Dell Notebook Latitude 3440 Win11Pro i5-1335U/8GB/256GB SSD/14.0 FHD/Intel Iris Xe/FgrPr/FHD/IR Cam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/3YPS

Dostępność: towar chwilowo niedostępny
Cena: 4 360,99 zł 4360.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Dell
Kod produktu: RNDELBI4IEWD007

Opis

Notebook Latitude 3440

Zbliża pracę do Ciebie
14-calowy notebook oferujący inteligentną wydajność. Nowy touchpad, ulepszone funkcje współpracy i procesory Intel Core trzynastej generacji.

Nowoczesna konstrukcja zwiększająca produktywność

  • Mniejsza, na nowo zaprojektowana obudowa z nowym kolorem i teksturą.
  • Klawiatura ulepszonej generacji z trwałymi, laserowymi nadrukami na klawiszach i większym skokiem klawiszy w celu zwiększenia komfortu.
  • Zmodernizowany panel dotykowy zapewniający lepsze wrażenia dotykowe i większą produktywność w porównaniu z poprzednią generacją.

Bezkompromisowe połączenia

  • Karta Wi-Fi 6Ei opcjonalna karta 4G LTE zapewniają stałe i szybkie połączenie z Internetem, także podczas pracy mobilnej.
  • Funkcja ExpressConnect łączy się z najlepszą dostępną siecią, określa priorytety aplikacji konferencyjnych oraz zapewnia szybkie pobieranie danych i filmów dzięki pierwszemu na świecie rozwiązaniu do jednoczesnego łączenia z wieloma sieciami.

Co jest poufne, to pozostaje poufne

  • Rozszerzone funkcje zabezpieczeń obejmują opcjonalny czytnik linii papilarnych i funkcję wykrywania naruszenia obudowy w celu uzyskania najlepszej ochrony.
  • Bezpieczne i łatwe logowanie dzięki opcjonalnej kamerze FHD-IR z funkcją Windows Hello.
  • Kontroluj swoją prywatność i pracuj bez obaw dzięki mechanicznej zasłonie kamery i przyciskowi wyciszenia mikrofonu w zasięgu ręki.

Podstawowe funkcje dla każdej firmy

  • Zwiększ wydajność dzięki procesorom nawet Intel Core trzynastej generacji z serii U, które zapewniają firmom wysoką wydajność w zakresie tworzenia wysokiej jakości treści i korzystania na co dzień z aplikacji biznesowych.
  • Szybki czas reakcji i wydajność dzięki nawet 64 GB pamięci DDR4 z możliwością rozbudowy.
  • Baterie nowej generacji z funkcją ExpressCharge analizują sposób korzystania z komputera, aby wydłużyć czas działania i ładować się szybciej podczas zwiększonego zapotrzebowania na moc. Zaawansowane zapobieganie przeładowaniu pozwala wydłużyć czas eksploatacji baterii. Dostępne są różne opcje baterii o pojemności do 54 Wh, w tym długi cykl eksploatacji.

Dell Optimizer

  • Inteligentna współpraca. W ramach jednego oprogramowania możesz korzystać z najbardziej inteligentnych na świecie możliwości współpracy dzięki funkcjom inteligentnych konferencji głosowych, łączności i zwiększania produktywności.
  • Spersonalizowana wydajność. Inteligentne rozwiązania i uczenie maszynowe pozwalają zwiększyć wydajność dzięki automatyzacji funkcji w całym ekosystemie (od łączenia w pary po ładowanie).
  • Inteligentna współpraca. Lepsza jakość rozmów konferencyjnych dzięki izolacji głosu, monitorowaniu jego jakości oraz inteligentnej eliminacji szumów i echa.
  • Bezpieczne i łatwe w zarządzaniu. Aplikacja Dell Optimizer oferuje rygorystyczny proces optymalizacji i zbierania danych zapewniający prywatność i bezpieczeństwo, zaprojektowany w taki sposób, aby stale poprawiać komfort pracy na komputerze. Dzięki instalacji modułowej funkcje programu Dell Optimizer można łatwo skonfigurować i dostosować.

Opis dotyczy serii notebooków Latitude 3440. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji notebooka.

Dane techniczne

Częstotliwość szyny pamięci 3200 MHz
Liczba komór (baterie) 3-komorowa
Model karty graficznej Intel Iris Xe
Liczba wolnych gniazd pamięci 1
Technologia podświetlania Diody LED
Rodzina procesora Intel Core i5
Pozostałe porty we/wy 1 x RJ-45
Typ matrycy TFT IPS (IPS)
Dokowanie (laptopy) Nie
Kolor (wyliczeniowy) Szary
Obsługa ECC Nie
Taktowanie procesora (Boost) 4.6
Typ ogniwa Li-ion
Pojemność SSD 256
Waga 1.54
Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G Nie
Generacja procesora Trzynasta
Typ dysku SSD
Pozostałe informacje o procesorze Intel Core i5-1335U
TCO Certified Tak
Napęd optyczny Brak
Komunikacja LAN 10/100/1000
Ekran dotykowy Nie
Akcesoria w zestawie Dokumentacja Zasilacz 65W Europejski przewód zasilający
System operacyjny Windows 11 Pro
Powierzchnia matrycy Matowa
Zainstalowana pamięć RAM 8
Informacje o gwarancji 3 lata Pro Support
Model Latitude 3440
Czytnik kart pamięci (tak/nie) Nie
Głębokość 219.43
Maks. wielkość pamięci 64
Dodatkowe oprogramowanie Wersja próbna pakietu Microsoft Office
Cache L3 12 MB
Gniazda rozszerzeń (notki) Nie
Jasność 250
Intel vPro Nie
Porty wideo 1 x HDMI
Podświetlana klawiatura Tak
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Porty USB 3 x USB 3.0 Type-A
Liczba rdzeni 10
Wysokość 17.68
Przekątna ekranu ntb 14''
Pojemność baterii 54
Kamera internetowa Tak
Interfejs dysku SSD PCI-Express
Producent chipsetu Intel
Czytnik linii papilarnych Tak
Liczba wątków 12
Typ (notebooki) Notebook
Format szerokości SSD M.2
Liczba obsadzonych gniazd pamięci 1
Rodzaj pamięci DDR4
Szerokość 322.17

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl