Glorious GMMK 2 Full-Size Klawiatura - Fox Switches ANSI-Layout pink

gata_1721_02_optimized.jpg
 • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2 - 5 dni
Cena: 651,73 zł 651.73
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: GATA-1721

Opis

Informacje o produkcie - Glorious Pełnowymiarowa klawiatura GMMK 2 - Przełączniki Fox, układ ANSI, różowa

 • Mechaniczna klawiatura do gier z 5-stykową technologią wymiany na gorąco
 • Wyposażony w przełączniki liniowe Glorious Fox i klawisze Doubleshot ABS
 • Oświetlenie RGB dla pojedynczych klawiszy i bocznych diod LED, 18 ustawień wstępnych
 • W pełni programowalny za pomocą oprogramowania Glorious CORE
 • Obrabiana CNC aluminiowa pokrywa zapewnia wytrzymałość i trwałość
 • Pełne anti-ghosting z N-key rollover przez USB

Wiele opcji dostosowywania dzięki Hot Swap

Firma Glorious wypuściła na rynek obowiązkową pozycję dla miłośników klawiatury: klawiaturę GMMK 2. Ten wstępnie skonstruowany model obsługuje 5-pinową wymianę w trybie hot-swap, zapewniając doskonałą podstawę do dostosowania. Wyposażony w przełączniki Glorious Fox Switches, Glorious GMMK 2 Pre-Built oferuje klasyczne, liniowe doświadczenie pisania. Opór tarcia wyłączników jest minimalny dzięki wstępnie nałożonemu smarowi. Haptyczny feedback zapewnia płynne pisanie i bezbłędną akustykę. Dzięki funkcji USB-N-Key rollover można jednocześnie naciskać dowolną liczbę klawiszy bez efektu smużenia i innych opóźnień.


Zmontowane dla Ciebie, gotowe do natychmiastowego działania


Nakładki na klawisze wykonane są z Doublehot ABS dla dodatkowej trwałości i odporności na ścieranie. Pod klawiszami znajdują się przełączniki liniowe Fox Linear Switches firmy Glorious, które oferują równowagę pomiędzy szybkością i kontrolą, a także satysfakcjonujący odgłos pisania typowy dla klawiatur mechanicznych. Elegancka estetyka górnej ramy ze szczotkowanego anodowanego aluminium jest podkreślona przez podświetlenie RGB na klawisze i z boku. Do wyboru jest 18 presetów i efektów. Alternatywnie można dostosować oświetlenie i wiele innych funkcji do indywidualnych potrzeb poprzez oprogramowanie Glorious CORE.

Dzięki 5-pinowym gniazdom, GMMK 2 z możliwością wymiany na gorąco jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi przełącznikami. Zintegrowana płytka mocno trzyma przełączniki w miejscu, dzięki czemu nie jest wymagane lutowanie, a na płytkę drukowaną nie dostaje się kurz. Zarówno przełączniki jak i keycapy można łatwo wyjąć z ramki za pomocą dostarczonych narzędzi. Tak więc ta klawiatura może być wyposażona w mieszankę przełączników, aby dostosować ją do swoich potrzeb i preferencji w zakresie sprzężenia zwrotnego.


Wytrzymały i kompaktowy


Glorious GMMK 2 posiada aluminiową maskownicę z polimerowym spodem, co zapewnia trwałą i solidną podstawę. W sumie daje to zrównoważoną wagę, która w połączeniu z gumowanymi nóżkami zapewnia stabilność nawet w gorących momentach. Aluminium jest frezowane CNC i ma delikatnie anodowaną powierzchnię. Miękki wygląd szczotki zapewnia elegancki wygląd, a różowa kolorystyka dopełnia wygląd.

Jest to pełnowymiarowy model Glorious GMMK 2. Dzięki sprytnej hybrydowej konstrukcji kompletny zestaw klawiszy mieści się w kompaktowej ramie, która jest tylko nieznacznie większa od klawiatury TKL. Oszczędzasz więc miejsce na biurku bez konieczności rezygnacji z klawiszy. Ponadto, kompaktowy rozmiar jest bardziej ergonomiczny i wygodny podczas dłuższych sesji pisania i grania, ponieważ ręce muszą pokonać mniejszą odległość. Dla poprawy komfortu rama jest nachylona pod kątem 7°, aby chronić nadgarstki. Dodatkowo kąt ten można zwiększyć do 14° za pomocą stopek.


Preinstalowane nakładki na klawisze


Glorious GMMK 2 posiada dwustronne nakładki na klawisze ABS, które zwiększają trwałość: Dwie warstwy plastiku ABS są stopione razem, tworząc bezszwową powierzchnię, która jest odporna na ogólne zużycie. Zapobiega to zużyciu i zapewnia długotrwały produkt. Górne części klawiszy są przezroczyste, więc podświetlenie RGB jest szczególnie dobrze widoczne. Na frontach nadrukowane są dodatkowe napisy wskazujące na dodatkowe funkcje tych klawiszy. Ułożony w układzie US ANSI, pełnowymiarowy model posiada 99 klawiszy, które wykorzystują standardowy profil OEM. Profil ten zapewnia niemal płaską powierzchnię górną, przy czym wszystkie klawisze są dość płaskie, ale nadal mają cylindryczną krzywiznę, która odpowiada krzywiźnie palców. Maksymalnie zwiększa to przyczepność i zapewnia naturalną pozycję do pisania.

Wreszcie, Glorious GMMK 2 jest wyposażony w specjalny klawisz ESC, na którym widnieje logo Glorious. Ten jaskrawo żółty keycap jest przyciągającym wzrok dodatkiem do klawiatury i jest łatwy w instalacji dzięki technologii hot-swapping i dołączonemu ściągaczowi keycapów.


Oprogramowanie do oświetlenia i sterowania RGB


Wygląd Glorious GMMK 2 dopełnia efektowne podświetlenie klawiszy oraz rozproszone oświetlenie boczne. Każdy przycisk ma swoje diody LED i jest indywidualnie podświetlany. Zamontowane z boku diody LED oświetlają biurko, zapewniając miękką, nastrojową estetykę - 18 ustawień wstępnych nie pozostawia wiele do życzenia. Alternatywnie, dla prawdziwych entuzjastów RGB, oświetlenie można również dostosować za pomocą oprogramowania Glorious CORE.

Ale nie tylko gry kolorowe mogą być realizowane za pomocą oprogramowania Glorious CORE. Za pomocą oprogramowania można również umieścić skróty klawiaturowe i makra na klawiszach, aby rozszerzyć funkcjonalność Glorious GMMK 2 i dostosować go do własnych potrzeb. Chociaż klawiatura została zaprojektowana do użytku z Glorious CORE, można ją również dostosować za pomocą otwartego oprogramowania QMK firmware. Dzięki temu możesz jeszcze bardziej szczegółowo dostosować i zindywidualizować swoją klawiaturę - wyobraźnia nie ma prawie żadnych ograniczeń.

Szczegóły techniczne:

 • Wymiary: 375 x 37,5 x 125 mm (szer. x wys. x gł.)
 • Waga: 880g
 • Kolor: różowy
 • Układ: Standard ANSI, US (pełny rozmiar, 96%, 99 klawiszy)
 • Złącze: USB 2.0 typu C
 • Odpytywanie: Domyślnie: 1000 Hz
  Możliwe: 1000 Hz, 500 Hz, 250 Hz, 125 Hz
 • Kabel: kabel USB-C na USB-A
 • Oświetlenie RGB:
  Na klawisz, diody LED skierowane do góry
  Rozproszone oświetlenie boczne
  16,8 miliona kolorów
  18 ustawień wstępnych
  Możliwość dostosowania za pomocą oprogramowania Glorious CORE
 • Kompatybilność przełączników: Cherry, Gateron, Kailh (5-pin)
 • Przełączniki: Glorious Fox (mechaniczne)
  Ciśnienie zwolnienia: ok. 45 g
  Typ: Liniowy (50 milionów naciśnięć klawiszy)
  Obsługa 5-stykowej wymiany podczas pracy
 • Wyrównana do góry
 • Zawartość opakowania 1 x GMMK
  2 w pełnym rozmiarze (96%) Wstępnie zbudowana klawiatura
  1x Kabel USB-C na USB-A
  1 x Ściągacz przełączników
  1 x Ściągacz klawiszy
  1 x Nowość Przycisk ESC

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl