Obudowa Antec Striker 0

Antec Striker: Obudowa prezentacyjna dla płyt głównych Mini-ITX

Antec Striker to thoroughbred showcase zaprojektowany do montażu mocnego sprzętu. Chłodnice 240 mm mogą być instalowane w prawej komorze i z tyłu obudowy. Obudowa jest przeznaczona do stosowania z systemami chłodzenia wodnego AiO lub systemami chłodzenia wodnego na zamówienie Custom Loop.

Antec celowo nie pozwala Strikerowi zainstalować kart rozszerzeń w zwykły sposób, dlatego też nie ma miejsca na chłodzenie powietrzem. Karta graficzna jest instalowana z przodu obudowy i montowana z połączeniami skierowanymi w dół. Wymagany w tym celu kabel pionowy Riser, który wchodzi w zakres dostawy. Płyta główna w formacie Mini-ITX jest instalowana z panelem I/O obróconym w dół. Użytkownik ma do wyboru zasilacze ATX i SFX o maksymalnej głębokości zabudowy 160 milimetrów. Istnieje nośnik dla dwóch 2,5-calowych dysków SSD, każdy o wysokości 7 milimetrów, które są zamontowane pionowo jeden nad drugim.

Panele zewnętrzne wykonane są z hartowanego szkła o grubości czterech milimetrów, lekko zabarwionego i pozwalają na widoki z przodu i z obu stron. Antec Striker nie posiada pokrywy i jest otwarty z każdej strony dzięki pływającemu montażowi ścian bocznych. Białe osłony chronią zasilacz w dolnej części obudowy i umożliwiają niewidoczne ułożenie niektórych kabli.

Uwaga: Karta graficzna w tym przypadku ma dokładne wymiary, których nie wolno przekraczać. Jeśli to możliwe, sprawdź kartę graficzną pod kątem zgodności z zaczepem Antec Striker.

Komentarze do wpisu (0)

Blog kategorie
Aktualności
AMD Ryzen™ 5000

AMD ponownie pozwala swoim klientom poznać przyszłość, oferując nową serię procesorów AMD Ryzen™ 5000 do komputerów stacjonarnych.

Asrock X570 AQUA

PŁYTA GŁÓWNA ASROCK X570 AQUA AMD X570 

ASRock X570 Aqua jest płytą główną X570 w formacie E-ATX i jest skierowany do absolutnych entuzjastów.

Obudowa Antec Striker

Antec Striker to thoroughbred showcase zaprojektowany do montażu mocnego sprzętu. Chłodnice 240 mm mogą być instalowane w prawej komorze i z tyłu obudowy.

Obudowa KOLINK HORIZON RGB

Poznaj nowe horyzonty dzięki obudowie Kolink! Stylowy Horizon Midi-Tower oferuje szeroką gamę funkcji w przystępnej cenie, w tym na przykład cztery wentylatory RGB oraz pilot zdalnego sterowania, w tym panele boczne z hartowanego szkła.

Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl