Cooler Master Obudowa Raspberry Pi Case 40

Dostępność: towar chwilowo niedostępny
Cena: 144,99 zł 144.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Cooler Master
Kod produktu: KOCLMOE00000035

Opis

Wszystkie złącza zostały przeniesione na boczne panele, co przekłada się na lepszy wygląd oraz łatwość dostępu. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że Pi Case 40 jest jedną z najlepszych obudów dla użytkowników Raspberry Pi.
Zaprojektowana do łatwego przenoszenia

Kompaktowe rozmiary Pi Case 40 pozwalają na łatwe przenoszenie, podczas gdy aluminium, TPU oraz plastik zapewniają ochronę przed uderzeniami, zachlapaniem oraz kurzem.

Chłodniejszy procesor dzięki aluminiowemu rdzeniowi
Aluminiowy rdzeń obudowy Pi Case 40 służy jako duży, pasywny radiator, którego zadaniem jest utrzymanie niskiej temperatury Raspberry Pi bez wentylatora, co przekłada się na najlepszą wydajność. Obudowa ta oferuje niezrównaną ilość powierzchni jak na swój rozmiar, umożliwiając ustawienie wyższych częstotliwości układu graficznego i procesora.
Programowalny przycisk zasilania

Obudowa wyposażona jest w przycisk umożliwiający łatwe włączanie i wyłączanie komputera bez potrzeby odłączania źródła zasilania. Przycisk ten można przeprogramować do pełnienia innych funkcji dzięki łatwej zmianie w kodzie.

Łatwo dostępne porty
Wszystkie porty są łatwo dostępne dzięki specjalnemu designowi obudowy. Złącze GPIO jest obrócone o 90 stopni i dostępne przez klapkę w osłonie TPU. Wycięcie w tej samej osłonie pozwala na wyprowadzenie na zewnątrz taśm wyświetlacza i kamery.

Uniwersalny uchwyt
Cztery dołączone do zestawu uchwyty VESA/ścienne pozwalają na zamontowanie obudowy do każdej powierzchni i każdego monitora.

PI TOOL - Oprogramowanie all-in-one do Pi Case 40
Narzędzie to umożliwia użytkownikom dostęp do podstawowego zestawu profili podkręcania częstotliwości testowanych i weryfikowanych na podstawie wydajności cieplnej obudowy, monitorowanie parametrów systemu, oraz zmianę funkcji przypisanych do wbudowanego przycisku.

Pi Tool może zostać zainstalowane w systemie operacyjnym Raspberry Pi OS na Raspberry Pi 4. Instalacja jest prosta: włącz terminal, wklej komendę i wciśnij klawisz. Instalator przeprowadzi Cię przez cały proces.

Funkcjonalność podkręcania w narzędziu Pi Tool modyfikuje następujące wartości w pliku /boot/config.txt: over_voltage, arm_freq, gpu_freq. Użytkownik może modyfikować ustawienia zmieniając wartości samodzielnie (sudo nano /boot/config.txt)

Przy korzystaniu z powyższych funkcji zalecane jest użycie zasilacza 3A 5V.

Zmiana taktowań może spowodować niestabilność systemu i inne problemy, większość z nich da się rozpoznać od razu po niepowodzeniu rozruchu. W takim przypadku przytrzymaj klawisz Shift podczas następnego włączenia komputera. Spowoduje to tymczasowe wyłączenie podkręcania, umożliwiając pomyślne uruchomienie i edycję ustawień.

Pi Tool oferuje sekcję dedykowaną do monitorowania statusu i wydajności systemu, przydatną do śledzenia wydajności cieplnej i szybkości zegara podczas dostosowywania opcji, oraz do szybkiego wizualnego przedstawienia stanu systemu.

Dostępne dane:

  • Temperatura rdzenia
  • Częstotliwość rdzenia
  • Użycie pamięci RAM
  • Obciążenie systemu

Obudowa Pi Case 40 zawiera przycisk, który po wciśnięciu zwiera ze sobą pin 5 i 6 (GPIO3 i GND). Fabrycznie, pozwala to na wybudzenie Raspberry Pi ze stanu uśpienia. Narzędzie Pi Tool rozbudowuje funkcjonalność tego przycisku pozwalając użytkownikom nie tylko na przypisanie innej funkcji w trakcie gdy komputer działa, ale także na ustawienie sekwencji krótkich i długich przyciśnięć, pozwalając na obsługę wielu różnych komend z pomocą jednego klawisza.

Repozytorium Github
Jeśli masz jakieś pomysły nan owe funkcje, chcesz rozbudować narzędzie dodając do niego nowy skrót bądź znalazłeś jakiś błąd, skorzystaj z naszego repozytorium Github: https://github.com/CoolerMasterTechnology/Pi-Tool

Dane techniczne

Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) 0
Miejsca montażowe 2,5'' wewn. 0
Miejsca montażowe 3,5'' wewn. 0
Okno Brak
Pozostałe parametry Raspberry Pi 4 Model B
Miejsca montażowe 3,5'' zewn. 0
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Miejsca montażowe 5,25'' zewn. 0
Miejsca montażowe 5,25'' wewn. 0
Wymiary 68,2 x 28.58 x 96 mm
Miejsca montażowe 2,5'' zewn. 0

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl