Enermax LiqTech II RGB 360 0

Wydajne, kompletne chłodzenie wodne dzięki stylowemu oświetleniu LED RGB

Konstrukcja z zimną płytą z kanałami bocznikowymi zapewnia optymalne odprowadzanie ciepła do chłodnicy 360. Dynamiczna warstwa graniczna cieczy i gorące punkty są zminimalizowane. Gdy płyn chłodzący przenika przez konwencjonalne płyty zimne, tworzy się stale rosnąca laminarna warstwa graniczna, która przeszkadza w rozpraszaniu ciepła. Poprzez integrację kanałów kompensacyjnych, chłodziwo może pochłaniać więcej ciepła, a miedziana chłodnica osiąga znacznie wyższą wydajność.

 

Wydajność chłodzenia jest zwiększona dzięki zastosowaniu wysokiej jakości aluminiowego radiatora. Trwała i cichobieżna pompa z łożyskami ceramicznymi transportuje czynnik chłodzący przez 360 potrójny radiator i blok chłodzący. Wyższa zdolność absorpcji ciepła i lepsze przekazywanie ciepła przez radiator 360 mm sprawiają, że ten kompletny system chłodzenia wodą jest pierwszym wyborem dla systemów z podkręconymi procesorami. Logo LED zintegrowane na górze bloku chłodzącego oraz listwa LED wyposażone są w adresowalne diody RGB, które mogą być sterowane za pomocą odpowiednio wyposażonych płyt głównych.

Mocne wentylatory zapewniają cichą pracę

 

Wentylatory wysokociśnieniowe Enermax zostały specjalnie zaprojektowane do stosowania na chłodnicach. Dzięki stabilnej konstrukcji, specjalnemu kształtowi łopatek wentylatora oraz opatentowanej technologii łożysk Twister (co najmniej 160. 000 godzin MTBF), dwa wysokociśnieniowe wentylatory osiągają wyjątkowo wysoką wydajność chłodzenia przy minimalnym poziomie hałasu.

 

Dzięki 4-stykowemu złączu PWM wentylatory obracają się tak szybko, jak pozwala temperatura na CPU. W zależności od wymagań, obracają się bardzo cicho przy 500 obrotach na minutę lub zapewniają wysoką wydajność chłodzenia przy maksymalnej wartości 28 dB(A) przy 2. 300 obrotach na minutę.

 

Skuteczne odsprzęganie wentylatorów zapewniają gumowe paski na chłodnicy, które skutecznie tłumią drgania i tym samym redukują hałas otoczenia.

Komentarze do wpisu (0)

Aktualności
Arctic Liquid Freezer II

Arctic Liquid Freezer II: Mocne chłodzenie wodne AiO

Sercem Arctic Liquid Freezer II jest nowo opracowana pompa sterowana przez PWM o wyższej wydajności i niższym zużyciu energii w porównaniu z poprzednikiem.

Asrock X570 AQUA

PŁYTA GŁÓWNA ASROCK X570 AQUA AMD X570 

ASRock X570 Aqua jest płytą główną X570 w formacie E-ATX i jest skierowany do absolutnych entuzjastów.

Obudowa Antec Striker

Antec Striker to thoroughbred showcase zaprojektowany do montażu mocnego sprzętu. Chłodnice 240 mm mogą być instalowane w prawej komorze i z tyłu obudowy.

Obudowa KOLINK HORIZON RGB

Poznaj nowe horyzonty dzięki obudowie Kolink! Stylowy Horizon Midi-Tower oferuje szeroką gamę funkcji w przystępnej cenie, w tym na przykład cztery wentylatory RGB oraz pilot zdalnego sterowania, w tym panele boczne z hartowanego szkła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl