzejnikach. Poprzednio oddzielne kable do zasilania i ARGB zostały połączone w jeden 7-pinowy kabel, który może być zorientowany w dwóch kierunkach. Do pojedynczej wersji wentylatora dołączony jest adapter, który oddziela dwie żyły w celu bezpośredniego podłączenia do płyty głównej.

Uwaga: Połączenia serii SL-INF nie są kompatybilne z seriami SL i AL!

Nadaje się do obudów, chłodnic i coolerów CPU

Hydrodynamiczne łożysko ślizgowe wentylatora Lian Li UNI FAN SL-INF 140 Reverse Blade zapewnia płynną pracę i długą żywotność. Ze względu na zmniejszone straty tarcia, wyższe prędkości są osiągane przy takim samym zużyciu energii jak w przypadku konwencjonalnych wentylatorów. Efektywna prędkość wynosi od 200 do 1600 obr. W razie potrzeby wentylatory można całkowicie wyłączyć za pomocą oprogramowania.

Przy głośności do 28,6 dB(A) pod pełnym obciążeniem, UNI FAN SL-INF 140 Reverse Blade nie jest nadmiernie głośny i oferuje wysokie wartości wydajności przy natężeniu przepływu 121,65 m³/h i ciśnieniu statycznym 2,95 mmH2O przy pełnej prędkości.

Potężne oświetlenie ARGB i lustro nieskończoności

Lian Li UNI FAN SL-INF 140 Reverse Blade zawiera łącznie 40 cyfrowo adresowalnych diod LED RGB. Są one rozmieszczone na piaście wirnika i dwóch cienkich paskach w aluminiowej ramie. Lustra Infinity są również zainstalowane z przodu piasty i po dwóch stronach, co wzmacnia efekty świetlne w wyjątkowy sposób.

Aby kontrolować prędkość i oświetlenie ARGB, można podłączyć klastry wentylatorów bezpośrednio do płyty głównej za pomocą adaptera. Są one rozpoznawane przez darmowe oprogramowanie L-Connect 3 i mogą być konfigurowane za jego pośrednictwem.

Szczegóły techniczne:

 • Wymiary: 140 x 142 x 25 mm (szer. x wys. x gł.)
 • Materiał: tworzywo sztuczne, aluminium
 • Czarny kolor
 • Wentylator:
  Łożysko: Hydrodynamiczne łożysko ślizgowe
  Prędkość: 200 - 1600 obr/min
  Głośność: maks. 28,6 dB(A)
  Wydajność tłoczenia: maks. 121,65 m³/h
  Ciśnienie statyczne: maks. 2,95 mmH2O
  Napięcie: 12 V
  Napięcie początkowe: 6 V
  Prąd: 0,13 A
  Pobór mocy: 4,56 W
 • Oświetlenie:
  Typ: adresowalne cyfrowo
  Liczba RGB: 40 diod LED
  Prąd: 0,6 A
 • Połączenie: 7-pinowe połączenie PWM i ARGB

Dane techniczne

Rozmiar 140x140 mm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl