Cooler Master Obudowa Silencio S600

Dostępność: towar chwilowo niedostępny
Cena: 448,99 zł 448.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Cooler Master
Kod produktu: KOCLMOD00000106

Opis

 

DESIGN SILENCIO  

Minimalistyczny design Silencio podkreśla swoją złożoność. Elementy konstrukcyjne zostały dopracowane pod względem funkcjonalności i wyglądu, zapewniając minimalizację hałasu i efektywne utrzymanie temperatury systemu.

TECHNOLOGIA SILENCIO

Tuż za panelami obudowy znajdują się skrupulatnie umieszczone materiały wyciszające obudowę. Budowa obudowy serii Silencio była przeprowadzana w oparciu o Sorama Cam64, co pozwoliło na wizualną analizę całego spektrum dźwięków według źródła, wzoru rezonansu, częstotliwości.

Dzięki identyfikacji pików w określonych zakresach częstotliwości, możliwe było dostrojenie Silencio w celu rozproszenia rezonansu i zmniejszenia hałasu generowanego przez komponenty komputera. Każdy szczegół w projekcie obudowy zoptymalizował Silencio pod kątem wydajności cieplnej i ciszy od rodzaju materiału po jego umiejscowienie.

MATERIAŁ TŁUMIĄCY DŹWIEK

Silencio wykorzystuję kombinację materiałów tłumiących dźwięk, od grubej i miękkiej pianki, po ciężki vinyl, aby precyzyjnie przeciwdziałać niepożądanym dźwiękom.

WENTYLACJA

GÓRA

Dla zapewnienia lepszego przepływu powietrza, panel wyciszający na górze obudowy może zostać zdemontowany. Opcjonalny panel przeciwkurzowy został dołączony do zestawu, pozwalając na  jego montaż na górze, w celu poprawy chłodzenia systemu.

FRONT

Przedni panel został wyposażony w zagiętą kratkę wentylacyjną, której zadaniem jest kierowanie powietrza przez przednią ramkę. Zagięcie skierowane w taki sposób, aby ułatwić zasysanie powietrza.

STALOWE DRZWI PRZEDNIE

Przednie drzwi wykonane ze stali wyposażone są w mechanizm umożliwiający montaż zawiasów po obu stronach obudowy, pozwalając na otwieranie drzwi w dwie strony. Aby zapobiec wibracjom, w drzwiach zamontowano miękki i gruby materiał oraz system zawiasów z magnesami i gumowymi podkładkami.

WENTYLATORY SILENCIO

Dwa wentylatory Silencio FP120mm PWM są preinstalowane w obudowie z użyciem gumowych podkładek aby zredukować hałas. Wentylatory te posiadają specjalnie zaprojektowane łopatki, które pozwalają na cichą i wydajną pracę.

Dane techniczne

Miejsca montażowe 3,5'' zewn. 0
Miejsca montażowe 2,5'' wewn. 5
Ilość złącz zas. SATA 0
Miejsca montażowe 5,25'' zewn. 1
Miejsca montażowe 3,5'' wewn. 4
Air Duct Nie
Okno Brak
Miejsca montażowe 5,25'' wewn. 0
Typ obudowy Midi Tower
Miejsca montażowe 2,5'' zewn. 0
Złącza na przednim panelu 1 x Czytnik kart pamięci
Kolor (wyliczeniowy) Stalowy
Waga 0
Ilość złącz zas. Floppy 0
Moc zasilacza Brak
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 0
Wentylator 12 cm
Wymiary 470,5 x 209 x 478
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 0
Format obudowy Mini ITX
Ilość złącz zas. MOLEX 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 0
Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) 10
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 0

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl