Lian Li UNI FAN AL140 V2 ARGB Wentylator PWM - 140mm czarny

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2 - 5 dni
Cena: 149,99 zł 149.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lian Li
Kod produktu: LULI-045

Opis

Informacje o produkcie - Lian Li UNI FAN AL140 V2 ARGB PWM - 140mm, czarny

 • Wentylator PWM 140 mm w kolorze czarnym
 • Sprytny system złączy do łączenia łańcuchowego i mniejszej liczby kabli
 • Elegancki design z elementami aluminiowymi
 • Sterowanie prędkością i oświetleniem za pomocą oprogramowania L-Connect 3
 • Maks. prędkość 1600 obr./min przy 26,8 dB(A)
 • Maks. przepływ powietrza 138,6 m³/h i ciśnienie statyczne do 2,80 mmH2O
 • Gumowe odsprzęgacze do redukcji drgań

Cechy Lian Li UNI FAN AL140 V2 w szczegółach

UNI FAN AL140 V2 to wentylator PWM ze sprytnym systemem wtyczek dla łatwej instalacji i mniejszej plątaniny kabli w systemie. Wentylatory z serii UNI FAN AL140 od Lian Li wyposażone są w adresowalne diody LED RGB i eleganckie aluminiowe elementy. Dzięki silnym wartościom wydajności, nadają się do stosowania na chłodnicach powietrza, radiatorach i jako wentylatory obudowy.

W porównaniu z pierwszą wersją wentylatorów AL140 zwiększono wydajność i dostosowano ramkę tak, aby oświetlenie RGB było dobrze widoczne z każdej strony.

Wydajny system wtyczek

Seria Lian Li UNI FAN AL140 przekonuje sprytną koncepcją: każdy wentylator ma styki pinowe zamiast kabli. Dzięki temu systemowi wtykowemu można połączyć kilka wentylatorów w łańcuch. Do podłączenia wszystkich wentylatorów potrzebny jest tylko jeden moduł przyłączeniowy z kablami. Nie trzeba już indywidualnie podłączać kilku wentylatorów - oszczędza to wiele czasu i zapobiega plątaniu się kabli.

PODŁĄCZENIE UNI FAN AL140 V2

Ta pojedyncza wersja oferuje kilka możliwości podłączenia. Jako pojedyncza jednostka może być podłączona bezpośrednio do płyty głównej dzięki dostarczonemu przewodowi Y i adapterowi 3-pin JST do 3-pin 5VDG. Alternatywnie, za pomocą systemu wtyczek, może być połączony z innym pojedynczym UNI FAN AL140 V2, który z kolei może być podłączony do płyty głównej. W ten sposób można połączyć szeregowo do trzech wentylatorów.

Łożysko kulkowe fluid-dynamic zapewnia płynną pracę i długą żywotność. Dzięki zmniejszonym stratom tarcia osiągane są wyższe prędkości obrotowe niż w przypadku konwencjonalnych wentylatorów przy takim samym zużyciu energii. Efektywna prędkość obrotowa wynosi maksymalnie 1.600 obr. Przy poziomie do 26,8 dB(A) pod pełnym obciążeniem, wentylatory UNI FAN AL140 V2 są również bardzo ciche. Niemniej jednak, z przepływem powietrza 138,6 m³/h i ciśnieniem statycznym 2,80 mmH2O przy pełnej prędkości, oferują bardzo dobre wartości wydajności do zastosowania na chłodnicach CPU, radiatorach lub jako wentylatory obudowy.

Wentylatory posiadają cyfrowo adresowalne diody LED RGB w łopatkach wirnika oraz w wewnętrznej ramce wentylatora. Te dwie strefy mogą być sterowane indywidualnie lub razem, aby stworzyć unikalne efekty i pokazy świetlne.

Szczegóły techniczne:

 • Wymiary: 140 x 140 x 25 mm (szer. x wys. x gł.)
 • Materiał: tworzywo sztuczne, aluminium
 • Czarny kolor
 • Wentylator:
  Liczba: 1 sztuka
  Łożysko: Płynne łożysko dynamiczne
  Prędkość: 250 - 1600 obr./min
  Hałas: maks. 26,8 dB(A)
  Wydajność tłoczenia: maks. 138,6 m³/h
  Ciśnienie statyczne: maks. 2,80 mm
  Napięcie H2O: 12 V
  Zużycie energii: 6,32 W
 • Oświetlenie:
  Typ: adresowalne cyfrowo RGB
  Połączenie: 3-pin RGB (5VDG, 5V)

Dane techniczne

Rozmiar 140x140 mm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl