Ducky ONE 2 Backlit PBT Klawiatura Gamingowa MX-Black RGB LED - czarna (US)

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2 - 5 dni
Cena: 901,67 zł 901.67
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Ducky
Kod produktu: GATA-1197

Opis

Informacje o produkcie — Ducky ONE 2 z podświetleniem PBT, MX-Black, RGB LED — czarna (USA)

Ducky ONE 2 Backlit PBT błyszczy bardzo minimalistyczną obudową oraz mieszanką nowych funkcji i sprawdzonych koncepcji projektowych poprzednika Ducky ONE. Zastosowano zwykłe niezawodne przełączniki Cherry MX, które są połączone z podwójnymi klawiszami PBT firmy Ducky. Pakiet funkcji jest zapakowany w czarno-białą, smukłą obudowę z bardzo wąską i stylową ramką i dopełniony podświetleniem LED RGB.

Klawiatura do gier Ducky ONE 2 z podświetleniem PBT w skrócie:

 • Klawiatura mechaniczna Ducky US
 • Wysokiej jakości przełączniki klawiszowe Cherry MX Black
 • Stylowe podświetlenie LED RGB
 • Podwójne nasadki klawiszy PBT zapewniają wysoką trwałość
 • Pełne anti-ghosting z N-key rollover przez USB
 • Odłączany kabel ze złączem USB typu A i typu C
 • Funkcje makro i multimedialne

Mechaniczne przełączniki klawiszowe Cherry MX Black oraz konstrukcja, wygląd i materiały

Ten Ducky ONE 2 Backlit PBT wykorzystuje przełączniki Cherry MX Black. Przełączniki Cherry MX Black są przełącznikami czysto liniowymi, nie dotykowymi, dlatego idealnie nadają się do strzelanek pierwszoosobowych. Dotykowy punkt nacisku nie jest absolutnie konieczny w tym gatunku, ponieważ klawisze są często uderzane całkowicie w ferworze chwili. Przełączniki Cherry MX Black pod względem charakterystyki najbardziej zbliżają się do klawiatur gamingowych z gumową kopułką, ale oferują znacznie większą odporność na błędy ze względu na wysoki nacisk na spust.

Klawisze wykonane z politereftalanu butylenu, w skrócie PBT, są produkowane w procesie double-shot i są znacznie trwalsze niż klawisze wykonane z ABS (styrenu akrylonitrylowego-butadienu). W tym procesie tworzywo sztuczne jest formowane wokół ukształtowanego kawałka metalu lub tworzywa sztucznego, dzięki czemu oba elementy są ze sobą połączone. Dolna część klawiszy jest wykonana z półprzezroczystego materiału, natomiast górna warstwa nie przepuszcza światła, z wyjątkiem pożądanych wycięć, dzięki czemu diody LED znajdujące się pod klawiszami pozwalają na świecenie liter i znaków specjalnych na klawiaturze.

Stylowe podświetlenie LED RGB


Atrakcją klawiatury gamingowej Ducky ONE 2 Backlit PBT jest bez wątpienia profesjonalne podświetlenie RGB LED, dzięki któremu można zrealizować praktycznie nieskończone możliwości projektowe. Oferuje w sumie dwanaście różnych trybów oświetlenia, z których jeden jest bardziej nietypowy od drugiego. Cechą szczególną klawiatur Ducky jest całkowicie bezprogramowa konfiguracja oświetlenia RGB. Wszystkie ustawienia i zmiany mogą być realizowane poprzez różne kombinacje klawiszy.

Funkcje i cechy klawiatury do gier Ducky ONE 2 Backlit PBT


Bardzo popularne mechaniczne przełączniki Cherry MX są niemal "nie do zdarcia" i w zależności od zastosowanego przełącznika optymalnie dopasowane do poszczególnych typów graczy. Dzięki USB N-key rollover, dowolna liczba klawiszy może być wciśnięta jednocześnie bez "ghostingu" lub innych opóźnień. Pomocna jest tutaj szybkość raportowania 1000 Hz połączenia USB, które wysyła dane z klawiatury do komputera co milisekundę. Na klawiaturze znajduje się złącze USB Type-C, do którego wpina się odłączany kabel, który na drugim końcu ma typowe złącze Type-A.

Wydajny mikrokontroler ARM-M3 w Ducky ONE 2 kontroluje i przechowuje wybrane efekty LED. Ponadto optymalizuje komunikację pomiędzy klawiaturą a komputerem, umożliwiając jednocześnie korzystanie z innych funkcji, w tym z makr, a także pamięci profili. Płytka drukowana Ducky wykonana jest z dwuwarstwowego PCB, co zwiększa żywotność i poprawia stabilność sygnału klawiatury. Dla optymalnego stania i dostosowania do potrzeb użytkownika, nóżki Ducky ONE 2 mają trzy pozycje: złożoną do środka oraz pół i w pełni wysuniętą.

Szczegóły techniczne:

 • Wymiary: 440 x 40 x 135 mm (szer. x wys. x gł.)
 • Waga: 1,1 kg
 • Kolor: czarny/biały
 • Klawisze: Cherry MX Black (mechaniczne)
  Siła nacisku: ok. 60 g
  Wysokość zwolnienia: 2 mm (4 mm do podłogi)
 • Układ: amerykański (QWERTY)
 • Oświetlenie LED: RGB
  Efekty LED: 12
 • Szybkość odpytywania USB: 1000 Hz
 • Kabel: 1x USB 3.0 typu C/USB 2.0
 • Zawartość opakowania: Instrukcja obsługi
  kabel USB

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl