Lian Li V3000 Plus Big-Tower - biała

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2 - 5 dni
Cena: 2 799,99 zł 2799.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Lian Li
Kod produktu: GELI-925

Opis

Informacje o produkcie - Lian Li V3000 Plus Big Tower - biały

 • Pełna obudowa typu tower z trybami instalacji: standardowy, obrotowy i system podwójny
 • Obsługuje płyty główne do formatów E-ATX i EEB
 • Miejsce na maksymalnie 16 wentylatorów i trzy grzejniki
 • Miejsce na karty graficzne o długości do 589 mm
 • Przedni panel I/O obsługuje systemy pojedyncze i podwójne
 • Możliwa instalacja do 16 nośników danych
 • Panele boczne ze szkła hartowanego z zawiasami

Lian Li V3000 Plus dla entuzjastów gier

Lian Li V3000 Plus to innowacyjna, wysoce konfigurowalna obudowa typu full-tower, która oferuje trzy różne tryby pracy: Standard, Rotated i Dual System. Dzięki jej przestronnemu wnętrzu można zbudować imponujący komputer do gier wyposażony w nowoczesny sprzęt, taki jak płyty główne E-ATX i EEB lub karty graficzne o długości do 589 mm.

Dzięki eleganckim panelom siatkowym, możliwości zamontowania do szesnastu wentylatorów i kilku uchwytów na chłodnice, Twój komputer do gier zawsze będzie optymalnie chłodzony. Ponadto, dzięki białemu wykończeniu, przyciemnionemu panelowi ze szkła hartowanego i subtelnemu podświetleniu ARGB z projekcją logo Lian Li, obudowa ta będzie ikonicznym dodatkiem do Twojej konfiguracji do gier.

Szeroka modularność z trzema trybami instalacji

Lian Li V3000 Plus Full-Tower oferuje trzy różne tryby konfiguracji komputera do gier. Tryby te nazywają się Standard, Rotated i Dual-System, a każdy z nich oferuje wyrafinowane sposoby aranżacji sprzętu dla różnych potrzeb. Dodatkowo, cała obudowa jest wyposażona w inteligentne prowadzenie kabli, które wspiera każdą z tych konfiguracji. Gumowe przelotki prowadzą kable do przodu, a paski na rzepy utrzymują wszystko na swoim miejscu.

Standardowy układ

Tryb standardowy wykorzystuje tradycyjny układ, z płytą główną zamontowaną po lewej stronie i kartą graficzną nad pokrywą zasilacza. W tym układzie panel I/O płyty głównej jest skierowany do tyłu obudowy, co pozwala na zastosowanie większych komponentów, takich jak płyty główne E-ATX i rozbudowane karty graficzne. Możesz także zainstalować pełną pętlę chłodzenia z pompą wodną D5 i zbiornikiem wyrównawczym, do czterech chłodnic i do szesnastu wentylatorów.

Podwójny system

Wreszcie możesz skonfigurować Lian Li V3000 Plus w trybie dual system. Pozwala to na zainstalowanie dwóch systemów w tej samej obudowie. Główna płyta główna jest przesunięta na wyższą pozycję, aby zainstalować drugą płytę główną mini-ITX pod nią w komorze zasilacza. Aby pomieścić ten drugi system, V3000 Plus posiada dedykowane kontrolki na panelu I/O z przodu obudowy. W komorze PSU jest również miejsce na dwa zasilacze, standardowy zasilacz ATX i zasilacz SFX lub SFX-L, które są następnie układane jeden na drugim.

Uwaga: Do instalacji karty graficznej w trybie obrotowym i dwusystemowym wymagane są opcjonalne kable riser.

Dobra wentylacja dzięki siatce

Dzięki szerokiemu wsparciu dla sprzętu chłodzącego i funkcji termicznych, Lian Li V3000 Plus utrzymuje Twoje potężne komponenty w chłodzie i pracuje z najwyższą wydajnością. Przód i góra wyposażone są w panele siatkowe, które zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza i wentylację. Aby jeszcze bardziej poprawić cyrkulację powietrza, można zainstalować do szesnastu indywidualnych wentylatorów w zależności od wybranego trybu.

Dużo miejsca dla wentylatorów...

Na przykład w trybie standardowym można zainstalować do czterech wentylatorów 120 mm lub trzech 140 mm z przodu, na górze i w komorze zasilacza. Kolejne trzy wentylatory obu rozmiarów można zainstalować na pokrywie zasilacza, a jeden wentylator 120 mm lub 140 mm z tyłu. W trybach Rotated lub Dual System liczba wentylatorów w komorze PSU i z tyłu jest zmniejszona, aby dostosować się do różnych układów.

...i ogromne chłodnice...

Jeśli preferujesz chłodzenie wodne, masz kilka możliwości instalacji chłodnic we wszystkich trzech konfiguracjach. Każdy tryb może obsłużyć do czterech radiatorów, w zależności od zainstalowanego sprzętu. Na górze i z przodu znajdują się uchwyty dla chłodnic 480mm lub 420mm, niezależnie od wybranego trybu.

...w każdym trybie

Komora zasilacza może pomieścić radiator o tym samym rozmiarze, ale w trybie dwusystemowym jest to możliwe tylko wtedy, gdy drugi system nie korzysta z GPU. Czwarta chłodnica może mieć rozmiar do 360 mm i 420 mm odpowiednio w trybach Standard i Rotated i może być zamontowana na pokrywie zasilacza i na tylnym panelu. W trybie Dual System na przednim końcu pokrywy PSU jest miejsce na chłodnicę 240 mm lub 280 mm.

Miejsce na zbiornik wyrównawczy i pompy

Ponadto, kolejnym powodem, dla którego Lian Li V3000 Plus jest idealną obudową dla własnej, niestandardowej pętli jest fakt, że istnieją dwie opcje montażu dla instalacji potężnych pomp wodnych D5 lub DDC, w komplecie ze zbiornikiem wyrównawczym. Pierwsza z nich znajduje się nad pokrywą PSU, gdzie można zainstalować pompę ze zbiornikiem o wysokości do 275 mm. Jeśli natomiast usuniemy klatkę na dyski wewnątrz obudowy, uzyskamy miejsce na kombinację pompy i zbiornika o wysokości 345 mm.

Dla masowych nośników danych

Lian Li V3000 Plus oferuje wsparcie dla zaskakującej liczby nośników danych. Za tacką płyty głównej znajdują się cztery gniazda montażowe dla dysków SSD 2,5", które można łatwo zainstalować lub usunąć dzięki beznarzędziowej konstrukcji montażowej. Ponadto obok płyty głównej można umieścić cztery kolejne 2,5-calowe dyski SSD. Wreszcie, w komorze PSU znajdują się dwie klatki na dyski, z których każda może pomieścić do czterech 3,5-calowych dysków twardych lub cztery 2,5-calowe dyski SSD. W sumie Lian Li V3000 Plus może pomieścić do szesnastu dysków.

Wysoka modularność

Wszechstronna Lian Li V3000 Plus oferuje kilka sposobów dystrybucji nośników danych w obudowie. Dwie klatki na dyski w komorze zasilacza można wyjąć niezależnie, co pozwala na lepsze rozmieszczenie większego sprzętu w razie potrzeby. Ponadto te klatki na dyski można układać w stos i używać jako zamiennik dla zatoki na dyski SSD obok płyty głównej, którą również można łatwo wyjąć. Ponadto, V3000 Plus jest kompatybilna z dostępnymi oddzielnie modułami napędowymi hot-swap Lian Li, które umożliwiają wyjmowanie i wymianę dysków twardych bez konieczności odłączania kabli.

Dwa panele I/O dla dwóch systemów

Lian Li V3000 Plus posiada dwa pełne panele I/O na górze obudowy, pozwalające na niezależną kontrolę dwóch zainstalowanych wewnątrz systemów. Są one oznaczone jako "S1" i "S2" nad przyciskami power i reset. Każdy panel zawiera również dwa porty USB 2.0, gniazdo USB-C oraz gniazdo audio i mikrofonowe 3,5 mm. Jeśli używasz tylko jednego systemu, nadal możesz korzystać ze wszystkich portów.

Paski ARGB i projektor logo z własnymi elementami sterującymi

Na prawo od tych złączy znajdują się przyciski do sterowania oświetleniem ARGB. Front podkreśla cienki, dyskretny pasek LED, który dodaje do klasycznej, czarnej estetyki. Kolory i efekty są regulowane za pomocą przycisków "C" i "M". Alternatywnie, pasek ARGB może być również zsynchronizowany poprzez oprogramowanie płyty głównej, aby uzyskać jednolite podświetlenie. Pod paskiem LED znajduje się mały moduł projektora, który świeci logo Lian Li na powierzchnię pod spodem. Projekcję można włączyć i wyłączyć za pomocą przycisku znajdującego się pod przednim panelem po lewej stronie.

Szczegóły techniczne:

 • Wymiary: 279 x 674 x 678,5 mm (szer. x wys. x gł.)
 • Materiał: szczotkowane aluminium, stal, szkło hartowane
 • Waga: około 30 kg
 • Kolor biały
 • Współczynnik kształtu: EBB, E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
 • Całkowita możliwa liczba wentylatorów:
  Tryb standardowy:
  4x 120 mm / 3x 140 mm (przód)
  1x 120 mm / 140 mm (tył)
  4x 120 mm / 3x 140 mm (góra)
  4x 120 mm / 3x 140 mm (dół)
  3x 120 mm / 140 mm (pokrywa zasilacza)
  Tryb obrócony:
  4x 120 mm / 3x 140 mm (przód)
  3x 120 mm / 2x 140 mm (tył)
  4x 120 mm / 3x 140 mm / 2x 200 mm (pokrywa)
  4x 120 mm / 3x 140 mm (dół)
  System podwójny:
  4x 120 mm / 3x 140 mm (przód)
  1x 120 mm / 140 mm (tył)
  4x 120 mm / 3x 140 mm (pokrywa)
  2x 120 mm / 140 mm (osłona zasilacza)
 • W tym preinstalowane: brak
 • Mocowania chłodnic:
  Tryb standardowy:
  480 mm / 420 mm (przód)
  480 mm / 420 mm (góra)
  480 mm / 420 mm (dół)
  360 mm (osłona zasilacza)
  Tryb obrócony:
  480 mm / 420 mm (przód)
  480 mm / 420 mm (pokrywa)
  480 mm / 420 mm (dół)
  360 mm / 280 mm (tył)
  System podwójny:
  480 mm / 420 mm (przód)
  480 mm / 420 mm (pokrywa)
  480 mm / 420 mm (dół)
  240 mm / 280 mm (osłona zasilacza sieciowego)
 • Filtry: uziemione
 • Kieszenie na dyski:
  8x 2,5 / 3,5 cala (klatki na dyski)
  4x 2,5 cala (przednia taca płyty głównej)
  4x 2,5 cala (tylna taca płyty głównej)
 • Zasilacz: 1x standardowy ATX (opcjonalnie)
  1x SFX (dual system)
 • Gniazda rozszerzeń: 8 (8+3 z podwójnym systemem)
 • Panel I/O:
  4x USB 3.0 (połączenie wewnętrzne)
  2x USB 3.0 Type-C (połączenie wewnętrzne)
  2x każde wejście/wyjście audio
 • Maksymalna długość karty graficznej: 589 mm, 358 mm w trybie obróconym
 • Maksymalna wysokość chłodzenia procesora: 204 mm
 • Maksymalna długość zasilacza: do 220 mm
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl