aqua computer Płyta tylna do kryographics NEXT 2080 Ti aktywny XCS

Dostępność: towar chwilowo niedostępny
Cena: 241,88 zł 241.88
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: aqua computer
Kod produktu: WACH-582

Opis

Informacje o produkcie - aqua computer Płyta tylna do kryographics NEXT 2080 Ti, aktywny XCS

Frezowana z litego aluminium, płyta ta może być montowana dodatkowo do kryographics NEXT 2080 Ti, co znacznie poprawia rozkład sił w obszarze regulatora napięcia. Płyta tylna jest anodyzowana na czarno i posiada wyfrezowane powierzchnie styku modułów RAM tylnej części karty graficznej.

Poza optyczną modernizacją, płyta tylna oferuje większą stabilność karty graficznej z wbudowanym chłodzeniem wodnym. Zapobiega to skutecznie wyginaniu się płytki drukowanej w wyniku jednostronnego dokręcenia śrub podczas dokręcania głównej chłodnicy i tym samym narażeniu jej na stałe działanie naprężeń. W celu optymalnego odprowadzania ciepła, płyta tylna jest bezpośrednio połączona z obiegiem wody poprzez rurę cieplną. Zacisk przyłączeniowy chłodnicy karty graficznej zostaje usunięty, a następnie chłodnica karty graficznej zostaje podłączona bezpośrednio do zacisku przyłącza rury grzewczej płyty tylnej.

Szczegóły techniczne:

  • Materiał: czarne anodowane aluminium
  • Kompatybilność: 
    NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti (konstrukcja referencyjna) 
    NVIDIA GeForce Titan RTX (konstrukcja referencyjna) 
    każda z chłodzeniem kryograficznym

W celu uzyskania optymalnego rozpraszania ciepła płyta tylna jest podłączona bezpośrednio do obiegu wody za pomocą rury grzejnej. W tym celu usuwany jest zacisk połączeniowy chłodnicy karty graficznej, a następnie chłodnica karty graficznej podłączana bezpośrednio do zacisku przyłączeniowego heatpipe płyty tylnej.

Dane techniczne

GPU - akcesoria akcesoria

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl