Ducky ONE 2 Backlit PBT Klawiatura Gamingowa MX-Speed-Silver RGB LED - czarna (US)

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2 - 5 dni
Cena: 901,67 zł 901.67
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Ducky
Kod produktu: GATA-1202

Opis

Informacje o produkcie - Ducky ONE 2 PBT, MX Speed Silver, RGB LED - czarna (USA)

Ducky ONE 2 Backlit PBT błyszczy bardzo minimalistyczną obudową oraz mieszanką nowych funkcji i sprawdzonych koncepcji projektowych poprzednika Ducky ONE. Zastosowano zwykłe niezawodne przełączniki Cherry MX, które są połączone z podwójnymi klawiszami PBT firmy Ducky. Pakiet funkcji jest zapakowany w czarno-białą smukłą obudowę z bardzo smukłą i stylową ramką i dopełniony podświetleniem LED RGB.

Klawiatura do gier Ducky ONE 2 z podświetleniem PBT w skrócie:

 • Klawiatura mechaniczna Ducky US
 • Wysokiej jakości przełączniki klawiszowe Cherry MX Speed Silver
 • Stylowe podświetlenie LED RGB
 • Podwójne nasadki klawiszy PBT zapewniają wysoką trwałość
 • Pełne anti-ghosting z N-key rollover przez USB
 • Odłączany kabel ze złączem USB typu A i typu C
 • Klawisze funkcyjne makr i multimediów

Mechaniczne przełączniki klawiszowe Cherry MX Speed Silver oraz konstrukcja, wygląd i materiały

Ten Ducky ONE 2 Backlit PBT wykorzystuje przełączniki Cherry MX Speed Silver, które są używane przez profesjonalnych graczy ze względu na wyjątkowo krótki czas reakcji i wysoką częstotliwość przełączania. Charakteryzują się o 40 procent szybszym wyzwalaniem w porównaniu z innymi przełącznikami Cherry MX i przekonują niską wagą wyzwalania, krótką drogą przełączania i gładkim, liniowym odczuciem nacisku. Umożliwia to zwinne podwójne i potrójne spusty dla szczególnie szybkich akcji.

Klawisze wykonane z politereftalanu butylenu, w skrócie PBT, są produkowane w procesie double-shot i są znacznie trwalsze niż klawisze wykonane z ABS (styrenu akrylonitrylowego-butadienu). W tym procesie tworzywo sztuczne jest formowane wokół ukształtowanego kawałka metalu lub tworzywa sztucznego, dzięki czemu oba elementy są ze sobą połączone. Dolna część klawiszy jest wykonana z półprzezroczystego materiału, natomiast górna warstwa nie przepuszcza światła, z wyjątkiem pożądanych wycięć, dzięki czemu diody LED znajdujące się pod klawiszami pozwalają na świecenie liter i znaków specjalnych na klawiaturze.


Stylowe podświetlenie LED RGB


Atrakcją klawiatury gamingowej Ducky ONE 2 Backlit PBT jest bez wątpienia profesjonalne podświetlenie RGB LED, dzięki któremu można zrealizować praktycznie nieskończone możliwości projektowe. Oferuje w sumie dwanaście różnych trybów oświetlenia, z których jeden jest bardziej nietypowy od drugiego. Cechą szczególną klawiatur Ducky jest całkowicie bezprogramowa konfiguracja oświetlenia RGB. Wszystkie ustawienia i zmiany mogą być realizowane poprzez różne kombinacje klawiszy.


Funkcje i cechy klawiatury do gier Ducky ONE 2 Backlit PBT


Bardzo popularne mechaniczne przełączniki Cherry MX są niemal "nie do zdarcia" i w zależności od zastosowanego przełącznika optymalnie dopasowane do poszczególnych typów graczy. Dzięki USB N-key rollover, dowolna liczba klawiszy może być wciśnięta jednocześnie bez "ghostingu" lub innych opóźnień. Pomocna jest tutaj szybkość raportowania 1000 Hz połączenia USB, które wysyła dane z klawiatury do komputera co milisekundę. Na klawiaturze znajduje się złącze USB Type-C, do którego wpina się odłączany kabel, który na drugim końcu ma typowe złącze Type-A.

Wydajny mikrokontroler ARM-M3 w Ducky ONE 2 kontroluje i przechowuje wybrane efekty LED. Ponadto optymalizuje komunikację pomiędzy klawiaturą a komputerem, umożliwiając jednocześnie korzystanie z innych funkcji, w tym z makr, a także pamięci profili. Płytka drukowana Ducky jest dwuwarstwowa, co zwiększa żywotność i poprawia stabilność sygnału klawiatury. Aby zapewnić optymalną podstaw

Szczegóły techniczne:

 • Wymiary: 440 x 40 x 135 mm (szer. x wys. x gł.)
 • Waga: 1,1 kg
 • Kolor: czarny/biały
 • Klawisze: Cherry MX Speed Silver (mechaniczne)
  Siła nacisku: ok. 45 g
  Wysokość zwolnienia: 1,2 mm (3,4 mm do podłogi)
 • Układ: amerykański (QWERTY)
 • Oświetlenie LED: RGB
  Efekty LED: 12
 • Szybkość odpytywania USB: 1000 Hz
 • Kabel: 1x USB 3.0 typu C/USB 2.0
 • Zawartość opakowania: Instrukcja obsługi
  kabel USB

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl