Menu
Nowości
Alpenföhn Dolomit - 92mm czarny
Alpenföhn Dolomit - 92mm czarny
184,99 zł
szt.
Noctua U14S DX-4189 CPU-Cooler - 140mm
Noctua U14S DX-4189 CPU-Cooler - 140mm
539,99 zł
szt.

EK-Quantum Kinetic TBE 120 VTX PWM D-RGB - Acetal

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2 - 5 dni
Cena: 803,51 zł 803.51
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 3831109825310

Opis

Zespół kombi EK-Quantum Kinetic TBE 120 VTX PWM D-RGB to nowy zespół pompa-zbiornik oparty na nowej pompie VTX, która jest kompatybilna z mocowaniem DDC. Nowe jednostki combo Kinetic są częścią linii EK Quantum i są wyposażone w zaawansowane adresowalne implementacje oświetlenia D-RGB oraz nową pompę VTX, która ma niewielką powierzchnię, wysoką wydajność i nie wymaga dodatkowego chłodzenia! Zbiornik jest wyposażony w łącznie sześć portów G1 / 4 ”, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać najbardziej optymalną konfigurację dla swoich pętli chłodzenia cieczą.

Obrabiany CNC, czarny acetalowy blat POM ma trzy porty G1 / 4 ". Jeden z nich może być używany z dołączoną niklowaną mosiężną rurką wewnętrzną, która pomaga zapobiegać rozpryskiwaniu się chłodziwa wewnątrz zbiornika, jeśli blat ma być stosowany jako wlot. Zmniejsza to ryzyko zasysania powietrza przez pompę i pienienia się chłodziwa. Rurki tej nie można stosować z wkładką anty-wirową ze względu na ograniczenia wielkości. Dowolny z trzech górnych portów może również używać do napełniania systemu lub dodawania dodatkowych akcesoriów (czujniki termiczne, diody LED itp.) Ta wewnętrzna rura nie może być używana w połączeniu z wkładkami anty-wirowymi z powodu ograniczenia wysokości 120 jednostek.

Kolejne trzy standardowe porty G1 / 4 "są dostępne w dolnej obudowie kombi, która jest również wykonana z czarnego acetalu POM obrobionego CNC. Oprócz portów wejściowych i wyjściowych posiada port boczny, który można wykorzystać jako opcjonalny wlot lub odpływ port. Montaż odbywa się za pomocą 4 słupków w dolnej części zespołu pompy i zbiornika. Adresowalne diody LED są umieszczone w pierścieniu skierowanym w kierunku chłodziwa. Niepożądane gorące punkty diody LED D-RGB zespołu combo są zakryte element aluminiowy obrabiany CNC.

Rurka o średnicy 60 mm jest wykonana z wysokiej jakości odlewanego akrylu, a dno zbiornika / górna część pompy to obrabiany CNC czarny acetal POM. Uszczelnienie odbywa się za pomocą wysokiej jakości o-ringu z EPDM.

Ze względu na niewielką powierzchnię sama pompa VTX oferuje doskonałą charakterystykę hydrauliczną przy prędkościach przepływu do 1100 l / h przy maksymalnym ciśnieniu podnoszenia wynoszącym 5,3 m. VTX nie jest wyposażony w radiator, ponieważ wydajny silnik pompy nie wymaga dodatkowego chłodzenia zewnętrznego.

Zintegrowany adresowalny D-RGB jest zgodny z popularnymi technologiami synchronizacji RGB wszystkich głównych producentów płyt głównych. Oznaczenia strzałek na 3-stykowym złączu LED należy wyrównać ze znakiem + 5 V na nagłówku D-RGB.

Zbiornik ten można łatwo rozbudować o dłuższe rurki akrylowe stosowane w zbiornikach serii EK-RES X3.

Właściwości elektryczne i mechaniczne pompy:
- Silnik: sferyczny silnik komutowany elektronicznie
- Napięcie znamionowe: 12V DC
- Pobór mocy: 18 W.
- Maksymalna wysokość ciśnienia: 5,3 m
- Maksymalny przepływ: 1100 l / h
- Maksymalna temperatura systemu: 60 ° C
- Materiały: NORYL GFN2, O-ringi z EPDM, cewki miedziane, wał ze stali nierdzewnej, tuleja grafitowa
- Złącze zasilania: 4-pinowe złącze Molex i 4-pinowe złącze PWM FAN

Specyfikacja techniczna:
- średnica zbiornika 60 mm
- Pojemność bez zbiornika: ~ 115 ml
- Całkowita wysokość urządzenia: 120 mm
- Wzór otworów montażowych: 50 x 50 mm
- Standardowe złącze D-RGB 3-stykowe (5+, cyfrowe, blokowane, uziemienie)

Reżim operacyjny:
- Cykl roboczy PWM: ~ 11-100%
- Domyślne zachowanie: Działa przy 100% cyklu pracy, gdy nie ma sygnału sprzężenia zwrotnego PWM

W załączeniu:
- EK-Quantum Kinetic TBE 120 VTX PWM D-RGB
- Mechanizm montażowy
- instrukcja instalacji

Dane techniczne

Rezerwuar - Rozmiar Rezerwuar wraz z pompą

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl