Swiftpoint Z Mysz dla Graczy - 10 przycisków - żyroskop - OLED optyczny 12.000dpi

Dostępność: towar chwilowo niedostępny
Cena: 898,46 zł 898.46
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Swiftpoint
Kod produktu: GAMO-731

Opis

Opis produktu:

Po prostu nazywany "The Z": do 12 000 DPI, 10 przycisków, 50 programowalnych działań, przyspieszeniomierz, żyroskop. Innowatorzy z Swiftpoint opracowali mysz do gier z serii SM700 „Z”, która nie ma sobie równych. Początkowo projekt z powodzeniem finansowany przez crowdfunding,a w tym momencie ta cudowna mysz jest teraz dostępna dla wszystkich do zapalonych graczy. Swiftpoint Z i wszystkie akcesoria można schować w stylowej walizce, która jest dołączona wraz z myszą.

 

 

Funkcje myszy do gier Swiftpoint SM700 Z

 

 • Bardzo precyzyjny sensor Pixart
 • 10 przycisków fizycznych, 18 z podwójnym obłożeniem
 • Ponad 50 programowalnych działań
 • Sterowanie za pomocą żyroskopu
 • Połączenie przez USB
 • Pokrowiec na mysz i akcesoria

Swiftpoint Z: Wysoka rozdzielczość, wysoka prędkość sygnału

 

Sercem Swiftpoint Z jest sensor optyczny PMW-3360 firmy Pixart zdolny rozdzielić do 12 000 DPI. Sensor optyczny przetwarza zarejestrowane dane powierzchni za pomocą 32-bitowego mikroprocesora. Dane te są przesyłane do komputera za pomocą kabla USB myszy z szybkością transmisji sygnału USB 1000 Hz. Jest to mniej niż jedna milisekunda. Mysz można przyspieszyć do 40 G i prędkość do 7,6 m / s. Szybkość DPI można również stopniowo zmniejszać w krokach od 100 do 200 DPI. 

Bieżąca jednostka DPI jest wyświetlana na bocznym wyświetlaczu OLED, który z kolei może być skonfigurowany tak, aby przybliżać używany profil. Ponieważ Swiftpoint „Z” można również zaprogramować, na przykład za pomocą złożonych makr.

 

Dziesięć przycisków jest łatwo dostępnych

 

Nie jest łatwym zadaniem umieszczenie w sumie dziesięciu pojedynczych klawiszy myszy, tak aby wszystkie mogły być wygodnie obsługiwane. Zespół programistyczny w Swiftpoint poradzi sobie z tym poprzez umieszczenie dwóch dodatkowych przycisków na głównych przyciskach w kierunku środka myszy. Tylna część dwóch dodatkowych przycisków może być używana jako wyzwalacz lub wyzwalany przez podstawowe elementy. Środkowe klawisze są ponownie naciśnięte jako normalne przyciski myszy, ale pełnią funkcję przycisków spustowych z opcjonalnymi załącznikami konfigurowalnymi. 

Dwa główne klawisze i znajdujące się za nimi dodatkowe klawisze można skonfigurować w dwóch poziomach czułości - tzw. Głębokich kliknięciach - i tym samym można im przypisać dodatkowe opcje. Jak mocno naciskasz, myszka generuje raporty force feedback. Dostępne są również dwa przyciski kciuka i dwa przyciski boczne, dwa dodatkowe przyciski do ustawiania numeru DPI i oczywiście kółko przewijania, które może być również używane jako przycisk. Przy podwójnym obłożeniu liczba klawiszy wzrasta do bajecznych 18. Ponadto klawisze można skonfigurować tak, aby wyzwalały określone zdarzenia, gdy mysz jest przechylona w prawo lub w lewo. Działa to również, gdy Swiftpoint „Z” jest przekręcony w prawo lub w lewo.

 

Swiftpoint Z jako joystick

 

Ale robi się jeszcze ciekawiej: ponieważ cechą szczególną Swiftpoint „Z” jest opcja sterowania za pomocą akcelerometru i żyroskopu. Swiftpoint dostarcza mysz z dwoma różnymi akcesoriami, które można przymocować za pomocą magnesów na spodzie myszy. Z mniejszym dodatkiem Swiftpoint Z może wyzwalać lekkie nachylenia w lewo i w prawo, które można wykorzystać w grze z oparciem. Jeśli mysz zostanie obrócona, kontrolowana postać może na przykład rozejrzeć się w grze. Jeśli, z drugiej strony, mysz jest używana w dostarczonej podstawce, ruchy są również rejestrowane za pomocą osi Z. W ten sposób Swiftpoint Z może również służyć jako joystick, na przykład do sterowania pojazdem lub statkiem powietrznym. Mysz automatycznie wykrywa, który załącznik jest aktualnie podłączony. 

 

Dane techniczne:

 • Wymiary: 90 x 40 x 130 mm (szer. X wys. X gł.)
 • Waga: 117 g
 • Kolor: czarny
 • Oświetlenie: dioda LED RGB, 16,8 mln kolorów (logo)
 • Sensor: Optyczny, Pixart PWM3360 
  Rozdzielczość: 200 - 12 000 DPI 
  Przyspieszenie:> 50 G 
  Prędkość:> 250 IPS
 • Żyroskop: walcowanie, przechylanie, wychylanie
 • Połączenie: USB 
  Format danych USB: 16 bitów / oś 
  Częstotliwość sygnału USB: 1000 Hz (1 ms)
 • Układ: obsługa praworęczna 
  Klawisze: 10 + kółko przewijania 
  Programowalne klawisze:
 • klawiszy z głębokimi kliknięciami
 • Kompatybilność: Windows od wersji 7, Mac OS X od 10.8
 • Gwarancja producenta: 3 lata

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl