Glorious PC Gaming Race Przełączniki Kailh Box White (120 sztuk)

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2-7 dni
Cena: 255,32 zł 255.32
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: GAKC-067

Opis

Informacje o produkcie - Glorious PC Gaming Race Przełączniki Kailh Box White (120 sztuk)

Dzięki przełącznikom Kailh, Glorius PC Gaming Race opracował wymienne przełączniki klawiszowe dla swojej klawiatury GMMK (Glorius Modular Mechanical Keyboard). Są one szczególnie łatwe w użyciu, ale oczywiście mogą być również używane z innymi klawiaturami lub projektami typu "zrób to sam"

Przełączniki Kailh są kompatybilne z diodami LED SMD i mogą być oświetlane przez przezroczystą obudowę. Przyłącze MX(+) umożliwia stosowanie przełączników w klawiaturach wyposażonych w przełączniki Cherry MX. Kapturki klawiszy Cherry MX są również kompatybilne w celu zapewnienia maksymalnej kompatybilności. Dzięki żywotności wynoszącej 70 milionów uderzeń, przełączniki Kailh są niezwykle wytrzymałe.

Przełączniki pudełkowe Kailha mają pudełko, które otacza krzyż, na którym przymocowane są nakładki na klucze. Gwarantuje to, że klawisze potrząsają się mniej niż w przypadku konwencjonalnych mechanicznych wyłączników kluczykowych.

Przełączniki Kailh Box Black są przełącznikami czysto liniowymi, bezstykowymi. To czyni je idealnymi dla strzelców w pierwszej osobie. Punkt nacisku dotykowego nie jest w tym gatunku absolutnie konieczny, ponieważ przełączniki są często uderzane całkowicie w ferworze walki. Przełączniki Kailh-Box-Black-Switch są bardzo zbliżone do klawiatur do gier Rubberdome, jeśli chodzi o ich właściwości, ale oferują znacznie większą tolerancję na błędy ze względu na wysokie ciśnienie wyzwalania.

Szczegóły techniczne:

  • Liczba: 120 sztuk
  • Przełącznik: Kailh Box White 
    Ciśnienie zwolnienia : ok. 50 g 
    Wysokość wyzwalania : 1,8 mm (3,6 mm do dołu)

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl