Obudowa KOLINK HORIZON RGB 0

Kolink Horizon RGB. Kolejna ciekawa propozycja obudowy Midi Tower.
KOLINK HORIZON RGB MIDI-TOWER HARTOWANE SZKŁO - CZARNA

Poznaj nowe horyzonty dzięki obudowie Kolink! Stylowy Horizon Midi-Tower oferuje szeroką gamę funkcji w przystępnej cenie, w tym na przykład cztery wentylatory RGB oraz pilot zdalnego sterowania, w tym panele boczne z hartowanego szkła. Oprócz funkcjonalności, obudowa oferuje również elegancki wygląd i wiele opcji instalacji chłodzenia wodą, urządzeń magazynujących i zarządzania okablowaniem. W tej atrakcyjnej obudowie można zainstalować do pięciu napędów 2,5 cala oraz dla entuzjastów chłodzenia wodnego, mozliwa jest ionstalacja chłodnicy o gabarycie 360mm.

Opcje sprzętowe i chłodzące w Kolink Horizon Midi Tower:

Obudowa Kolink Horizon Midi-Tower oferuje mnóstwo miejsca na sprzęt do gier o wysokiej wydajności. Taca na płyty główne zawiera praktyczny i wygodny wycięcie, które sprawia, że zamiana chłodnicy CPU jest bardzo prosta i pasuje do płyt głównych w formacie Mini-ITX, Micro-ATX i ATX. Ponadto stylowa obudowa może pomieścić karty graficzne o długości do 345 mm i coolery CPU o wysokości do 155 mm. Zainstalowanie drogiego, wysokowydajnego osprzętu ogranicza do minimum ilość kurzu i brudu i na szczęście obejmuje zdejmowane (beznarzędziowe) filtry przeciwpyłowe na dachu i dnie obudowy.

Zamontowane w obudowie podzespoły mogą być chłodzone przez sześć wentylatorów 120 mm. Cztery z nich, z adresowalnym oświetleniem RGB, są fabrycznie zainstalowane z przodu i z tyłu obudowy, podczas gdy dwa kolejne wentylatory mogą być zamontowane na dachu w dowolnym momencie. Obudowa jest również dobrze zaprojektowana do instalacji chłodnic dla systemów chłodzenia wodą, a ich rozmiar może wynosić do 360 mm z przodu i do 120 mm z tyłu.

Szkło hartowane i adresowalne oświetlenie RGB:

Aby użytkownicy mogli cieszyć się nieograniczonym widokiem na starannie dobrany sprzęt, Horizon jest wyposażony w duży wyjmowany (beznarzędziowy) panel boczny z hartowanego szkła oraz jeden na przedniej części obudowy. Boczne wloty powietrza znacząco przyczyniają się do doskonałego przepływu powietrza w obudowie. Cztery fabrycznie zamontowane wentylatory 120 mm są wyposażone w pierścienie dyspersyjne, które sprawiają, że cyfrowo adresowane diody RGB świecą prawdziwym blaskiem. Umożliwia to rozjaśnianie zarówno wyglądu obudowy, jak i wnętrza. Są one również podłączane do koncentratora kontrolera RGB, który jest wyposażony w magnesy pozwalające na zamocowanie go w dowolnie wybranym przez użytkownika miejscu.

Dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania umożliwia użytkownikowi wybór spośród dziewięciu różnych efektów świetlnych RGB. Alternatywnie, obudowa zawiera przycisk na panelu przednim, który spełnia tę samą funkcję. Ten panel przedni zawiera szereg złączy składających się z dwóch portów USB 3. 0 i jednego portu USB 2. 0 oraz zestawu standardowych złączy audio. Inną szczególnie pożądaną cechą tego przypadku jest fakt, że osłona zasilacza umożliwia zainstalowanie łącznie trzech napędów 2,5" - a ponadto pod osłoną znajdują się dwa (znowu beznarzędziowe) wymienne gniazda napędowe, które mogą obsługiwać dwa napędy 3,5".

Specyfikacja:
Wymiary: 202 x 468 x 454 mm (szer. X wys. X gł.)
Materiał: stal (0,6 mm), szkło hartowane, tworzywo sztuczne
Waga: 8,6 kg
Kolor: czarny
Współczynnik kształtu: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Całkowita liczba dostępnych wentylatorów:
3x 120 mm (przód)
1x 120 mm (tył)
2x 120 (dach)
Zainstalowane fabrycznie:
3 x 120 mm (przód)
1x 120 mm (tył)
Filtr: dach, dół
Mocowanie chłodnicy:
120/240/360 mm (przód)
120 mm (tył)
Kieszenie napędów:
2x 2,5 / 3,5 "(wewnętrzne)
3x 2,5" (wewnętrzne)
PSU: 1x Standard ATX (optional)
Gniazda rozszerzeń: 7
Panel I / O:
2x USB 3.0 (połączenie wewnętrzne)
1x USB 2.0 (połączenie wewnętrzne)
1x Wejście / wyjście audio HD
Tryby kontrolera RGB: Czerwony, zielony, niebieski, fioletowy, pomarańczowy, biały, turkusowy + pulsujący i oddychający cykl kolorów.
Maksymalna wysokość chłodnicy procesora: 155 mm
Maksymalna długość GPU: 345 mm

Komentarze do wpisu (0)

Aktualności
Asrock X570 AQUA

PŁYTA GŁÓWNA ASROCK X570 AQUA AMD X570 

ASRock X570 Aqua jest płytą główną X570 w formacie E-ATX i jest skierowany do absolutnych entuzjastów.

Obudowa Antec Striker

Antec Striker to thoroughbred showcase zaprojektowany do montażu mocnego sprzętu. Chłodnice 240 mm mogą być instalowane w prawej komorze i z tyłu obudowy.

Obudowa KOLINK HORIZON RGB

Poznaj nowe horyzonty dzięki obudowie Kolink! Stylowy Horizon Midi-Tower oferuje szeroką gamę funkcji w przystępnej cenie, w tym na przykład cztery wentylatory RGB oraz pilot zdalnego sterowania, w tym panele boczne z hartowanego szkła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl