Lian Li UNI FAN AL120 V2 ARGB Wentylator PWM - 120mm - czarny

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2 - 5 dni
Cena: 129,99 zł 129.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lian Li
Kod produktu: LULI-041

Opis

Informacje o produkcie - Lian Li UNI FAN AL120 V2 ARGB PWM - 120mm, czarny

 • Wentylator PWM 120 mm w kolorze czarnym
 • Sprytny system złączy do łączenia łańcuchowego i mniejszej liczby kabli
 • Elegancki design z elementami aluminiowymi
 • Sterowanie prędkością i oświetleniem za pomocą oprogramowania L-Connect 3
 • Maks. prędkość 2000 obr./min przy 28,7 dB(A)
 • Maks. przepływ powietrza 131,33 m³/h i ciśnienie statyczne do 2,97 mmH2O
 • Gumowe odsprzęgacze do redukcji drgań

Cechy Lian Li UNI FAN AL120 V2 w szczegółach

UNI FAN AL120 V2 to wentylator PWM ze sprytnym systemem wtyczek dla łatwej instalacji i mniejszej plątaniny kabli w systemie. Wentylatory z serii UNI FAN AL120 od Lian Li są wyposażone w adresowalne diody LED RGB i eleganckie aluminiowe elementy. Dzięki silnym wartościom wydajności, nadają się do stosowania na chłodnicach powietrza, radiatorach i jako wentylatory obudowy.

W porównaniu do pierwszej wersji wentylatorów AL120, głębokość zarówno ramy jak i łopatek wentylatora została zwiększona z 25 do 28 mm w celu zwiększenia wydajności. Do montażu nadal można używać normalnych śrub 25 mm, ponieważ w ramie znajdują się odpowiednie wgłębienia. Dodatkowo rama została dostosowana tak, aby oświetlenie RGB było dobrze widoczne ze wszystkich stron.

Wydajny system wtyczek

Seria Lian Li UNI FAN AL120 przekonuje sprytną koncepcją: każdy wentylator ma styki pinowe zamiast kabli. Dzięki temu systemowi wtykowemu można połączyć kilka wentylatorów w łańcuch. Do podłączenia wszystkich wentylatorów potrzebny jest tylko jeden moduł przyłączeniowy z kablami. Nie trzeba już podłączać kilku wentylatorów pojedynczo - oszczędza to wiele czasu i zapobiega plątaniu się kabli.

PODŁĄCZENIE UNI FAN AL120 V2

Ta pojedyncza wersja oferuje kilka możliwości podłączenia. Jako pojedyncza jednostka może być podłączona bezpośrednio do płyty głównej dzięki dostarczonemu przewodowi Y i adapterowi 3-pin JST do 3-pin 5VDG. Alternatywnie, wentylator można połączyć z innym pojedynczym egzemplarzem UNI FAN AL120 V2 za pomocą systemu wtyczek, który z kolei można podłączyć do płyty głównej. W ten sposób można połączyć szeregowo do trzech wentylatorów.

Pojedyncze wentylatory są również kompatybilne z wariantami dostępnymi w 3-paku wraz z kontrolerem (LULI-043, LULI-044) poprzez system wtykowy lub kabel 7-pin. Kable 7-pinowe są zawarte tylko w 3-paku.

Łożysko kulkowe fluid-dynamic zapewnia płynną pracę i długą żywotność. Dzięki zmniejszonym stratom tarcia osiągane są wyższe prędkości niż w przypadku konwencjonalnych wentylatorów przy takim samym zużyciu energii. Efektywna prędkość obrotowa wynosi maksymalnie 2.000 obr. Przy poziomie do 28,7 dB(A) pod pełnym obciążeniem, wentylatory UNI FAN AL120 V2 są również bardzo ciche. Niemniej jednak, z przepływem powietrza 131,33 m³/h i ciśnieniem statycznym 2,97 mmH2O przy pełnej prędkości, oferują bardzo dobre wartości wydajności do zastosowania na chłodnicach CPU, radiatorach lub jako wentylatory obudowy.

Wentylatory posiadają cyfrowo adresowalne diody LED RGB w łopatkach wirnika oraz w wewnętrznej ramce wentylatora. Te dwie strefy mogą być sterowane indywidualnie lub razem, aby stworzyć unikalne efekty i pokazy świetlne.

Szczegóły techniczne:

 • Wymiary: 120 x 120 x 28 mm (szer. x wys. x gł.)
 • Materiał: tworzywo sztuczne, aluminium
 • Czarny kolor
 • Wentylator:
  Liczba: 1 sztuka
  Łożysko: Płynne dynamiczne łożysko
  Prędkość: 250 - 2000 obr./min
  Hałas: maks. 28,7 dB(A)
  Wydajność tłoczenia: maks. 131,33 m³/h
  Ciśnienie statyczne: maks. 2,97 mm
  Napięcie H2O: 12 V
  Zużycie energii: 7,2 W
 • Oświetlenie:
  Typ: adresowalne cyfrowo RGB
  Połączenie: 3-pin RGB (5VDG, 5V)

Dane techniczne

Rozmiar 120x120 mm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl