Obudowa Phanteks P600S 0

Eclipse P600S firmy Phanteks świeci w formie jak i w funkcji

 

Nowa obudowa Phanteks P600S przyciąga wzrok wyglądem zewnętrznym. Ogromna część boczna wykonana z barwionego szkła hartowanego jest przymocowana do zawiasów i może być otwierana na boki. To samo dotyczy prawego panelu bocznego wykonanego ze stali. Wewnętrzną część frontu można łatwo zdjąć, podobnie jak część pokrywy. Oba elementy są wyposażone w materiał izolacyjny. Za nią znajduje się siatka o drobnych oczkach wykonana z włókien syntetycznych, która z jednej strony przyciąga wzrok, a z drugiej strony służy jako dodatkowa izolacja akustyczna w przypadku pozostawienia osłon w celu poprawy przepływu powietrza. Sama siatka jest magnetycznie przymocowana do przodu, a tuż za nią znajduje się filtr przeciwpyłowy.

 

Phanteks Eclipse P600S może pomieścić siedem wentylatorów o średnicy 120 mm, trzy z przodu, trzy w pokrywie i jeden z tyłu. Alternatywnie można zamontować sześć wentylatorów o średnicy 140 mm, a na pokrywie o jeden mniej niż w przypadku wersji 120 mm. Phanteks dostarcza fabrycznie zainstalowane trzy 140mm wentylatory, z których dwa są zainstalowane z przodu i jeden z tyłu. Z tyłu tacy płyty głównej znajduje się piasta wentylatora, która posiada trzy 3-pinowe i pięć 4-pinowych złączy. Oczywiście z przodu można zamontować chłodnicę o długości do 420 milimetrów, a z góry można zamontować chłodnicę o długości do 360 milimetrów.

 

 

 

 

Dużo miejsca na dyski twarde i drugi system

 

Po Evolv X, P600S odziedziczył również możliwość umieszczenia w nim wielu napędów. Cztery 3,5-calowe dyski twarde można zamontować pod pokrywą zasilacza za pomocą dostarczonych uchwytów. Kolejnych sześć można umieścić z przodu tacy płyty głównej obok płyty głównej. Odpowiednie uchwyty są dostępne w Phanteks jako akcesoria. Z tyłu tacy płyty głównej znajdują się jeszcze szczeliny na trzy 2,5-calowe napędy.

 

Kolejną atrakcją Phanteks Eclipse P600S jest możliwość umieszczenia dodatkowej płyty Mini-ITX w obudowie. Wymaga to opcjonalnie dostępnego uchwytu Phanteksa, który jest dostępny z lub bez przewodu riser. Pozwala to na zainstalowanie drugiego systemu w przestronnej obudowie, który może być wykorzystywany na przykład jako dedykowany system strumieniowy lub jako dodatkowy serwer dla maszyn wirtualnych. Do zasilania drugiego systemu można użyć zasilacza z serii Revolt X firmy Phantek, który jest dokładnie do tego celu zaprojektowany.

 

 

 

 

Trzy pionowe gniazda dla kart graficznych

W Phanteks Eclipse P600S kartę graficzną można zainstalować pionowo. Są na to nawet trzy miejsca. Odpowiedni kabel o przekroju x16 nie jest dołączony do obudowy, ale jest również dostępny od Phanteksa, ponieważ pionowo zainstalowana karta graficzna spoczywa prawie bezpośrednio na pokrywie zasilacza. W tym celu jest wgłębienie na złącza PCI, które wyposażone jest w przesuwną pokrywę. Jeśli z przodu nie ma uchwytów HDD, karta graficzna może mieć długość do 435 milimetrów. Podsumowując Phanteks Eclipse P600S to dobry wybór, dzięki swojej konstrukcji i wyposażeniu nadaje się zarówno jako stacja robocza, jak i interesujący dla moderatorów.

 

Cechy Phantek Eclipse P600S w skrócie:

  • Doskonała platforma Midi-Tower dla płyt głównych do E-ATX
  • Umożliwia instalację dwóch systemów za pomocą opcjonalnego wspornika
  • Twarde szklane boczne drzwi dla szybkiego dostępu
  • Zintegrowany materiał izolacyjny, zdejmowany dla lepszego przepływu powietrza
  • Zainstalowany wentylator 3x 140 mm, możliwe są wentylatory 6x 140 mm i 7x 120 mm
  • Możliwe chłodnice do 420 mm
  • Karty graficzne do 435 mm, możliwość instalacji pionowej, chłodzenie procesora do 190 mm
  • 4x 3,5- i 3-krotne 2,5-calowe gniazda, opcjonalnie do 10x 3,5-gniazd
  • Panel I / O ze złączem 1x USB 3.1 Type C i 2x USB 3.0 Type A

 

Komentarze do wpisu (0)

Aktualności
Arctic Liquid Freezer II

Arctic Liquid Freezer II: Mocne chłodzenie wodne AiO

Sercem Arctic Liquid Freezer II jest nowo opracowana pompa sterowana przez PWM o wyższej wydajności i niższym zużyciu energii w porównaniu z poprzednikiem.

Asrock X570 AQUA

PŁYTA GŁÓWNA ASROCK X570 AQUA AMD X570 

ASRock X570 Aqua jest płytą główną X570 w formacie E-ATX i jest skierowany do absolutnych entuzjastów.

Obudowa Antec Striker

Antec Striker to thoroughbred showcase zaprojektowany do montażu mocnego sprzętu. Chłodnice 240 mm mogą być instalowane w prawej komorze i z tyłu obudowy.

Obudowa KOLINK HORIZON RGB

Poznaj nowe horyzonty dzięki obudowie Kolink! Stylowy Horizon Midi-Tower oferuje szeroką gamę funkcji w przystępnej cenie, w tym na przykład cztery wentylatory RGB oraz pilot zdalnego sterowania, w tym panele boczne z hartowanego szkła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl