EK Water Blocks EK-FC Terminal X3 (Type II) - Acetal

Dostępność: towar chwilowo niedostępny
Cena: 148,30 zł 148.30
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 3830046992888

Opis

Opis produktu:

Jeśli kilka kart graficznych zostanie połączonych, tworząc sieć SLI lub Crossfire, istnieją dwie opcje w systemie chłodzonym wodą. Obie chłodnice VGA są konwencjonalnie połączone za pomocą przyłączy i węża, lub stosuje się połączenie mostkowe lub terminal, który łączy radiatory ze stałym złączem. 

EK Water Blocks oferuje również te opcje dla własnych Coolerów VGA. Specjalista w branży chłodzenia wodnego przekonuje szczególnie różnorodnym asortymentem, który obejmuje nie tylko modele odpowiednie do systemów podwójnych i potrójnych. Oferta obejmuje również jedną wersję, każda z przepływem równoległym i jedną z przepływem szeregowym. 

Znaczące ulepszenia wprowadzono w nowej edycji terminali serii X. Otwory w portach są teraz w jednej linii na płaszczyźnie terminala. Eliminuje to potrzebę stosowania dodatkowych łączników przedłużających. Ponadto są one kompatybilne z nowymi pokrywami terminali coolerów wodnych EK-FC-GPU. 

Wszystkie mają wspólną podstawę wykonaną z wytrzymałego i odpornego na ciepło acetalu. W przeciwieństwie do wariantów mostków, terminal ten można podłączyć bezpośrednio do odpowiedniej karty graficznej. Dodatkowe łącze nie jest konieczne. To rozwiązanie sprawia, że ​korzystanie z terminalu jest bardzo łatwe. Jednak terminal może być używany tylko ze zaktualizowanym projektem CSQ (takim jak EK-FC Titan). 

Jest to specjalny potrójny terminal połączeniowy, do którego można podłączyć trzy karty graficzne, każda o rozstawie 60,9 mm i 40,6 mm. W przypadku kart graficznych z podwójną chłodnicę szczeliny, odległość ta jest automatycznie wymierzona. Dlatego ważne jest zwrócenie uwagi na rozmieszczenie slotów PCIe na używanej płycie głównej.

 

Dane techniczne:

  • Materiał: acetal
  • Połączenia VGA chłodnicy: 3x
  • Wątek: 1/4 cala
  • Kompatybilność: np. EK-FC Titan (sprawdź kompatybilność z producentem)

Dane techniczne

GPU - akcesoria akcesoria

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl