Armac Zasilacz awaryjny Line-Interactive 650VA HL/650F/LED/V2

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 h
Cena: 199,99 zł 199.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Armac
Kod produktu: AUARAL1W0000018

Opis

Zasilacz awaryjny Line-Interactive 650VA HL/650F/LED/V2

Ekonomiczny model z odświeżonym designem
UPS Armac 650F/LED/V2 serii Home Lite został zaprojektowany tak, aby spełniać podstawowe oczekiwania autonomii bateryjnej jakie stawiają zasilaczowi awaryjnemu użytkownicy domowi. Producent na etapie produkcji zagwarantował dokładność oraz precyzję wykonania co przekłada się na ogólne bezpieczeństwo UPS-a oraz jego solidną pracę. Urządzenie nie posiada złącz komunikacyjnych, co nie przeszkadza mu w funkcjonowaniu jako zasilacz awaryjny do domowego sprzętu RTV.

Awaryjny system zasilania (UPS) Bezpieczny wybór dla Twojego domu

UPS Armac jest produktem skierowanym do wszystkich osób, któreoczekują podtrzymania zasilania istotnych urządzeń takich j ak:

  • Telewizory, komputery PC, konsole do gier, urządzenia Smart Home
  • Ładowarki do telefonów, smartfonów, notebooków, tabletów
  • Przełączniki, routery, repeatery, extendery, telefony VoIP
  • Głośniki domowego użytku & Hi-Fi, kamery, aparaty cyfrowe
  • Serwery NAS, urządzenia sieciowe pamięci masowych

Sterowanie mikroprocesorowe - wysoka wydajność i monitoring wrażliwych urządzeń
Nad poprawnym działaniem zasilania awaryjnego czuwa specjalnie wbudowany procesor, który kontroluje parametry samego urządzenia, jego poprawną pracę oraz zasilanie podłączonych sprzętów. Zastosowana w UPS-ie technologia zapewnia również automatyczne ładowanie baterii w trybie Stand-By oraz samoczynne uruchomienie po powrocie zasilania sieciowego.
    
Wysoki poziom bezpieczeństwa gwarantowany

Zasilacz UPS Armac z serii Home Lite to gwarancja kompleksowej ochrony Twojego sprzętu elektronicznego. Nasze rozwiązanie gwarantuje nie tylko niezawodność, ale także komfort oraz spokój. Dzięki zaawansowanym funkcjom, zapewnimy Ci ochronę przed przeciążeniem, zwarciem, ekstremalnymi temperaturami wewnątrz UPS oraz niskim/wysokim napięciem akumulatora. Zaufaj Armac i ciesz się bezpieczeństwem także podczas nagłej awarii zasilania.

Automatyczny stabilizator napięcia - AVR

  • Funkcja AVR (Automatyczna Korekcja Napięcia) w zasilaczach awaryjnych automatycznie dostosowuje niskie i wysokie napięcia z gniazdka do bezpiecznych poziomów, zapewniając stabilne zasilanie urządzeń podłączonych. Dzięki temu sprzęt jest chroniony przed krótkotrwałymi spadkami i wzrostami napięcia, które mogą go uszkodzić.
  • Jeśli napięcie wyniesie około 255 V lub więcej wówczas UPS przekaże napięcie zasilania sieciowego (AC) do autotransformatora (AVR) czego wynikiem będzie wyjściowe napięcie w dozwolonym zakresie od 195 V do 255 V,
  • Jeśli napięcie wyniesie około 195 V lub mniej wówczas UPS przekaże napięcie zasilania sieciowego (AC) do autotransformatora (AVR) czego wynikiem będzie wyjściowe napięcie w dozwolonym zakresie od 195 V do 255 V.

Dyskretny w działaniu - tryb wyciszenia
Każdy kto ceni ciszę i spokój nie chciałby, aby urządzenia wydawały niepożądane dźwięki sygnalizujące zmianę statusu pracy.
W systemach zasilania awaryjnego praca UPS-a w trybie bateryjnym wiąże się z wydawanymi co kilka sekund dźwiękami. Często zdarza się, że UPS-y są umieszczone przy telewizorach, komputerach, biurkach co przy pracy na baterii może powodować niezadowolenie domowników. Armac nie zamierza zakłócać spokoju użytkowników. Dlatego wszystkie modele UPS-ów posiadają funkcję cichego działania w trybie bateryjnym. Sprosta ona oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników ceniących przyciszoną pracę bez względu na tryb pracy urządzenia.

Dane techniczne

Oprogramowanie PowerManager II Oprogramowanie nie jest dołączone w zestawie należy je pobrać ze strony www.armac.pl
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Zabezpieczenia / filtry Spadek napięcia
Porty zasilania we. Wtyczka sieciowa
Porty zasilania wy. 2 x typ C/F (Schuko)
Kształt napięcia wyjściowego Modyfikowana sinusoida
Wymagania środowiskowe Temperatura pracy: 0 ~ 45 °C Wilgotność: 10 do 90 % bez kondensacji
Typ obudowy Tower (UPS)
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Architektura UPS-a line-interactive
Moc pozorna 650 VA

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl