Lian Li UNI FAN SL120 V2 ARGB Reverse Blade PWM Wentylator - 120 mm, czarny

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2 - 5 dni
Cena: 139,99 zł 139.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lian Li
Kod produktu: LULI-055

Opis

Informacje o produkcie - Lian Li UNI FAN SL120 V2 ARGB Reverse Blade PWM - 120 mm, czarny

 • Wentylator wlotowy PWM 120 mm w kolorze czarnym z aluminiową ramą
 • Praktyczny system wtyczek i ulepszone łączenie łańcuchowe w celu zmniejszenia plątaniny kabli
 • 32 adresowalne cyfrowo diody LED RGB
 • Prędkość i oświetlenie można kontrolować za pomocą oprogramowania Lian Li L-Connect 3
 • Maks. prędkość 2000 obr/min przy 32 dB(A)
 • Maks. 111,12 m³/h maks. objętość tłoczenia i maks. ciśnienie statyczne 2,19 mmH2O
 • Gumowe podkładki eliminujące irytujące wibracje

Lian Li UNI FAN SL120 V2 Reverse Blade: Wentylator wlotowy uzupełniający Twoją konfigurację

Odwrócona wersja popularnego UNI FAN SL120 V2 to wentylator wlotowy, który idealnie pasuje do konfiguracji z konwencjonalnym UNI FAN SL120 V2. Wentylator PWM opiera się na tym samym unikalnym systemie złączy, który był już używany w UNI Fans SL V1 i uwolnił wiele komputerów do gier od niepotrzebnej plątaniny kabli. Lian Li imponuje również pod względem wydajności chłodzenia i wyznacza nowe standardy dzięki zapierającemu dech w piersiach oświetleniu RGB.


Wentylatory wlotowe w wersji z odwróconymi łopatkami pozwalają stworzyć jednolity wygląd, gdy są używane z konwencjonalnymi wentylatorami UNI FAN SL 120 V2. Dzięki wentylatorom z odwróconymi łopatkami można generować przepływ powietrza w przeciwnym kierunku i nadal prezentować stylową stronę wentylatorów. Zapewnia to, że zawsze widać najlepszą stronę wentylatora pomimo odwróconego przepływu powietrza - dla jednolitego wyglądu obudowy.


Instalacja serii Lian Li UNI FAN SL V2 jest zgodna ze sprytną i unikalną koncepcją jej poprzedników: wentylatory są wyposażone w niestandardowe punkty styku i są połączone ze sobą za pomocą praktycznego systemu wtykowego. Kilka wentylatorów można połączyć razem w klaster i wygodnie podłączyć do kontrolera za pomocą tylko jednego kabla. Dzięki temu ulepszonemu systemowi łańcuchowemu oszczędzasz czas, nerwy i unikasz niepotrzebnej plątaniny kabli. Styki pinowe przewodzą zasilanie, a także sygnały PWM i ARGB.


POPRAWIONY SYSTEM ZŁĄCZY SERII LIAN LI UNI FAN SL V2

System złączy wprowadzony w seriach UNI FAN SL i AL został jeszcze bardziej ulepszony w serii UNI FAN SL V2. Po pierwsze, system złączy został zaprojektowany tak, aby można było wyjąć wtyczkę. Zapobiega to możliwym kolizjom z połączeniami na grzejniku, a jednocześnie zapewnia schludny wygląd.


Ponadto usunięto złącze modułu kablowego; zamiast tego kabel można teraz podłączyć bezpośrednio do wentylatora. Podłączenie jest płasko wpuszczone w ramę, co daje więcej miejsca na chłodnice. Poprzednio oddzielne kable do zasilania i sygnałów ARGB zostały połączone w jeden 7-pinowy kabel. Kable te można podłączyć bezpośrednio do kontrolera.


UNI FAN SL V2 Reverse Blade: Imponujące wartości wydajności

Wentylatory wlotowe pracują stosunkowo cicho pod pełnym obciążeniem, emitując maksymalnie 32 dB(A). Zmniejszony opór tarcia pozwala na wyższe prędkości przy tym samym zużyciu energii, co skutkuje znacznie zwiększonym natężeniem przepływu powietrza i doskonałymi wartościami wydajności. Niskim temperaturom sprzyja również zwiększona wysokość wynosząca 28 milimetrów.


Oprogramowanie L-Connect 3 może być również używane do aktywacji trybu start/stop dla Lian Li UNI FAN SL120 V2. Jeśli temperatura podzespołów jest niższa niż ustawiona przez użytkownika (maksymalnie 50 stopni), wentylatory zatrzymują się. Ponadto, L-Connect 3 pozwala na stworzenie zoptymalizowanej krzywej wentylatora dla prędkości i temperatury.


Zoptymalizowana koncepcja oświetlenia i wyglądu

Lian Li znacząco ulepszyło wentylatory. Na przykład, paski LED wentylatorów podłączonych razem są oddalone od siebie o 3 milimetry, w porównaniu do 5,6 milimetra w poprzedniej generacji, przy znacznie zmniejszonej odległości między poszczególnymi wentylatorami. Tworzy to płynne przejścia między oświetlonymi obszarami i poprawia efekty nakładania się klastrów wentylatorów. Lian Li zmieniło konstrukcję gumowych podkładek i dodało dodatkowe wycięcia. Dzięki temu nietypowe oświetlenie RGB lepiej się wyróżnia.

Szczegóły techniczne:

 • Wymiary: 120 x 120 x 28 mm (szer. x wys. x gł.)
 • Materiał: tworzywo sztuczne, aluminium
 • Czarny kolor
 • Łożysko: Hydrodynamiczne łożysko ślizgowe
  Prędkość: 0 - 2000 obr/min
  Głośność: maks. 32 dB(A)
  Wydajność tłoczenia: maks. 111,12 m³/h
  Ciśnienie statyczne: maks. 2,19 mmH2O
  Napięcie: 12 V
  Napięcie początkowe: 5 V
  Prąd: 0,17 A
  Moc pobór: 2,04W
 • Oświetlenie:
  Typ: adresowalne cyfrowo
  Liczba RGB: 32 diody LED
  Prąd; 0,6A
 • Połączenie: 7-pinowe połączenie PWM i ARGB

Dane techniczne

Rozmiar 120x120 mm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl