aqua computer Czujnik przepływu high flow NEXT OLED 2x G1/4 RGBpx - czarny

Dostępność: towar chwilowo niedostępny
Cena: 465,31 zł 465.31
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: aqua computer
Kod produktu: WAZU-978

Opis

Informacje o produkcie - Aqua Computer czujnik przepływu high flow NEXT, OLED, 2x G1 / 4, RGBpx - czarny

High Flow NEXT to coś więcej niż tylko czujnik przepływu. Oprócz wykrywania przepływu płynu chłodzącego, mierzy również jego temperaturę i jakość. Te cechy w połączeniu ze stylowym oświetleniem RGBpx oraz wbudowanym kontrolerem z wyświetlaczem OLED sprawiają, że High Flow NEXT jest interesujący zarówno dla profesjonalnych użytkowników, jak i entuzjastów chłodzenia wodnego.

Cechy czujnika przepływu NEXT o wysokim przepływie w skrócie:

 • Precyzyjny czujnik przepływu do systemów chłodzonych wodą
 • Mierzy przepływ, temperaturę i jakość chłodziwa
 • Wbudowane oświetlenie RGB i wyjście RGBpx
 • Zintegrowane sterowanie i wyświetlacz OLED
 • Z dwoma gwintami G1/4 cala

Szczegółowy opis funkcji czujnika przepływu NEXT o wysokim przepływie

Czujnik przepływu wysokiego przepływu NEXT komputer aqua to doskonałe rozwiązanie dla systemów chłodzonych wodą, które usprawnia monitorowanie i kontrolę. Integracja wysokiego przepływu Wejście do układu chłodzenia odbywa się przez dwa porty G1/4 cala. Czujnik działa w obu kierunkach, więc nie musisz się martwić o kierunek przepływu. Wysoki przepływ NEXT zapewnia wiarygodne wartości pomiarowe przy przepływie od 35 l/h do 1 000 l/h. Połączenie z płytą główną jest nawiązywane poprzez USB.
Przepływ jest mierzony przez zintegrowany rotor. Przepływający przez niego płyn chłodzący napędza go, a prędkość obrotowa jest rejestrowana przez magnetyczny system pomiarowy. Dwa czujniki rejestrują natężenie przepływu i w połączeniu z inteligentną oceną dostarczają dokładnych wyników. Dzięki bezdotykowej detekcji i skalibrowanemu luzowi łożyskowemu przepływomierz generuje tylko minimalny hałas podczas pracy. Wstępnie ustawione krzywe kalibracji umożliwiają precyzyjny pomiar i są wstępnie ustawione dla różnych chłodziw.

Czujniki jakości chłodziwa i temperatury temperaturę

Oprócz natężenia przepływu, urządzenie NEXT o wysokim przepływie mierzy również temperaturę płynu chłodzącego i jego przewodność elektryczną. Z czasem działanie antykorozyjne płynu chłodzącego może słabnąć. Może to prowadzić do korozji na chłodnicach i osadów w układzie. W najgorszym przypadku mogą one doprowadzić nawet do awarii systemu. Poprzez pomiar przewodności, wysoki przepływ określa NEXT jakość płynu chłodzącego i możliwość interwencji przed uszkodzeniem układu.

Zintegrowane sterowanie, wyświetlacz OLED i oświetlenie RGBpx

Za pomocą wbudowanego wyświetlacza OLED i trzech przycisków można wygodnie i bezpośrednio na urządzeniu skonfigurować wysoki przepływ NEXT. Wyświetlacz pokazuje żądane pomiary w postaci wartości lub grafiki. Wszystkie ustawienia mogą być dowolnie wybierane, zapisywane i wyświetlane.

Wysoki przepływ NEXT posiada łącznie dziesięć zintegrowanych diod LED RGBpx. W stanie dostawy służą one jako wskaźnik przepływu. Czujnik przepływu może również sterować do 90 adresowalnych diod LED poprzez wyjście RGBpx. Oświetlenie można oczywiście konfigurować za pomocą różnych kolorów i efektów w oprogramowaniu aquasuite. Efekt AMBIENTpx jest imponujący. Umożliwia to synchronizację zawartości ekranu z diodami LED RGB, co zapewnia nastrojowe oświetlenie.

Szczegóły techniczne:

 • Wymiary: ok. 51 x 34 x 43 mm (dł. x wys. x szer.)
 • Kolor czarny
 • Połączenia: 2x G1 / 4 cale
 • Zakres pomiaru przepływu: ok. 35 - 1000 l/h
 • Zakres pomiarowy elektr. Przewodność: 2 - 200 µS
 • Zakres dostawy:
  Czujnik przepływu NEXT High flow
  Kabel połączeniowy USB

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl