EK Water Blocks EK-FC Terminal X2 1-slot - Acryl

Dostępność: towar chwilowo niedostępny
Cena: 138,50 zł 138.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 3830046992796

Opis

Opis produktu:

Jeśli kilka kart graficznych zostanie połączonych, tworząc sieć SLI lub Crossfire, istnieją dwie opcje w systemie chłodzonym wodą. Obie chłodnice VGA są konwencjonalnie połączone za pomocą przyłączy i węża, lub stosuje się połączenie mostkowe lub terminal, który łączy radiatory ze stałym złączem. 

EK Water Blocks oferuje również te opcje dla własnych Coolerów VGA. Specjalista w branży chłodzenia wodnego przekonuje szczególnie różnorodnym asortymentem, który obejmuje nie tylko modele odpowiednie do systemów podwójnych i potrójnych. Oferta obejmuje również jedną wersję, każda z przepływem równoległym i jedną z przepływem szeregowym. 

Znaczące ulepszenia wprowadzono w nowej edycji terminali serii X. Otwory w portach są teraz w jednej linii na płaszczyźnie terminala. Eliminuje to potrzebę stosowania dodatkowych łączników przedłużających. Ponadto są one kompatybilne z nowymi pokrywami terminali chłodnic wodnych EK-FC-GPU. 

W tej wersji korpus podstawowy wykonany jest z przezroczystego szkła akrylowego. W przeciwieństwie do wariantów mostków, terminal ten można podłączyć bezpośrednio do odpowiedniej karty graficznej. Dodatkowe łącze nie jest konieczne. To rozwiązanie sprawia, że ​korzystanie z terminalu jest bardzo łatwe. Jednak terminal może być używany tylko ze zaktualizowanym projektem CSQ (takim jak EK-FC Titan).

Jest to terminal dwuportowy, do którego można podłączyć dwie karty graficzne w układzie 1-gniazdowym. Dlatego należy zwrócić uwagę na rozmieszczenie slotów PCIe na używanej płycie głównej, która może mieć tylko 20,3 mm odległości od siebie. W przypadku karty graficznej z chłodnicą z jednym gniazdem ta odległość jest automatycznie wymierzony. 

 

Dane techniczne:

  • Materiał: akryl
  • Złącza chłodnicy VGA: 2x
  • Konstrukcja: do 1 kart graficznych
  • Wątek: G1 / 4 cali
  • Kompatybilność: 
  • np. EK-FC Titan (sprawdź kompatybilność z producentem)

Dane techniczne

GPU - akcesoria akcesoria

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl