Chłodzenie Orcus RGB Rainbow 0

Orcus RGB Rainbow: AIO z chłodnicą 360 i oświetleniem LED RGB

Wszystkie kompaktowe systemy AIO łączą podstawową konstrukcję: składają się z dwóch części - chłodnicy i radiatora. Orcus ma chłodnice 360 mm , pompa jest tuż przed podłączeniem do węży. Obudowa chłodnicy ma zintegrowany tylko zbiornik i oświetlenie LED RGB . Powoduje to, między innymi, mniejszą wysokość, większą elastyczność przy instalacji radiatora.

Przez przezroczyste okno można odczytać nie tylko poziom, ale małe koło służy jako wskaźnik przepływu chłodziwa. Wydajny Pompa posiada łożysko kulkowe ceramiczne i zapewnia maksymalną szybkość przepływu około 86 litrów na godzinę w4500 obr / min i maksymalna objętość 25 dB (A).

Mocne chłodzenie i adresowalne oświetlenie RGB

Niklowana miedź, płyta rozpraszacza ciepła odziela ciepło odpadowe procesora i przekazuje je skutecznie dalej do chłodziwa. To z kolei jest przenoszone przez pompę w kierunku chłodnicy, gdzie ciecz chłodząca przepływa przez drobną strukturę płytkową w dwunastu kanałach i dostarcza ciepło do przepływającego powietrza. Wentylatory z kolei zapewniają ciągłe zasilanie chłodnicy świeżym powietrzem.

Raijintek ORCUS w tej wersji posiada potrójną chłodnice spendiert wyposażoną w trzy wentylatory 120-mm Rainbow PWM, które również pochodzą z portfolio producenta. Oświetlenie jest wygodnie sterowane za pomocą kontrolera LED RGB, Można je przełączyć za pomocą przełącznika sterowania oświetleniem za pomocą załączonego pilota lub płyty głównej. Dostępnych jest łącznie 20 różnych trybów oświetlenia .

Dzięki hydraulicznym łożyskom kulkowym, wentylatory Iris starannie usuwają ciepło z chłodnicy i mają długą żywotność. Przy maksymalnej prędkości 1800 obr./min osiągają przyzwoitą objętość 60,8 m3 / h i nadal pozostają dość ciche przy 28 dB (A) . Ciśnienie statyczne wynosi zwykłe 1,16 mm H2O . Wentylatory są automatycznie regulowane prędkości poprzez podłączenie do wolnego złącza PWM na płycie głównej.

Komentarze do wpisu (0)

Blog kategorie
Aktualności
AMD Ryzen™ 5000

AMD ponownie pozwala swoim klientom poznać przyszłość, oferując nową serię procesorów AMD Ryzen™ 5000 do komputerów stacjonarnych.

Asrock X570 AQUA

PŁYTA GŁÓWNA ASROCK X570 AQUA AMD X570 

ASRock X570 Aqua jest płytą główną X570 w formacie E-ATX i jest skierowany do absolutnych entuzjastów.

Obudowa Antec Striker

Antec Striker to thoroughbred showcase zaprojektowany do montażu mocnego sprzętu. Chłodnice 240 mm mogą być instalowane w prawej komorze i z tyłu obudowy.

Obudowa KOLINK HORIZON RGB

Poznaj nowe horyzonty dzięki obudowie Kolink! Stylowy Horizon Midi-Tower oferuje szeroką gamę funkcji w przystępnej cenie, w tym na przykład cztery wentylatory RGB oraz pilot zdalnego sterowania, w tym panele boczne z hartowanego szkła.

Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl