Lian Li UNI FAN SL140 V2 RGB Wentylator PWM - 140mm czarny

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2 - 5 dni
Cena: 152,49 zł 152.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lian Li
Kod produktu: LULI-037

Opis

Informacje o produkcie - Lian Li UNI FAN SL140 V2 RGB PWM - 140mm, czarny

 • Czarny wentylator 140mm PWM z aluminiową ramą
 • Praktyczny system wtykowy i ulepszone łączenie łańcuchowe dla mniej splątanych kabli
 • 32 adresowalne cyfrowo diody LED RGB
 • Sterowanie prędkością i oświetleniem za pomocą oprogramowania Lian Li L-Connect 3
 • Maks. prędkość 1600 obr./min przy 29,2 dB(A)
 • Maks. wydatek 131,84 m³/h i maks. ciśnienie statyczne 2,09 mmH2O
 • Gumowe podkładki do odsprzęgania przeszkadzających wibracji

Lian Li UNI FAN SL140 V2: zoptymalizowana konstrukcja połączona z większą mocą

Szukasz wentylatora, który oferuje doskonałą wydajność chłodzenia i sprawia, że Twój PC przyciąga wzrok? Lian Li UNI FAN SL140 V2 nie pozostawia nic do życzenia! Ten wentylator PWM wykorzystuje ten sam unikalny system wtyczek, który był już stosowany w UNI Fans SL V1 i uwolnił wiele komputerów do gier od niepotrzebnej plątaniny kabli. Lian Li przekonuje również w zakresie wydajności chłodzenia i dostarcza nowe standardy z zapierającym dech w piersiach oświetleniem RGB.

Montaż serii Lian Li UNI FAN SL V2 jest zgodny ze sprytną i unikalną koncepcją poprzedników: wentylatory są wyposażone w dostosowane punkty kontaktowe i są połączone ze sobą za pomocą praktycznego systemu wtykowego. Kilka wentylatorów można połączyć w klaster i wygodnie podłączyć do kontrolera jednym kablem. Dzięki temu ulepszonemu systemowi daisy-chain oszczędzasz czas, nerwy i zapobiegasz niepotrzebnej plątaninie kabli. Styki pinów przekazują zasilanie, a także sygnały PWM i ARGB.

ZMIENIONY SYSTEM ZŁĄCZY W SERII LIAN LI UNI FAN SL V2


System wtyczek wprowadzony wraz z serią UNI FAN SL i AL został ponownie udoskonalony w serii UNI FAN SL V2. Po pierwsze, system wtykowy został zaprojektowany w taki sposób, że wtyczkę można wyjąć. Zapobiega to ewentualnym kolizjom z przyłączami na grzejniku i jednocześnie zapewnia schludny wygląd.

Ponadto usunięto przyłącze dla modułu kablowego; zamiast tego kabel można teraz podłączyć bezpośrednio do wentylatora. Przyłącze jest wpuszczone płasko w ramę, dzięki czemu masz więcej miejsca na zastosowanie grzejników. Wcześniej osobne kable dla zasilania i sygnałów ARGB zostały połączone w jeden 7-pinowy kabel. W zestawie znajduje się kabel adapterowy z 4-pinowym złączem PWM i 3-pinowym złączem SM ARGB do bezpośredniego podłączenia do płyty głównej.

Uwaga: Przyłącza serii UNI FAN SL V2 nie są kompatybilne z serią SL, AL i INF!


UNI FAN SL V2: prawdziwy wszechstronny zawodnik


Irytujący szum wentylatora to jeden z absolutnych no-goes dla graczy. Tym lepiej, że Lian Li UNI FAN SL140 V2, dzięki hydrodynamicznym łożyskom ślizgowym, jest naturalnie bardzo cichy - maksymalnie 29,2 dB(A). Zmniejszony opór tarcia umożliwia osiągnięcie wyższych prędkości przy takim samym zużyciu energii, a tym samym znacznie zwiększoną przepustowość powietrza i doskonałe wartości wydajności.

Oprogramowanie L-Connect 3 może być również użyte do aktywacji trybu start/stop dla Lian Li UNI FAN SL140 V2. Jeśli temperatura podzespołów jest niższa od ustawionej przez Ciebie (maksymalnie 50 stopni), wentylatory pozostają wyłączone. Dodatkowo L-Connect 3 umożliwia stworzenie optymalnej krzywej wentylatora dla prędkości i temperatury.

Zoptymalizowana koncepcja oświetlenia i wyglądu


W przeciwieństwie do poprzednika, Lian Li UNI FAN SL140 V2, przy 3 milimetrach w porównaniu do 5,6 milimetra, ma znacznie zmniejszoną odległość pomiędzy poszczególnymi wentylatorami. W ten sposób powstają płynne przejścia między oświetlonymi obszarami, a efekty rozpiętości wachlarzy są wzmocnione. Lian Li poprawił konstrukcję gumowych podkładek i dodał dodatkowe wycięcia. Fantazyjne oświetlenie RGB jest dzięki temu lepiej zaakcentowane.

Szczegóły techniczne:

 • Wymiary: 140 x 140 x 25 mm (szer. x wys. x gł.)
 • Materiał: tworzywo sztuczne, aluminium
 • Czarny kolor
 • Łożysko: hydrodynamiczne łożysko ślizgowe
  Prędkość: 250 - 1600 obr./min
  Hałas: maks. 29,2 dB(A)
 • Wydajność tłoczenia: maks. 131,84 m³/h
  Ciśnienie statyczne: maks. 2,09 mmH2O
  Napięcie: 12 V
  Napięcie początkowe: 5 V
  Prąd: 0,11 A
  Moc zużycie: 1,32 W
 • Oświetlenie:
  Typ: Adresowalne cyfrowo
  Liczba RGB: 32 diody LED
  Prąd; 0,34A
 • Złącze: 7-stykowe połączone PWM i ARGB
 • Gwarancja producenta: 2 lata

Dane techniczne

Rozmiar 140x140 mm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl