MSI Chłodzenie MAX F12A-3H 120mm ARGB Case Fan 3pack BLACK

Dostępność: towar chwilowo niedostępny
Cena: 240,99 zł 240.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: MSI
Kod produktu: AWMSIWSMAXF12A3

Opis

Kontrola w twoich rękach

  • W wentylatorze zastosowano 4-pinowe złącze, które pozwala na regulowanie jego prędkości obrotowej za pomocą modulatora PWM z poziomu aplikacji MSI Dragon Center lub ustawień BIOS-u. Daje to użytkownikowi większe możliwości sterowania wydajnością wentylatorów, które zainstalowane są w systemie, jak również możliwość decydowania o tym, w jaki sposób mają one działać.

Mniej znaczy wiejęc

  • Jeden zamiast trzech kabli to z pewnością pozytywna zmiana. Poprzez zmniejszenie całkowitej liczby przewodów z trzech do jednego, zaoszczędzić można więcej miejsca w obudowie i ułatwić sobie utrzymanie wewnątrz niej porządku. Dzięki temu mamy do czynienia z bardziej przejrzystym wnętrzem obudowy, a także rozwiązuje to problem braku wystarczającej ilości złącz zasilających wentylatory systemowe na płycie głównej.

Podkładki antywibracyjne

  • Dzięki nowej podkładce antywibracyjnej w znaczący sposób udało się zredukować hałas i wibracje. Wykonana z silikonu podkładka pochłania wstrząsy i jest w stanie zredukować wibracje wentylatora do minimum. W ten sposób zmniejszono generowany przez wentylator hałas i poprawiono ogólne wrażenia związane z wykorzystaniem komputera.

TECHNOLOGIA MYSTIC LIGHT SYNC

  • Technologia synchronizacji podświetlenia, MSI Mystic Light SYNC, bazuje na otwartym SDK, dzięki czemu może być dostępna dla wszystkich urządzeń peryferyjnych. Z poziomu aplikacji Mystic Light, można łatwo kontrolować wszystkie dostępne kolory i efekty świetlne.

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD SPEKTRUM BARW

  • Kontroler adresowalnego oświetlenia RGB z radiowy pilotem zdalnego sterowania pasuje do każdej obudowy komputera. Dzięki wbudowanym magnesom można go wygodnie przymocować do dowolnej metalowej powierzchni. Kontroler, za pomocą pilota zdalnego sterowania, pozwala użytkownikom na łatwe ustawienie cykli efektów świetlnych, szybkości ich animacji oraz barw i zmian kolorów.

OŚMIOPORTOWY HUB ARGB

  • Hub pozwalający podłączyć od jednego do ośmiu urządzeń ARGB LED pomoże Ci w bardziej atrakcyjny sposób udekorować Twoją gamingową platformę za pomocą urządzeń LED.

Synchronizacja z płytą główną

  • Podłącz port LED Switch huba do przedniego panelu obudowy tak, aby przycisk reset stał się przyciskiem zmiany efektów LED. (Przycisk reset i przycisk zmiany efektów LED nie mogą działać jednocześnie)

Przycisk sterujący efektami LED

  • Przytrzymaj przez trzy sekundy przyciśnięty przycisk LED, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować efekty świetlne obudowy, synchronizując je z płytą główną za pomocą aplikacji MSI Mystic Light APP.

7 EFEKTÓW LED

  • Ośmioportowy LED HUB może być zarządzany za pomocą przycisku sterowania efektami LED. Dostępnych jest tu siedem różnych trybów animacji oświetlenia.

STWÓRZ SYMFONIĘ KOLORU

  • Wentylatory z serii MAG MAX F12A-3H wyposażono w adresowalne diody LED RGB, które wspierają funkcję Plug and Play. Sterowanie nimi odbywa się za pośrednictwem płyty głównej, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się jaskrawym, pełnym energii, żywym podświetleniem i płynnymi zmianami jasności światła.

Dane techniczne

Prędkość wentylatora (min.) 600
Poziom hałasu 28
Prędkość wentylatora (maks.) 1500
Przepływ powietrza 40.1
Waga 161
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Technologia chłodzenia Powietrzem
Wentylator 12 cm
Wymiary 120 x 120 x 25 mm
Liczba wentylatorów 3

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl