Arctic Freezer 34 eSports 0

Wydajnie i cicho!

Cztery rurki cieplne z bezpośrednim kontaktem z blokiem IHS szybko pochłaniają ciepło z CPU dzięki powierzchni chłodzącej, która jest optymalnie umieszczona nad powierzchnią chłodzącą procesora DIE i przekazują je do 54 żeber chłodzących wykonanych z aluminium o grubości 0,4 milimetra. Tam ciepło jest przekazywane przez dużą powierzchnię chłodzącą do przepływającego powietrza. W tym miejscu w konfiguracji push-pull stosowane są dwa wentylatory BioniX serii P o średnicy 120 mm. Hydrodynamiczne łożyska kulkowe wentylatorów redukują wydzielanie ciepła i hałasu, a jednocześnie zwiększają ich żywotność. Innowacyjne silniki BioniX redukują drgania wytwarzane podczas obrotów do takiego stopnia, że nie jest konieczne dodatkowe buforowanie gumy pomiędzy wentylatorem a radiatorem.

 

Pomimo niezwykłego zakresu prędkości od 200 do 2. 100 obrotów na minutę, dwa czarnoczerwone wentylatory pracują z prędkością zaledwie około 0,5 Sone lub 35 dB(A). Dzięki połączeniu PWM można zmniejszyć prędkość wentylatorów z płyty głównej, dzięki czemu średni poziom hałasu jest niski. Dzięki małej powierzchni podstawy kolizja z radiatorami RAM jest praktycznie niemożliwa, a płyta tylna zwiększa stabilność chłodzenia CPU. Z Freezer 34 eSports Duo, Arctic po raz kolejny stworzył bardzo wydajny i jednocześnie niezwykle cichy cooler CPU o wysokiej kompatybilności.

 

Cechy Arctic Freezer 34 eSports Duo w skrócie:

  • Odpowiedni dla systemów do 210 TDP
  • Dwa wentylatory BioniX P w trybie push-pull
  • Zoptymalizowana konstrukcja z czterema przewodami ciepła Direct-Touch
  • 54 aluminiowe lamele dla najlepszego rozpraszania ciepła
  • Łatwa instalacja i wysoka kompatybilność
  • Zawiera silny smar termiczny MX-4
  • 10 lat gwarancji

Komentarze do wpisu (0)

Aktualności
Arctic Liquid Freezer II

Arctic Liquid Freezer II: Mocne chłodzenie wodne AiO

Sercem Arctic Liquid Freezer II jest nowo opracowana pompa sterowana przez PWM o wyższej wydajności i niższym zużyciu energii w porównaniu z poprzednikiem.

Asrock X570 AQUA

PŁYTA GŁÓWNA ASROCK X570 AQUA AMD X570 

ASRock X570 Aqua jest płytą główną X570 w formacie E-ATX i jest skierowany do absolutnych entuzjastów.

Obudowa Antec Striker

Antec Striker to thoroughbred showcase zaprojektowany do montażu mocnego sprzętu. Chłodnice 240 mm mogą być instalowane w prawej komorze i z tyłu obudowy.

Obudowa KOLINK HORIZON RGB

Poznaj nowe horyzonty dzięki obudowie Kolink! Stylowy Horizon Midi-Tower oferuje szeroką gamę funkcji w przystępnej cenie, w tym na przykład cztery wentylatory RGB oraz pilot zdalnego sterowania, w tym panele boczne z hartowanego szkła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl