LIAN LI PC-O11DX DYNAMIC 0

Lian Li Dynamic. Obudowa dla każdego!
LIAN LI PC-O11DX DYNAMIC midi-tower szkło hartowane

Lian Li  Dynamic Midi Tower to najwyższej klasy obudowa Midi, która łączy szczotkowane aluminium z elementami ze szkła hartowanego. W porównaniu z bliźniaczymi obudowami z tej serii, ten wariant oferuje szczególny nacisk na chłodzenie wodne. Szeroka dwukomorowa konstrukcja obudowy ATX, zapewniająca mnóstwo miejsca na zaawansowany sprzęt do gier, a także doskonałe zarządzanie okablowaniem i możliwość chłodzenia powietrzem lub niestandardowym chłodzeniu wodnym.

Funkcje Lian Li O11 Dynamic Midi Tower w skórcie:

Najwyższej jakości połączenie aluminium, szkła hartowanego i stali
Miejsce na płytę główną z formatem E-ATX, ATX lub Micro-ATX
Konstrukcja dwukomorowa
4x 2,5 "-HDD i 2x 3,5" -SSD
Panel przedni z 2x USB 3.0 Type-A i 1x USB 3.1 Type-C
Obsługuje karty graficzne o długości do 42 cm
Miejsce na maksymalnie trzy chłodnice 360 mm
Możliwych jest do 9 wentylatorów 120 mm
Miejsce na dwa zasilacze

Wysokiej jakości obudowa ATX: szczotkowane aluminium spotyka się ze szkłem hartowanym

Lian Li O11 z powodzeniem łączy w parę stal o grubości 8 mm z panelem bocznym z hartowanego szkła barwionego. Jednak Lian Li idzie o krok dalej i udaje się wyposażyć lewą komorę obudowy ATX również w szybę hartowaną z przodu. Prawa część frontu składa się ze szczotkowanego aluminium, a na panelu przednim znajduje się również port USB 3. 1 Type-C, dwa porty USB 3. 0 oraz dwa obowiązkowe gniazda audio.

Lian Li O11 Dynamic Midi Tower może zmieścić płytę główną E-ATX w lewej komorze, kartę graficzną o długości do 420 mm oraz cooler CPU o wysokości do 155 mm. W przypadku instalacji chłodzenia wodnego AiO- lub niestandardowego chłodzenia wodą, obudowa umożliwia jednoczesne zamontowanie do trzech chłodnic 360 mm: u góry, u dołu i obok płyty głównej. W tym celu płyta główna została ustawiona pod kątem prostym w stosunku do wcześniejszych konstrukcji. Wloty powietrza znajdują się z przodu po prawej stronie obudowy. Gwarantują one wydajne i efektywne odprowadzanie ciepła wytwarzanego przez wysokiej klasy komponenty.

Oczywiście szczeliny radiatorów można wyposażyć w wentylatory, z których każdy może pomieścić odpowiednio do trzech wentylatorów 120 mm. Kolejną rzeczą jest fakt zainstalowanych kilku częściowo gumowanych prowadnic okablowania, które znajduje się w pobliżu płyty głównej, aby zapewnić jak najbardziej uporządkowany sposób prowadzenia kabli zasilających.

Lian Li O11 Dynamic Midi Tower to obudowa, lekko uniesiona na stalowych nóżkach z gumowaną stopką, która umożliwia cyrkulacje powietrza, a to przedostaje się przez dolną część obudowy wyposażonej w filtry przeciwpyłowe. Zasada kominowa powoduje, że ciepłe powietrze unosi się do góry, skąd wydostaje się przez pokrywę wyposażoną również w filtr przeciwpyłowy. Dwa dodatkowe filtry przeciwpyłowe przykrywają obie kraty perforowane z prawej strony. Elegancka Lian Li O11 Dynamic Midi Tower to nie tylko uczta dla oczu, w której z łatwością można zmieścić wiele sprzętu dla graczy, ale również dla entuzjastów komputerów PC, którzy chcą stworzyć niestandardowe pętle chłodzenia wodnego.

Specyfikajca:
Wymiary: 272 x 446 x 445 mm (szer. X wys. X gł.)
Materiał: stal (wnętrze), aluminium (przód), szkło hartowane (przód, strona)
Waga: ok. 10,1 kg
Kolor: czarny
Współczynnik kształtu: E-ATX, ATX, Micro-ATX
Całkowita liczba dostępnych wentylatorów:
3 x 120 mm (dół)
3 x 120 mm (góra)
3 x 120 mm (strona, przód)
Mocowanie radiatora (w przypadku gniazd wentylatora):
1x max. 360 mm (góra)
1x maks. 360 mm (na dole, bez uchwytów SDD)
1x max. 360 mm (strona, przód)
Filtr: dolny, górny, boczny panel
Kieszenie napędów:
2 x 3,5-calowe napędy (wewnętrzne)
4x 2,5-calowe napędy (wewnętrzne)
Zasilanie: 2x ATX (opcjonalnie)
Gniazda rozszerzeń: 8
Panel I / O:
1x USB 3.1 Typ C (połączenie wewnętrzne)
2x USB 3.0 Typ A (połączenie wewnętrzne)
1x
Przełącznik wł. / Wył.
Maksymalna długość GPU: 420 mm
Maksymalna wysokość chłodnicy procesora: 155 mm
Maksymalna długość zasilania: 255 mm

Komentarze do wpisu (0)

Aktualności
AMD Ryzen™ 5000

AMD ponownie pozwala swoim klientom poznać przyszłość, oferując nową serię procesorów AMD Ryzen™ 5000 do komputerów stacjonarnych.

Asrock X570 AQUA

PŁYTA GŁÓWNA ASROCK X570 AQUA AMD X570 

ASRock X570 Aqua jest płytą główną X570 w formacie E-ATX i jest skierowany do absolutnych entuzjastów.

Obudowa Antec Striker

Antec Striker to thoroughbred showcase zaprojektowany do montażu mocnego sprzętu. Chłodnice 240 mm mogą być instalowane w prawej komorze i z tyłu obudowy.

Obudowa KOLINK HORIZON RGB

Poznaj nowe horyzonty dzięki obudowie Kolink! Stylowy Horizon Midi-Tower oferuje szeroką gamę funkcji w przystępnej cenie, w tym na przykład cztery wentylatory RGB oraz pilot zdalnego sterowania, w tym panele boczne z hartowanego szkła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl