Glorious PC Gaming Race GMMK 2 Kompaktowa klawiatura — przełączniki Fox układ US czarna

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2-7 dni
Cena: 636,61 zł 636.61
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: GATA-1672

Opis

Informacje o produkcie - Glorious PC Gaming Race Kompaktowa klawiatura GMMK 2 - Przełączniki Fox, układ US, czarny

 • Mechaniczna klawiatura do gier z 5-stykową technologią wymiany na gorąco
 • Wyposażony w przełączniki liniowe Glorious Fox i klawisze Doubleshot ABS
 • Oświetlenie RGB dla pojedynczych klawiszy i bocznych diod LED, 18 ustawień wstępnych
 • W pełni programowalny za pomocą oprogramowania Glorious CORE
 • Obrabiana CNC aluminiowa pokrywa zapewnia wytrzymałość i trwałość

Wiele opcji dostosowywania dzięki Hot Swap

Glorious PC Gaming Race wypuściło na rynek obowiązkową pozycję dla entuzjastów klawiatur: klawiaturę GMMK 2. Ten wstępnie skonstruowany model obsługuje 5-pinową funkcję wymiany podczas pracy, co stanowi doskonałą podstawę do dostosowania go do własnych potrzeb. Dzięki przełącznikom Glorious Fox, Glorious GMMK 2 Pre-Built oferuje klasyczne, liniowe pisanie na klawiaturze. Opór tarcia łączników jest minimalny dzięki wstępnie nałożonemu środkowi smarnemu. Haptyczne sprzężenie zwrotne zapewnia płynne pisanie i nieskazitelną akustykę.

Zmontowane dla Ciebie, gotowe do natychmiastowego działania

 

Nasadki klawiszy są wykonane z podwójnie cieniowanego tworzywa ABS, dzięki czemu są szczególnie trwałe i odporne na ścieranie. Pod klawiszami znajdują się przełączniki liniowe Fox firmy Glorious, które zapewniają równowagę pomiędzy szybkością i kontrolą, a także satysfakcjonujący odgłos pisania typowy dla klawiatur mechanicznych. Elegancka estetyka górnej ramki ze szczotkowanego anodowanego aluminium jest podkreślona przez podświetlenie RGB na klawiszach i z boku. Dostępnych jest 18 ustawień wstępnych i efektów do wyboru. Można też dostosować oświetlenie i wiele innych funkcji do indywidualnych potrzeb za pomocą oprogramowania Glorious CORE.

Dzięki 5-pinowym gniazdom GMMK 2 jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi przełącznikami. Zintegrowana płytka stabilnie utrzymuje przełączniki na miejscu, dzięki czemu nie jest wymagane lutowanie, a na płytkę drukowaną nie dostaje się kurz. Zarówno przełączniki, jak i nakładki na klawisze można łatwo wyjąć z ramki za pomocą dostarczonych narzędzi. Klawiaturę można więc wyposażyć w zestaw przełączników dostosowany do potrzeb użytkownika i jego preferencji w zakresie sprzężenia zwrotnego.

Solidny i kompaktowy

Glorious GMMK 2 posiada aluminiową ramkę i polimerowy spód, który zapewnia trwałą i solidną podstawę. Dzięki temu waga jest zrównoważona, co w połączeniu z gumowanymi nóżkami zapewnia stabilność nawet w najgorętszych momentach. Aluminium jest frezowane CNC, a jego powierzchnia jest dokładnie anodyzowana. Miękka szczotka nadaje elegancki wygląd, a klasyczna czarna kolorystyka dopełnia całości.

Jest to kompaktowy model klawiatury Glorious GMMK 2. Dzięki przemyślanej hybrydowej konstrukcji kompletny zestaw klawiszy mieści się w kompaktowej ramie, która jest tylko nieznacznie większa od klawiatury TKL. Dzięki temu można zaoszczędzić miejsce na biurku bez konieczności rezygnacji z klawiszy. Ponadto kompaktowy rozmiar jest bardziej ergonomiczny i wygodny podczas dłuższych sesji pisania i grania, ponieważ ręce muszą pokonywać mniejszą odległość. Dla zwiększenia komfortu rama jest nachylona pod kątem 7°, aby chronić nadgarstki. Dodatkowo kąt ten można zwiększyć do 14° za pomocą stopek

Preinstalowane klawisze

Glorious GMMK 2 ma dwustronne nakładki na klawisze z ABS, które zwiększają trwałość: Dwie warstwy tworzywa sztucznego ABS są połączone ze sobą, tworząc bezszwową powierzchnię odporną na ogólne zużycie. Zapobiega to zużyciu i zapewnia długotrwałość produktu. Górne części nasadek klawiszy są przezroczyste, dzięki czemu podświetlenie RGB jest szczególnie dobrze widoczne. Na czołach przycisków są nadrukowane dodatkowe napisy informujące o dodatkowych funkcjach tych przycisków. Model kompaktowy, ułożony w układzie US ANSI, ma 67 klawiszy o standardowym profilu OEM. Profil ten zapewnia niemal płaską powierzchnię górną, przy czym wszystkie klawisze są dość płaskie, ale nadal mają cylindryczną krzywiznę, która odpowiada krzywiźnie palców. Zapewnia to maksymalną przyczepność i naturalną pozycję podczas pisania.

Wreszcie Glorious GMMK 2 jest wyposażony w specjalny klawisz ESC z logo Glorious. Ta jaskrawożółta nasadka klawiszy jest przyciągającym wzrok dodatkiem do klawiatury i jest łatwa do zainstalowania dzięki technologii wymiany na gorąco i dołączonemu ściągaczowi nasadek klawiszy.

Oprogramowanie do oświetlenia i sterowania RGB

Wygląd Glorious GMMK 2 dopełnia imponujące podświetlenie klawiszy oraz rozproszone oświetlenie boczne. Każdy klawisz ma własne diody LED i jest indywidualnie podświetlany. Zamontowane z boku diody LED oświetlają biurko, zapewniając miękką, nastrojową estetykę - 18 zaprogramowanych ustawień nie pozostawia wiele do życzenia. Dla prawdziwych entuzjastów RGB, oświetlenie można również dostosować do własnych potrzeb za pomocą oprogramowania Glorious CORE.

Ale nie tylko gry kolorowe mogą być realizowane za pomocą oprogramowania Glorious CORE. Za pomocą oprogramowania można również umieszczać skróty klawiaturowe i makra na klawiszach, aby rozszerzyć funkcjonalność Glorious GMMK 2 i dostosować go do własnych potrzeb. Chociaż klawiatura została zaprojektowana do użytku z Glorious CORE, można ją również dostosować do własnych potrzeb za pomocą otwartego oprogramowania QMK firmware. Dzięki temu można jeszcze bardziej szczegółowo dostosować i zindywidualizować klawiaturę - wyobraźnia użytkownika nie ma prawie żadnych ograniczeń.

Szczegóły techniczne:

 • Wymiary: 331 x 37,5 x 105 mm (szer. x wys. x gł.)
 • Waga: 880g
 • Kolor czarny
 • Układ: Standardowy ANSI, US (kompaktowy, 65%, 66 klawiszy)
 • Złącze: USB 2.0 typu C
 • Odpytywanie: Domyślnie: 1000 Hz
  Możliwe: 1000 Hz, 500 Hz, 250 Hz, 125 Hz
 • Kabel: kabel USB-C na USB-A
 • Oświetlenie RGB:
  na klawisz, diody LED skierowane w górę
  Rozproszone oświetlenie boczne
  16,8 miliona kolorów
  18 ustawień wstępnych
  Możliwość dostosowania za pomocą oprogramowania Glorious CORE
 • Kompatybilność przełączników: Cherry, Gateron, Kailh (5-pin)
 • Przełączniki: Glorious Fox (mechaniczne)
  Nacisk spustu: ok. 45 g
  Typ: Liniowy (50 milionów naciśnięć klawiszy)
  Obsługa 5-stykowej wymiany podczas pracy Wyrównana
  do góry
 • Zakres dostawy
  1 x GMMK 2 Kompaktowa (65%) Wstępnie zbudowana klawiatura
  1x Kabel USB-C na USB-A
  1 x Ściągacz przełączników
  1 x Ściągacz nasadek
  klawiszy 1 x Nowość przycisk ESC

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl