Western Digital Dysk twardy WD Red Pro 16TB 3,5 512MB SATAIII/7200rpm

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 h
Cena: 2 085,99 zł 2085.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: DHWDCWCT016KFGX

Opis

WD Red Pro

Dyski WD Red Pro zostały zaprojektowane z myślą o intensywnej pracy w środowiskach komercyjnych i korporacyjnych NAS, pracujących 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z wieloma użytkownikami. Dyski WD Red Pro zapewniają wydajność, skalowalność i niezawodność wymagane przez firmy w celu przechowywania, udostępniania i współpracy nad dużymi ilościami danych w wielodyskowych systemach NAS zoptymalizowanych pod kątem pracy w trybie RAID.

Zoptymalizowane pod systemy NAS z technologią NASware
Ekskluzywna technologia NASware firmy Western Digital precyzyjnie dostosowuje parametry dysku do obciążeń systemu NAS, co pomaga zwiększyć wydajność i niezawodność.

Zaprojektowane do pracy w trybie ciągłym
Dyski twarde WD Red Pro zostały zaprojektowane tak, aby sprostać rygorystycznym wymaganiom intensywnej pracy w środowiskach NAS 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z wieloma użytkownikami i zwiększyć trwałość systemu.

Testowane pod kątem kompatybilności
Western Digital współpracuje z wieloma dostawcami systemów NAS, przeprowadzając szeroko zakrojone testy w celu zapewnienia kompatybilności z większością obudów NAS.

Zabezpieczone przed nadmiernymi wibracjami
Dyski WD Red Pro są wyposażone w czujniki Rotation Vibration (RV), które przewidują i aktywnie przeciwdziałają zakłóceniom powodowanym przez zwiększone wibracje. Poprzez rozproszenie nadmiernych wibracji w obudowie dysku, turbulencje są zminimalizowane, wydajność jest utrzymana, a dyski są chronione.

Stworzone do absorbowania wstrząsów
Dyski twarde WD Red Pro są wyposażone w wieloosiowy czujnik wstrząsów, który wykrywa nawet delikatne drgania i automatycznie kompensuje je za pomocą technologii dynamicznego sterowania wysokością głowicy, aby dodatkowo chronić dyski w obudowach NAS.

Wyposażone w najlepszą technologię na rynku
Dyski twarde WD Red Pro 22 TB są wyposażone w opatentowaną przez Western Digital technologię OptiNAND, która wykorzystuje zintegrowaną pamięć flash iNAND do wykonywania kluczowych funkcji porządkowych, uwalniając większą pojemność i poprawiając ogólną wydajność dysku.

Wspomagane światowej klasy pomocą techniczną i gwarancją
Jako czołowy producent dysków twardych firma Western Digital jest pewna swoich rozwiązań w zakresie magazynów danych do systemów NAS i oferuje 5-letnią ograniczoną gwarancję oraz pomoc techniczną najwyższej klasy dla bezproblemowego przechowywania danych.

Porównanie tradycyjnych dysków dla komputerów stacjonarnych i WD Red Pro
Ważne jest, aby wybrać dysk przeznaczony specjalnie do systemów NAS zoptymalizowanych pod kątem pracy w trybie RAID, aby zapewnić optymalną wydajność i zachować cenne dane. Wybierając dysk twardy dla systemu NAS, warto rozważyć następujące kwestie:

  • Zgodność: W przeciwieństwie do dysków do komputerów stacjonarnych, dyski twarde WD Red Pro są specjalnie zaprojektowane i przetestowane pod kątem systemu NAS i zawierają technologię NASware, która precyzyjnie dostosowuje parametry dysku do obciążeń systemu NAS w celu uzyskania optymalnej wydajności.
  • Niezawodność: Dyski do komputerów stacjonarnych przeważnie nie są projektowane z myślą o pracy ciągłej, do której wykorzystywane są systemy NAS. Dyski twarde WD Red Pro zostały zaprojektowane z myślą o pracy w trudnych warunkach, jakie występują w środowiskach NAS o wysokiej intensywności, pracujących 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z wieloma użytkownikami.
  • Obsługa konfiguracji RAID: W przeciwieństwie do większości dysków do komputerów stacjonarnych, które są skonfigurowane do użytku ogólnego, dyski twarde WD Red są wyposażone w system odzyskiwania po wystąpieniu błędu RAID, aby ułatwić zminimalizowanie liczby awarii w wielodyskowym systemie NAS.
  • Ochrona przed zakłóceniami i drganiami: Zaprojektowane do pracy samodzielnej dyski do komputerów stacjonarnych nie oferują wystarczającej ochrony przed drganiami i zakłóceniami, które występują w systemach wielodyskowych. Dyski twarde WD Red są wyposażone w czujniki Rotation Vibration (RV), które przewidują i aktywnie przeciwdziałają zakłóceniom powodowanym przez zwiększone wibracje, często występujące w wielodyskowych systemach NAS.

Dane techniczne

Pojemność dysku 16
Wysokość 26.1
Szerokość 101.6
Typ dysku HDD
Typ napędu Wewnętrzny
Waga 0.69
Model WD Red Pro
Bufor 512
Format szerokości dysku 3,5'' (LFF)
Głębokość 147
Prędkość obrotowa 7200 obr/min
Interfejs dysku SATA

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl