Obudowa PHANTEKS EVOLV X 0

Nadchodzi nowa odsłona obudów PHANTEKS EVOLVE X!
PHANTEKS ENTHOO EVOLV X MIDI-TOWER RGB SZKŁO HARTOWANE

Phanteks Enthoo Evolv X to hymn stali, aluminium i szkła hartowanego! Seria Enthoo Evolv Midi-Tower to połączenie wzornictwa i funkcjonalności, które oferuje imponujące zintegrowane, adresowalne oświetlenie RGB-LED, zoptymalizowany przepływ powietrza oraz przestrzeń do jednoczesnej instalacji dwóch potrójnych radiatorów Enthoo Evolv X to najwyższej jakości obudowa o entuzjastycznym charakterze - pełna małych i wyrafinowanych innowacji, dzięki którym obudowa staje się jedną z najlepszych w swojej klasie cenowej.

Cechy Phanteks Enthoo Evolv X Midi-Tower w skrócie

Wyjątkowy high-end premium Midi-Tower dla płyt głównych do standardu E-ATX
Zintegrowane, adresowane cyfrowo oświetlenie LED RGB
Boki ze szkła hartowanego z gumowanymi powierzchniami stykowymi
Przerobiona konstrukcja zapewniająca większy przepływ powietrza i kompatybilność sprzętową
Miejsce na karty graficzne o długości do 435 mm
Może pomieścić jednocześnie do dwóch chłodnic 360 mm
Podwójny system: dwa systemy mogą być zainstalowane jednocześnie w obudowie
Można zainstalować do dziewięciu dysków SSD i dziesięciu dysków twardych

Enthoo Evolv X: Midi Tower dla systemów High-End chłodzonych wodą

Phanteks Enthoo Evolv X oferuje mnóstwo miejsca na sprzęt i może pomieścić na przykład karty graficzne o długości do 435 mm. Ponadto karty te mogą być instalowane poziomo lub pionowo. Do pionowej instalacji karty graficznej, obudowa oferuje trzy pokrywy gniazd, co oznacza, że karta graficzna może być montowana z wystarczającą ilością miejsca z boku, podczas gdy za kartą graficzną nadal znajduje się miejsce na inne karty rozszerzeń. . . .

Obudowa została zaprojektowana z myślą o płytach głównych o rozmiarach do standardu E-ATX, a pod względem chłodzenia obsługuje duże coolery CPU o wysokości do 190 mm, jak również chłodzenie wodą w tym to niestandardowe. W tej wyjątkowej obudowie można zamontować jednocześnie do dwóch chłodnic 360 mm z przodu lub na dachu. Z przodu można zamontować chłodnicę o wielkości do 420 mm. Dzięki temu obudowa jest od podstaw perfekcyjnie zaprojektowana dla rozwiązań AiO- oraz niestandardowych podzespołów dla chłodzenia wodą.

Holenderski producent obudowy zawarł kilka szczególnie interesujących rozwiązań w zakresie niestandardowego chłodzenia wodą. Dzięki temu chłodnicę dachową można zamontować również na zewnątrz obudowy za pomocą zdejmowanego uchwytu, który zawiera również elementy mocujące i prowadnice do prowadzenia okablowania. Dodatkową atrakcją tego projektu są wycięcia na otwory wlewowe w dachu oraz otwory spustowe.

Dla tych, którzy wolą chłodzić swój system tradycyjnym chłodzeniem powietrzem, skorzystają na przemyślanym wprowadzeniu wlotów powietrza z przodu oraz wlotów o dużej siateczce na dachu obudowy. Oczywiście systemy chłodzone wodą również skorzystają na tych dodatkach. Poprzez piastę wentylatora PWM można sterować maksymalnie dziewięcioma wentylatorami. Obudowa zawiera seryjnie zamontowane trzy wentylatory o średnicy 140 mm, z których dwa znajdują się z przodu, a jeden z tyłu.

Za płytą główną można prowadzić okablowanie za pomocą rzepów. Kable są również ukryte przez dwie pokrywy, aby niezakłucać widoku przez panel boczny. Widoczne są tylko tył płyty głównej i mechanizm "Drop'n'Lock" dla trzech opcjonalnych uchwytów dysków SSD. Osłony nie tylko ukrywają kable, ale także mogą pomieścić po trzy dyski SSD, co oznacza, że za płytą główną można zamontować do dziewięciu dysków SSD.

Podstawa dla graczy z systemem Dual-System Compatibility

W obudowie Phanteks Enthoo Evolv X można zamontować do dziewięciu dysków SSD, natomiast w osłonach okablowania można zamontować trzy napędy 2,5-calowe. Za płytą główną możnemy zwiększyć tą liczbę o kolejne trzy dodatkowe dyski SSD za pomocą opcjonalnych uchwytów. W obudowie znajdują się cztery uchwyty do mocowania dysku twardego, które można zainstalować zarówno przed zasilaczem, jak i obok płyty głównej. To daje nam łącznie możliwość instalacji do dziesięciu dysków twardych 3,5" - w przypadku korzystania z sześciu opcjonalnych wsporników.

Kolejną atrakcją obudowy jest możliwość zainstalowania dwóch systemów jednocześnie. Oprócz systemu (E-)ATX, płyta główna Mini-ITX może być zainstalowana w górnej części obudowy za pomocą opcjonalnego uchwytu. W przypadku zainstalowania w systemie karty graficznej opcjonalnie dostępny jest kabel pionowy PCIe umożliwiający pionowy montaż gniazda PCIe. Mały wentylator lub chłodnica wodna AiO mogą być używane jako radiatory CPU dla drugiego systemu.

 

Komentarze do wpisu (0)

Aktualności
Asrock X570 AQUA

PŁYTA GŁÓWNA ASROCK X570 AQUA AMD X570 

ASRock X570 Aqua jest płytą główną X570 w formacie E-ATX i jest skierowany do absolutnych entuzjastów.

Obudowa Antec Striker

Antec Striker to thoroughbred showcase zaprojektowany do montażu mocnego sprzętu. Chłodnice 240 mm mogą być instalowane w prawej komorze i z tyłu obudowy.

Obudowa KOLINK HORIZON RGB

Poznaj nowe horyzonty dzięki obudowie Kolink! Stylowy Horizon Midi-Tower oferuje szeroką gamę funkcji w przystępnej cenie, w tym na przykład cztery wentylatory RGB oraz pilot zdalnego sterowania, w tym panele boczne z hartowanego szkła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl