Pompa Aqua Computer D5 NEXT 0

Aqua Computer  D5 NEXT Pompa

 

Wydajna pompa z wieloma dodatkami

 

Niemieccy konstruktorzy są również innowacyjni, jeśli chodzi o pompy wodne, ponieważ nie rezygnują ze standardowych konfiguracji, ale raczej podejmują się zadania dostosowania produktów, które zwykle są innego typu, do wymagań komputerów PC. Komputer Aqua z moderowaną tutaj Laing D5 posiada mocną pompę z ceramicznym silnikiem kulkowym łożyskowym, która zapewnia wysoką płynność pracy i długą żywotność.

 

Ponadto D5 NEXT posiada zintegrowany wyświetlacz OLED, który między innymi pokazuje aktualne natężenie przepływu i temperaturę, które są odczytywane przez zintegrowany czujnik temperatury. Zintegrowane przełączniki umożliwiają również konfigurację bezpośrednio na samej pompie, bez dodatkowego oprogramowania sterującego lub sterownika. Wbudowany pasek LED RGB zapewnia dodatkowe światło atmosferyczne. Jeśli nadal chcesz kontrolować i konfigurować pompę za pomocą zaawansowanego oprogramowania aquatune, możesz podłączyć ją do płyty głównej przez USB 2. 0. Za pośrednictwem tego interfejsu instalowane są również aktualizacje oprogramowania sprzętowego. Zasilanie odbywa się poprzez złącze SATA.

Komentarze do wpisu (0)

Aktualności
Obudowa KOLINK HORIZON RGB

Poznaj nowe horyzonty dzięki obudowie Kolink! Stylowy Horizon Midi-Tower oferuje szeroką gamę funkcji w przystępnej cenie, w tym na przykład cztery wentylatory RGB oraz pilot zdalnego sterowania, w tym panele boczne z hartowanego szkła.

Obudowa PHANTEKS EVOLV X

Phanteks Enthoo Evolv X to hymn stali, aluminium i szkła hartowanego! Seria Enthoo Evolv Midi-Tower to połączenie wzornictwa i funkcjonalności, które oferuje imponujące zintegrowane, adresowalne oświetlenie RGB-LED

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl