Lian Li UNI FAN P28 Wentylatory 3 Pack - 120mm - biały

Dostępność: towar chwilowo niedostępny
Cena: 339,99 zł 339.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lian Li
Kod produktu: LULI-050

Opis

Informacje o produkcie - Lian Li UNI FAN P28, 3 sztuki - 120mm, biały

 • Trzy wysokowydajne wentylatory 120 mm z rozdzielaniem napięcia przez Lian Li
 • Innowacyjna, blokująca konstrukcja łańcuchowa z połączeniem pin-to-pad
 • Do jednego nagłówka można podłączyć maksymalnie dwa klastry z trzema wentylatorami każdy
 • Głębokość 28 mm dla optymalnej wydajności
 • Łopatki wentylatora LCP dla lepszej wydajności i redukcji wibracji
 • Maksymalny przepływ powietrza 156,3 m³/h i statyczne ciśnienie powietrza 4,79 mmH2O
 • Otwory na śruby z łbem stożkowym umożliwiają łatwy montaż za pomocą śrub 25 mm
 • Ręczne sterowanie wentylatorem z trzema prędkościami w zestawie

Wentylator Lian Li P28 UNI: Mocny i wszechstronny

Kontrolowane napięciem wentylatory P28 UNI firmy Lian Li zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić bezkompromisową wydajność z wyjątkowym przepływem powietrza i ciśnieniem statycznym, niezależnie od tego, czy używasz ich do chłodzenia obudowy, czy do chłodzenia procesora. Dodatkowo, wentylatory te zostały zoptymalizowane do pracy przy ograniczonym przepływie powietrza, np. przy montażu na chłodnicy. Dzięki temu nawet przy maksymalnej prędkości pozostają one szeptem ciche i osiągają zaledwie 32,1 dB(A).

Wentylatory P28 cechuje nie tylko wysoka jakość wykonania, ale także łatwość obsługi dzięki ręcznemu regulatorowi obrotów. Dzięki trzem trybom możesz dostosować wydajność wentylatorów do swoich potrzeb. W trybie cichym wentylatory P28 są ograniczone do 1300 obr/min, ale nadal oferują imponującą wydajność z maksymalnym przepływem powietrza 44,94 m³/h przy statycznym ciśnieniu powietrza 1,3 mmH2O. W ustawieniu Normal wentylator może osiągnąć prędkość 2200 obr/min, przy maksymalnym przepływie powietrza 132,12 m³/h i statycznym ciśnieniu powietrza 3,62 mmH2O. Ostatni tryb nosi nazwę Performance, w którym maksymalna prędkość wentylatora wzrasta do 2600 obr/min, wytwarzając przepływ powietrza o wartości 156,3 m³/h przy statycznym ciśnieniu powietrza 4,79 mmH2O.

Optymalna wydajność wentylatora

Wentylatory P28 UNI od Lian Li oferują doskonałą wydajność chłodzenia. Aby to osiągnąć, w P28 wbudowano kilka innowacji, jak choćby to, że wentylatory te są nieco grubsze od standardowych. Wentylator P28 UNI ma głębokość 28 mm, czyli o 3 mm więcej niż wiele innych wentylatorów. Dzięki tej dodatkowej głębokości, wentylatory osiągają niezwykle wysoki przepływ powietrza i ciśnienie statyczne.

Oprócz dodatkowej głębokości, w wentylatorach P28 UNI zastosowano również LCP do wykonania łopatek wentylatora. LCP to odporny materiał, który redukuje drgania w wirniku i pozwala na poszerzenie go tak, aby znajdował się tylko do 0,6 mm od ramy.

Napędzane przez innowacje

Oprócz ulepszeń w wielkości wentylatora, silnik tych wentylatorów został również zmieniony w kilku aspektach. Obejmuje to mocowanie wirnika do wału za pomocą całkowicie metalowej obudowy łożyska. Dodatkowo wał silnika jest wzmocniony miedzianą osłoną. Aby wirnik był stabilny, w płaszczu łożyska zamontowany jest pierścień magnetyczny, a w ramie wentylatora zamontowane są również kolejne magnesy. Współdziałanie tych magnesów utrzymuje wentylator w stabilnej pozycji. Wszystkie te innowacje w połączeniu zapewniają, że P28 wytwarza minimalny hałas nawet przy dużych prędkościach.

Bezproblemowy montaż i konserwacja

Wentylator P28 UNI posiada innowacyjną konstrukcję daisy-chain firmy Lian Li, która pozwala na podłączenie wielu wentylatorów do jednego złącza wentylatora za pomocą jednego kabla. Aby osiągnąć ten efekt, rama wentylatorów posiada zarówno piny kontaktowe, jak i podkładkę kontaktową. Można dodać dwa kolejne wentylatory, aby sterować trzema wentylatorami za pomocą jednego kabla. Dodatkowo do pierwszego można podłączyć drugi klaster, dzięki czemu w sumie można sterować sześcioma wentylatorami poprzez jeden header na płycie głównej lub poprzez kontroler z regulacją napięcia. Dodatkowo, zatrzaski można łatwo usunąć, aby uniknąć problemów z miejscem, dzięki czemu można łatwo użyć wentylatora Cluster P28 UNI z chłodnicami.

To, co wyróżnia wentylatory Lian Li P28 UNI od wielu ich rówieśników, to brak podświetlenia RGB. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie dla entuzjastów, którzy chcą zbudować wydajny komputer do gier bez RGB. Jeśli jednak chcesz wyposażyć te doskonałe wentylatory w oświetlenie, możesz po prostu usunąć jeden z aluminiowych pasków z boku i zastąpić go oświetleniem ARGB.

Szczegóły techniczne:

 • Wymiary: 120 x 120 x 28 mm (szer. x wys. x gł.)
 • Materiał: tworzywo sztuczne, aluminium
 • Kolor biały
 • Wentylator:
  Ilość: 3 sztuki
  Łożysko: Łożysko hydrodynamiczne
  Prędkość: 200 - 2600 obr./min
  Hałas: maks. 32,1 dB(A)
  Wydajność tłoczenia: maks. 156,3 m³/h
  Ciśnienie statyczne: maks. 4,79 mmH2O
  Napięcie: Złącze 12 V: 4-stykowe
 • Oświetlenie:
  Typ: brak
  Dostępne opcjonalne paski ARGB

Dane techniczne

Rozmiar 120x120 mm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl