Glorious GMMK2 Klawiatura Compact - Barebone ANSI-Layout - pink

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2-7 dni
Cena: 450,09 zł 450.09
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: GATA-1715

Opis

Informacje o produkcie - Glorious GMMK2 — Barebone, układ ANSI, różowa

 • 5-pinowa mechaniczna klawiatura do gier z możliwością wymiany podczas pracy
 • Klawiatura barebone do personalizacji
 • Oświetlenie RGB dla pojedynczych klawiszy i bocznych diod LED, 18 ustawień wstępnych
 • Zintegrowana płyta do montażu przełączników, nie wymaga lutowania
 • W pełni programowalny za pomocą oprogramowania Glorious CORE
 • Obrabiana CNC aluminiowa pokrywa zapewnia wytrzymałość i trwałość
 • Pełne anti-ghosting z N-key rollover przez USB

Wiele opcji dostosowywania dzięki Hot Swap

Wraz z Glorious GMMK 2, Glorious wypuszcza na rynek obowiązkową pozycję dla entuzjastów klawiatury. Ten model barebones z 5-pinową wymianą ciepła oferuje doskonałą podstawę do dostosowania i indywidualizacji. Dzięki 5-pinowemu formatowi klawiatura jest kompatybilna z większością dostępnych marek przełączników, w tym przełącznikami Glorious i Cherry MX. Ze względu na szeroką kompatybilność, można bezproblemowo stosować różne keycapy. Elegancką estetykę anodowanej ramy ze szczotkowanego aluminium podkreśla oświetlenie RGB. Osiemnaście presetów zapewnia różnorodność, podczas gdy oprogramowanie Glorious CORE jest wyposażone w niemal nieograniczone opcje dostosowywania.

Dzięki 5-pinowym gniazdom, GMMK 2 z możliwością wymiany na gorąco jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi przełącznikami. Zintegrowana płyta trzyma przełączniki mocno na miejscu, więc nie jest wymagane lutowanie i kurz nie może dostać się na płytkę drukowaną. Zarówno przełączniki jak i keycapy można łatwo wyjąć z ramki za pomocą dostarczonych narzędzi. Tak więc ta klawiatura może być wyposażona w mieszankę przełączników, aby dostosować ją do swoich potrzeb i preferencji w zakresie sprzężenia zwrotnego. Dzięki USB N-key rollover, dowolna liczba klawiszy może być wciśnięta jednocześnie bez ghostingu i innych opóźnień.

Wytrzymały i kompaktowy


Glorious GMMK 2 posiada aluminiową maskownicę z polimerowym spodem, co zapewnia trwałą i solidną podstawę. W sumie daje to zrównoważoną wagę, która w połączeniu z gumowanymi nóżkami zapewnia stabilność nawet w gorących momentach. Aluminium jest frezowane CNC i ma delikatnie anodowaną powierzchnię. Wygląd miękkiej szczotki zapewnia elegancki wygląd, a różowa kolorystyka uzupełnia wygląd.

Jest to kompaktowy model Glorious GMMK 2. Dzięki sprytnej hybrydowej konstrukcji, klawiatura ta łączy 67 klawiszy w kompaktowej ramie, która jest bardziej zbliżona do współczynnika 60%, z dodatkową korzyścią w postaci klawiszy strzałek. Oszczędzasz więc miejsce na biurku bez konieczności rezygnacji z klawiszy. Ponadto kompaktowy rozmiar jest korzystny w przypadku dłuższych sesji pisania i grania, ponieważ dłonie nie muszą się tak daleko przemieszczać. Dla poprawy komfortu rama jest nachylona pod kątem 7°, aby chronić nadgarstki. Dodatkowo, kąt ten można zwiększyć do 14° za pomocą stopek...

Oprogramowanie do oświetlenia i sterowania RGB


Wygląd Glorious GMMK 2 dopełnia efektowne podświetlenie klawiszy oraz rozproszone oświetlenie boczne. Każdy przycisk ma swoje diody LED i jest indywidualnie podświetlany. Zamontowane z boku diody LED oświetlają biurko, zapewniając miękką, nastrojową estetykę - 18 ustawień wstępnych nie pozostawia wiele do życzenia. Alternatywnie, dla prawdziwych entuzjastów RGB, oświetlenie można również dostosować za pomocą oprogramowania Glorious CORE.

Ale nie tylko gry kolorowe mogą być realizowane dzięki oprogramowaniu Glorious CORE. Za pomocą oprogramowania można również przypisać kombinacje klawiszy i makra do klawiszy, rozszerzając w ten sposób funkcjonalność Gloroius GMMK 2 i dostosowując go do własnych potrzeb. Chociaż klawiatura została zaprojektowana do użytku z Glorious CORE, można ją również dostosować za pomocą otwartego oprogramowania QMK firmware. Dzięki temu możesz jeszcze bardziej szczegółowo dostosować i zindywidualizować swoją klawiaturę - wyobraźnia nie ma prawie żadnych granic.

Szczegóły techniczne:

 • Wymiary: 331 x 37,5 x 105 mm (szer. x wys. x gł.)
 • Waga: 880g
 • Kolor: różowy
 • Układ: Standardowy ANSI (kompaktowy, 65%, 67 klawiszy)
 • Złącze: USB 2.0 typu C
 • Odpytywanie: Domyślnie: 1000 Hz
  Możliwe: 1000 Hz, 500 Hz, 250 Hz, 125 Hz
 • Kabel: kabel USB-C na USB-A
 • Oświetlenie RGB:
  na klawisz, diody LED skierowane do góry
  Rozproszone oświetlenie boczne
  16,8 miliona kolorów
  18 ustawień wstępnych
  Możliwość dostosowania za pomocą oprogramowania Glorious CORE
 • Kompatybilność przełączników: Cherry, Gateron, Kailh (3-pinowe, 5-pinowe)
 • Zakres dostawy 1 x
  kompaktowa klawiatura barebone GMMK 2
  1x kabel USB-C na USB-A
  1 x ściągacz przełączników 1 x ściągacz nasadek klawiszy 1 x przycisk Nowość ESC

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl